Treść opublikowana przez zwierzakfm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oczywiscie, dla chcacego nic trudnego:) jak ktos bardzo bedzie chcial sie spotkac z innymi to przyjedzie. mnie lipiec rowniez jak najbardziej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam nadzieje, ze zaden kryzys nie przeszkodzi jednak nikomu w pojawieniu sie na spocie a tak swoja droga to w koncu na kiedy planowany jest ten spot? Czerwiec, lipiec?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hmm ... interesujaca propozycja, mozna to przedyskutowac
-
[B5 AHU] Świecąca kontrolka poduszek powietrznych
Faulty oznacza zepsuty, uszkodzony. Czy Twoje auto ma boczne poduszki w fotelach lub kurtyny nad drzwiami?
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (duże spalanie)
01426 - problem z przyciskami w kierownicy - brak komunikacji 01435 - czujnik cisnienia hamulca - awaria ukladu elektrycznego (ABS moze zle dzialac, moze dlatego tez wiecej pali, bo caly czas hamulec jest lekko docisniety?) 16955 - przelacznik hamulca - uszkodzenie obwodu (podejrzewam ze elektrycznego)
-
[ALL B6] Problem z podłączeniem/kodowaniem zmieniarki Audi
Koledzy, czy cos wyjasnilo sie w tej sprawie? Ja tez mam zamiar podlaczyc taka sama zmieniarke i obawiam sie o podobne problemy (aczkolwiek mam radio concert II). tak swoja droga sprawdzalicie czy wszystko jest ok z kablem laczacym zmieniarke z radiem? moze jest gdzies przerwany i nie ma dobrej "komunikacji" pomiedzy radiem a zmieniarka. czy kabel jest seryjny, bo moze jest jakis problem z pinami (zle polaczone)?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
BLONDI - dla mnie nawet lepiej do Swindon mam rzut kamieniem. Mozemy urzadzic malego spocika, takiego przedwstepnego przed Leeds.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w zeszlym roku bylem na jednej imprezce na tym torze, bodajrze Flame & Thunder Show. scigali sie dragsterami i konstrykcjami z silnikami odrzutowymi:) niezly jazda:) a tak apropos wystawienia takiego auta na tor...to dlaczego nie. mozna pomyslec
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie bardziej pasuje Leeds (juz zaglosowalem), z prostej przyczyny...jest blizej. Lipiec jak najbardziej pasuje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak sobie czytam i mysle, ze moze ja tez bym sie pojawil ale dla mnie to prawie 300 mil wiec troche jest...aczkolwiek fajne miejsce na grilla
-
[ALL] ASB - rozne typy, roznica w pracy i budowie
Dzieki, to troche wyjasnia:) Sam posiadam multitronic ale chcialbym wiedziec jaka jest roznica w komforcie jazdy autem ze skrzynia DSG (lub S-Tronic). Czy ktokolwiek z forumowiczow mial okazje przejechac sie autkiem z tego typu skrzynia? Pozdrawiam
-
[ALL] ASB - rozne typy, roznica w pracy i budowie
Czy ktos moglby krotko i zwiezle opisac roznice w budowie, dzialaniu i odczuciach podczas jazdy tych trzech automatycznych skrzyn (nazwy zaczerpniete z jezyka angielskiego): - Multitronic - DSG - S-Tronic Dzieki
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Silnik AVF, 60 tys. km Skrzynia jest bardzo fajna, bardzo plynnie zmienia biegii, jedyne po czy to poznac to spadajaca wskazowka obrotow;) Opcja D zmienia profil w zaleznosci jak dociskasz pedal gazu, przy spokojnej jezdzie zmienia bieg juz przy 1800 obr, docisniesz gaz mocniej i bedzie zmieniala przy 2500 obr. Jest oczywiscie opcja S (sport) i tu jest jeszcze ciekawiej. Zalezy oczywscie jaki masz silnik, ja mam tylko 1.9tdi wiec rewelacji nie ma ale przyspieszenie zadowala (i nie ma 'szarpniec' jak przy manualu, pelna plynnosc). Pewno wada, albo kwestia przyzwyczajenia jest to, ze ma krotki, martwy punkt kiedy ruszasz, tzn wciskasz gaz a auto stoi. Trzeba o tym pamietac ruszajac gwaltownie ze skrzyzowania. Ale jak dla mnie to byla kwesta przyzwyczajenia, odrobine wczsniej naciskam gaz (liniowo, nie do dechy) i auto calkiem sprawnie rusza. Tak czy inaczej polecam, szczegolnie do jazdy po miescie, lewa noga odpoczywa, a poruszamy sie tak samo jak inni i mozemy na dodatek trzymac za kolano dziewczyne PS. Co do spalania to przy spokojnej jezdzie na autostradzie ok 130km/h-140km/h (bez gwaltownego przyspieszania) autko spala 6.5l/100km
-
[B6 BFB] Bardzo proszę o analize logów.
tlumaczac blad z angielskiego oznacza on, ze jest spadek cisnienia miedzy turbo a przepustnica. najprostsze to sprawdzic czy wszystkie weze miedzy turbina a przepustnica sa szczelne. moze jednak czujnik jest uszkodzony i nie daje poprawnego sygnalu do ECU.
-
[B6 BFC] Mruga prnd na zegarach
zgodnie z ksiazka obslugi kiedy wyswietlacz przelozenia mruga oznacza to powazna awarie w systemie skrzyni. zaleca sie udanie do stacji obslugi (tak jak zreszta zrobiles). moze faktycznie czujnik jest uszkodzony.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdrawiam wszystkich posiadaczy A4 na wyspie:) wlasnie niedawno zakupilem swoje pierwsze A4 i jak na razie rewelacja:)