Treść opublikowana przez zwierzakfm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to mozemy sie spotkac na M42 J11, tam jest taki maly serwis z boku o ile dobrze pamietam. a czy wielszy konwoj...to zalezy od kolegow z Londka Zdroj czy np chcieli by sie zatrzymac tak ok 14-14:30 na serwisie miedzy J25 a J26 M1 (to jest seris MOTO, nazwa Trowell)? co Wy na to koledzy z Londka, bedziecie tam o tej porze mniej wiecej (zawsze to my mozemy chwile poczekac)?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A to spoko,to wpadnij do mnie po drodze i pojedziemy dalej DE11 8HB zalatwione, zjade z M42, podskocze po Ciebie i mozemy spokojnie ciagnac dalej do Bradford. jezeli mamy tam byc na 16 to bede u Ciebie tak ok 14. jezeli Ci nie pasuje to daj znac. pozdrawiam
-
[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko
tak jak mowilem, ja szukam z 3.0TDI lub 2.0TFSI ,wiec twoja mnie nie interesuje ale przebije oferte ANTONIO i dam 2PLN a jak kolego z prowadzeniem, nie rzuca za bardzo tylkiem przy ostrym wychodzeniu z zakretu?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a skad jedziesz kolego, bo ja bede podazal tez ta sama trasa (M42, A42, M1)?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zgadzam sie, to fakt. szczegolnie, jezeli korzysta sie z tego softu duzo ale jak dla mnie, 'niedzielnego' (jak na razie) szperacza w ECU wszystko sie przyda do treningu
-
[B5 AFN] Automat na hamowni
nie wiem czy by to zaszkodzilo skrzyni czy nie (i nie mam zamiaru nigdy probowac ) , ale na hamowni nie wydaje mi sie ze jest potrzebne wrzucanie luzu. test mozna ciagnac w dol obrotow z zapietym biegiem (bez logowania) i wyhamowac rolkami.
-
[B5 AFN] Automat na hamowni
DOMJENICK, zalezy jaka skrzynia. W multitronic (tiptronic) mozna przerzucic w tryb reczny i ciagnac od ok 1500 obr/min (lub mniej, musze sprawdzic u siebie :> ) prawie do czerwonego (dopoki 'madry' komputer sam nie przerzuci zeby chronic silnik). to powinno wystarczyc zeby zrobic wykresik.
-
[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko
kolego napisz jak wrazenia z jazdy, nie jest troche 'za ciezka' z tylu (przed skladany dach)? widze ze nie masz quattro dlatego pytam silniczek daje rade? sam szukam takiej tylko z myslalem o 2.0TFSI lub 3.0TDi (quattro). tak czy inaczej super auto
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moja A4 ma niecale 45tys mil przebiegu, wiec mysle, ze skrzynia powinna byc w dobrym stanie, auto serwisowane u dealer'a (co jeszcze o niczym nie swiadczy), dlatego myslalem, ze warto sprobowac zrobic remap. Zanim docigne do wiekszego przebiegu przy ktorym moze zaczac sie cos dziac to pewnie i tak kupie juz inne A4 tak czy inaczej pogadamy jak sie spotkamy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
fajnie, ze masz remap, ale za 400f mozna zrobic remap z testem na hamowni. nie bylo takiej firmy kolo Ciebie? pod Londkiem robia za 400f + test przed i po, wiec sa wykresy na porownanie (i dla potomnych) ja tez z checia zrobilbym remap (co prawda to tylko AVF) ale mam multitronic i boje sie troche o skrzynie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
16 pasi w zupelnosci [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 21:28_________________________________________________ ??? cokolwiek mialoby to oznaczac...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ok, zobaczymy jak sie spotkamy, zawsze mozna wymienic sie softem:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DOMJENICK - a tego vaga to masz pod USB czy pod port seryjny? ja tez posadam soft ale nie mam jeszcze kabla, wiec moze bym przetestowal Twoj i pozniej sobie kupil. ja mam pod USB[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________a jaki Vag? soft to VCDS AKP 805.1 z Ross-Tech (polsko-jezyczna), wersja moze byc juz troche nieaktualna, bo sciagalem pare miesiacy temu. soft obsluguje COM i USB, zobaczymy jak podlacze kabel czy smiga (mam nadzieje, ze ktos na chwile kabel uzyczy:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DOMJENICK - a tego vaga to masz pod USB czy pod port seryjny? ja tez posadam soft ale nie mam jeszcze kabla, wiec moze bym przetestowal Twoj i pozniej sobie kupil.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
heheheh TESCO dobre miejsce, od razu mozna zakupy zrobic na grilla ja tez jestem za zeby spotkac sie jak najblizej miejsca grillowania czyli w Bradford
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
co do jedzenia i picia to faktycznie, niech kazdy wezmie cos dla siebie. mi jest obojetne na ktora bedzie spotkanie (byleby mozna bylo jeszcze rozpalic grilla , sobote mam wolna. moj nr. 077 845 71 885 (Lukasz)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja moglbym sie podlaczyc ale dopiero gdzies w okolicach nottingham, bo tam dojade do M1 z A42
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
czy jest generalnie jakis plan, ze zabieramy dziewczyny/zony/kochanki na ten zlot, czy ma to byc typowo meskie spotkanie przy piwie i ukochanych A4?
-
[B7 BPW] Avant prawy schowek w bagazniku - problem z zamknieciem
ja ostatnio metoda ArkadiuSa podgialem troche dolne zaczepy i docisnalem troche same drzwiczki, zeby byly bardziej proste (generalnie maja lukowaty ksztalt). na razie trzyma zobaczymy jak dlugo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to moze ja w takim razie zaproponuje date i zobaczymy co z tego bedzie. 11 Lipiec 2009 - spot w Leeds. Co Wy na to?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie w lipcu kazdy weekend pasuje, ale najbardziej poczatek.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to na wschod od Londynu jak kolega dojedzie do Leeds to bedzie nowy rekord w dlugosci trasy (zaraz po SZKOPKU)
-
[B7 BPW] Avant prawy schowek w bagazniku - problem z zamknieciem
ta sama przypadlosc jest w B6. ja w tym schowku mam wzmacniacz i maly sub, wiec nie potrzebuje go czesto otwierac. zawsze dosc mocno nim trzaskalem i zaskakiwal dobrze, ale jak probowalem zamykac go lekko to zawsze sie otwieral widze, ze to kolejny 'wspolny' problem. sprobuje zerkanc dzis i jak cos znajde to dam znac.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
widze, ze impra zapowiada sie ciekawie:)
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja naprawilem zawias podobnie do metody DIEGO. zamiast sruby uzylem jednak dlugiego wkretu. wkrescilem go w drzwiczki (podobnie jak DIEGO zamocowal srube), ucialem leb i ta strone wlozylem do wywierconego otworu w zawiasie. zalalem to wszystko dobrym, dwuskladnikowym klejem do plastiku i zostawilem na 48h. na razie trzyma co do tloczka, to jest w pelni rozbieralny, przeczyscilem go i kumple w pracy potraktowali go dobrym smarem (grafitowym chyba) do plastiku/gumy. chodzi dobrze, nie jest za luzny. mam nadzieje, ze ta naprawa dlugo posluzy:)