Treść opublikowana przez michał69
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak jechałem do domu po spocie to widziałem tego białego jechał w kierunku katowic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też już w domu dzięki za spota panowie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew: dobre
-
[B5 AHU] nie równe obroty silnika po wymianie oleju??
to od czego to może byc?
-
[B5 AHU] nie równe obroty silnika po wymianie oleju??
Witam. Pisze jeszcze raz bo wymieniłem wczoraj olej z minerala na półsyntetyk wiem ze raczej się nie powinno ale myślałem ze bedzie lepiej dla turbiny. I dziś zauważyłem że jak silnik się zagrzeje to na luzie skaczą mi lekko obroty ale to naprawdę lekko z 900 na 950 tylko że trzęsie trochę silnikiem a nawet w kabinie to jest odczuwalne. Czy to może by przez olej?? i czy moge teraz w razie czego zmieni z powrotem na mineralny??
-
[B5 AHU] Problem po wymianie termostatu
zapomniałem zapiąc wtyczkę pod zbiornikiem już wszystko ok. Można zamknąc wątek.
-
[B5 AHU] Problem po wymianie termostatu
Witam. Dziś wymieniłem olej w silniku i termostat bo sie silnik nie dogrzewał cały czas było 70 stopni i po wymianie dzis oleju filtru oleju i powietrza wymieniłem też ten termostat i płyn g12 po zapaleniu silnika miga mi cały czas kontrolka temperatury i poziomu płynu chłodniczego ale płyn jest tyle ile powinno być a nawet troszke więcej. Co to może być??
-
[B5 AHU] Problem z silnikiem, brak mocy, nie mozna przekroczyc 2500 obr/min
to ten tryb awaryjny u mnie tez tak było ze nie mógł przekroczyć 2100obrotów jak silnik był zimny dopiero jak już był dobrze rozgrzany dopiero się wkręcał na wyższe obroty
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=A_5r_4QJGRA&feature=PlayList&p=8C53EE017F702E49&index=7
-
[ALL] Co lepiej wybrać Avant czy Sedan
Witam. W czesniej pytałem o porównanie Audi B6 a Opla Vectry ©. Jak już się zdecydowałem na B6 to teraz nie wiem co wybrać czy KOMBI (Avanta) czy SEDAN. Rozglądałem się po ogłoszeniach w niemczech to więcej jest Avantów które mają leprze wyposażenie np.Navi,Xenon a nawet napęd 4x4.itd Ciężko znaleść dobrego sedana z wypasem za dobrą cene. Tylko też nie wiem czy kombi nie będzie za duże nie mam narazie rodzinki Prosze o jakieś porady.
-
Wspomnienia R8 i A8
jaki duży przebieg ma ten R8 całe 54km :>
-
[ALL B5] Mam problem z kluczykiem do auta
w ASO powiedzą okolo 400zł bo za sam pilot 250zł chcą. A wyrobienie samego grotu tylko do otwierania drzwi to koszt 70zł.
-
[ALL B5] Mam problem z kluczykiem do auta
Witam. Mam taki problem ze gdy kupiłem autko dostałem tylko jeden kluczyk styzoryk i na dodatek bardzo zniszczony wytary, ma dużo grubszych rys tak jak by go ktoś wczesniej nożem traktował i już mi słabo nawet łoczy choć juz dwa razy wymieniłem przyciski. I mam pytanie bo kolega nie wiem z kąd ma ale ma kluczyk do Volkswagena nie wiem jakiego ale też styzoryk tylko że z trzema przyciskami a ja do audi mam z dwoma, czy da sie coś z tym zrobic??? Moze jakoś przeprogramować zeby działał u mnie albo przełożyć bebechy z mojego do tamtego, albo samego grota przełożyć. Myslałem jeszce jak sie nic nie baedzie dało zrobić to chociaż samego grota dorobić zebym tylko dzwi otwierał i wsadzić do tego pilota z Volkswagena jak mi się kiedyś zaczasną o nie mam innego kluczyka oprócz tego jednego w opłakanym stanie. Macie może jakieś pomysły???
-
[B5 1Z] Wymiana świec żarowych
ja najpierw zagrzałem silnik a pózniej zostawiałem go na 10 minut i bez problemu poszły wszystkie 4 sztuki miałem spalone.
-
Wasze składki OC/AC/NW
HDI samo OC\NW 540zł 60% zniżki
-
[ALL B6] Koszt założenia xenona do auta??
OK. Dzięki za rade.
-
[ALL] AUDI A4 B6 1.9tdi 131PS vs Opel Vectra (C) 2,2DTI 125PS
Witam. Co myślicie o tych dwóch autach AUDI A4 B6 1.9tdi 131PS vs Opel Vectra © 2,2DTI 125PS oby dwa sedan jakie plusy jakie minusy? Co byście wybrali bo mam mały dylemat?
-
[ALL B6] Koszt założenia xenona do auta??
to ile trzeba zapłaci za Ori?? i czy są może takie zakłady co robia już kompleksowo razem ze spryskami oczywiscie oprócz ASO. A jak nie ma sprysków to źle?? mniej zarniki wytrzymują czy jak to jest z tymi spryskami reflektorów ?
-
[ALL B6] Koszt założenia xenona do auta??
Witam. Mam pytanie jaki jest koszt założenia xenonów do B6 cały komplet wraz z częciami?? znajomy powiedział mi ze 1000zł czy to dużo czy mało? Znacie moze jakies warszataty na śląsk gdzie to mozna zrobic? i cze te spryskiwacze muszą by w zderzaku??
-
[ALL] błedy po podłączeniu VAGA
OK. Tak zrobie jak dalej bedą to dam znac
-
[ALL] błedy po podłączeniu VAGA
nie kasowałem ich . Mam je skasowac???
-
[ALL] błedy po podłączeniu VAGA
Witam. Kolega podłaczył mi dzis vag-a i sprawdził błedy wyskoczyło takie coś: VAG-COM Version: Release 409.1-S Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Controller: 038 906 018 R Component: 1,9l R4 EDC 00SG 1613 Coding: 00002 Shop #: WSC 06335 3 Faults Found: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 00550 - Shareware Version. To Decode all DTCs 17-10 - Please Register/Activate - Intermittent 00575 - Shareware Version. To Decode all DTCs 17-00 - Please Register/Activate Readiness: N/A ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Controller: 8E0 614 111 AB Component: ABS 5.3 FRONT D00 Coding: 0273004281 Shop #: BB 24548 No fault code found. co to oznacza???
-
[B5 1Z] CZy ten termostat bedzie pasołał ?
a tą uszczelkę można kupic u nich albo w innym sklepie motryzacyjnym??[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 18:20_________________________________________________i jaki jest koszt wymiany termostatu bo bedzie mi wymieniał znajomy i nie chce zawsze brac od mnie pięniedzy i nie wiem ile mu dac?
-
[B5 1Z] CZy ten termostat bedzie pasołał ?
Witam. Termostat mi padł w moim AHU i mam pytanie czy ten jest naprawde orginalny i czy bedzie pasowa do mojego auta http://www.allegro.pl/item526424608_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html ????
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
mój przy -25 słabo palił ale zapalił :> jak sie okazało wszystkie świece padły wymieniłem na NGK i od pierwszego.