Treść opublikowana przez michał69
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
jak można sprawdzić na klimatroniku prętkość i temp. silnika???
-
[ALL B5] Czy jak podłacze vag-a to można coś popsuć ?
a moge podpiąć vaga i tylko skasować błędy jak takie bedą??
-
[ALL B5] Czy jak podłacze vag-a to można coś popsuć ?
Witam. Kupiłem właśnie kabel do Vag-a i mam troche obaw przed podłączeniem go do samochodu. Mam pytanie czy można coś zepsuć jak sie go podłaczy? Czytałem troche na forum o diagnostyce jak i co podłaczyc i o programie Vag-Com ale nie wiem czy sobie sam poradze z tym.Boje sie ze moge coś poprzestawić i auto może gorzej chodzić? Czy może być coś takiego?? Na co uważać. Czytałem że jak ktość robi to pierwszy raz to zeby nie podłaczać programu na dłużej niż 15-20 minut?? CZy to jest prawda? i jeszcze jedno kupiłem auto już z BOX-em jak podłacze vag-a to nie porzestawia mi sie ten BOX?? Myśle tez o odepnięcię BOX-a pózniej i skasowanie błedów jak takie będą, czy sam moge go odpiąć i skasować błedy???
-
[B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
i u mnie też słychać ten przelewający sie płyn a jak doda sie troche gazu to bardziej słychać. Pytałem sie znajomego to mówił ze zapowietrzony układ chłodzenia. trzeba odpowietrzyć .
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem - brak mocy
tez mi ta guma poszła ale wymieniłem i jest OK
-
[ALL B5] fotel kierowcy przy regulacji nie chce zaskoczyc.
Witam. Mam problem z fotelem kierowcy. Gdy zmieniam jego położenie do tyłu lub do przodu nie chce mi zaskoczyc. (nie chce sie zablokowac) musze bardzo długo kombinowac na skakac żeby go w końcu zablokowac w pewnym punkcie. Co to może byc???
-
[ALL] dorobienie kluczyka do stacyjki??
i tez normalnie odpalasz nim i otwierasz dżwi? bo mi jeden koles co dorabia powiedział 80zł ale tylko dorobi do otwietania dzwi
-
[ALL] dorobienie kluczyka do stacyjki??
Witam. przy kupnie mojego audi dostałem tylko jeden kluczyk i to jeszcze w bardzo złym stanie. Wiecie może gdzie można dorobic kluczyk czy to musi być tylko w serwisie czy może być gdzieś indziej jaki koszt takiego dorobienia?? I jaki to musi być?? z kodem imolilaizera czy z innym chipem? pomóżcie bo nie znam sie na tym.BO ten co mam to już od jakiegoś czasu troche szwankuje.
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
aha. dzisiaj jezdziłem i nic takiego już nie było? zobaczę jak będzie mi się jeszcze takie coś dziac to podjade gdzies sprawdzic. Narazie dzięki wszytkom za prade
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
smok czyli turbina??
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
nie zawsze jak się świeci to od razu ja kasuje ale w tym przypadku sie nie świeci. pierwszy raz mi się tak zrobiło.
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
napewno oleju a olej wymieniałem 4 miesiące temu wymianiam co 10tys.
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
Witam. Moje audi stało ostatnio 3 dni na mrozie nie odpalane po trzech dniach jak go odpaliłem i silnik juz chodził to zaczeła migac i pikac kontrolka oleju po okolo 3-4razach migania zgasła.co to moze by??olej zgestniał za bardzo czy co?
-
[ALL B6] 1.9 tdi tiptronic 130 konny
a jak jest ze spalaniem po chipie??chodzi mi o b6 130ps ile wzrosnie spalnie jak bedzie miał 160ps??
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
oto moja a4 w zime <center> <img src="http://i36.photobucket.com/albums/e16/xp-case/Michal/1234.jpg" alt="Photobucket - Video and Image Hosting"><br><br> <img src="http://i36.photobucket.com/albums/e16/xp-case/Michal/1233.jpg" alt="Photobucket - Video and Image Hosting"><br><br> <img src="http://i36.photobucket.com/albums/e16/xp-case/Michal/1232.jpg" alt="Photobucket - Video and Image Hosting"><br><br> </center>
-
[ALL B6] Jak sprawdzić świece żarowe ?
a czy przy wymianie świec trzeba wymieniać wszystkie 4 czy tylko jedną jak jedna nie grzeje?
-
[B6 AWX] Świece żarowe
ja mam pytanie czy świece mozna wymieni samemu czy trzeba jechac do mechanika?? słyszałem ze musi by ileś milimetrów wkrecona czy cos takiego??
-
[B7 BKN] Ile płynu hamulcowego ?? wymiana
a czy do b5 tez 1l starczy??
-
[ALL] NOKIAN HAKKAPELIITTA 4. I wogule z kolcami . Używał ktoś ? Proszę o opinie .
a wogóle można jeździć na kolcach w polsce bo coś słyszałem ze są zabronione??
-
[ALL] opony BF GOODRICH
tez polecam mam taki zimówki i całkiem dobrze sobie radzą zimą.
-
[B5 AFN] Do czego to jest ?
tez taki mam ,chyba seryjnie juz tak jest
-
[B6 AWX] Świece żarowe
tez polecam beru
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
ja mam pytanie czy jak sie jedna świeca nie grzeje to od razu wszystkie wymianiac na nowe czy tylko ta jedną?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Piękne cudo:)
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
Piękne cudo:)