Treść opublikowana przez michał69
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piękne cudo:)
-
[B5 AFN] Moje auto
Piękne cudo:)
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Piękne cudo:)
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Piękne cudo:)
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
Piękne cudo:)
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
zdecydowanie polecam 195 poniewaz mam 205 i gorzej sie trzymaja drogi na śniegu lub lodzie
-
[B5 1Z] Ciezko odpala
do kogo trzeba jechac zeby sprawdziś ten kąt wtrysku? czy to może być zwykły mechanik czy musi miec kompa?
-
[B5 1Z] Ciezko odpala
ja mam tak ze jak autko po stoi jeden dzień to jak odpale pózniej to przy zapalaniu jak kręci to wskazówka paliwa cofa mi sie do zera i po chwili jak odpali wskakuje na swoje miejsce. Czy tak ma być czy może coś jest nie tak tez teraz przy lekkim mrozie troche dłużej kręci??
-
[B5 1Z] Stuki w silniku, słyszalne na biegu jałowym
czy to bardzo słychać to stukanie?? wczesniej tego nie miałeś czy od poczatku jak masz auto tak jest?
-
[B5 AFB] Jakie kupić opony - używane czy bieżnikowane ?
Szukaj używanych bo bieżnikowane niewiadomo czy nie bedzie sie cos znimi dziac po pewnym czasie polecam Uzywki
-
[ALL B5] Opony na zime
też wolał bym dołożyc i mieć leprze oponu juz na kilka sezonów Dunlowy lub Michelin brat ma i poleca.
-
[ALL B6] Wyświetlacz.Proszę o pomoc.
A pytałeś się może w ASO ile kosztuje wymiana komputera pokładowego??
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Ja mam unidena kolo nóg pasażera umocowane i też jest git.
-
poblem z szumem w cb od pompy paliwa
Mi tez zakłuca spryskiwacz ale to chyba zalezy od gniazda zapalniczki jak jest podłączobe do silnika i akumulatora.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Ja mam JVC kd-521 i super wygląda tez ma czerowne podświetlenie jak zegary i całkiem dobrze gra z orginalnymi głośnikami POLECAM
-
[B5 AFN] Nieprawidłowy kąt wtrysku paliwa
ile zapłaciłeś za ustawienie tego wtrysku?
-
[B6 AVF] Ciężko odpala po nocy
Witam. tam wcześniej było napisanie o cofaniu sie paliwa czy chodzi o wskazówke paliwa.Bo ja mam tak ze jak autko po stoi jeden dzień to jak odpale pózniej to przy zapalaniu jak kręci to wskazówka paliwa cofa mi sie do zera i po chwili jak odpali wskakuje na swoje miejsce. Czy tak ma być czy może coś jest nie tak tez teraz przy lekkim mrozie troche dłużej kręci??
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
ja mam Unidena 520xl i antene presidenta Gregoria i super zbiera naprawde polecam
-
[ALL B5] prędkościomierz szaleje co to może byc?
Witam. Ostatnio zauważyłem że jak jade i mam na liczniku 100km/h albo nawed powyżej 100 to wskazówka mi na 2 sekundy schodzi np.na 70km/h i po sekundzie wraca na 100. juz mi sie tak stało dwa razy co to może być? Powiem jeszcze ze mam podpietego BOXA , czy to on może robić takie błedy? czy moze było coś z licznikiem robione?
-
[ALL B5] Problem z bezpiecznikiem.
własnie włożyłem z jednym żarnikiem. ale juz zmieniłem na dwa i jest dobrze. Dzieki.
-
[ALL B5] Problem z bezpiecznikiem.
Witam. Dziś wymieniłem bezpiecznik od świateł postojowych bo nie świeciły prawa strona. jak wymieniłem na nowy taki sam to zaczeły mi świecic światła mocniej tak jak bym trzymał na hamulcu i światło tylnie srodkowe od hamulca też świeci to to moze byc??
-
[ALL B5] Opona zimowa 205/55/R15 czy moze byc taka???
Witam. Kupiłem opony zimowe do mojego audi GoodYear Ultra Grip 5, tylko letnie mam 195/65/R15 a zimowe są 205/55/R15 i nie wiem czy będą dobre na zime takie opony? Gośc w wulkanizacji powiedział ze zły rozmiar jak na zime i ze się bedą źle trzymac na sniegu. Napiszcie czy mogą byc takie?
-
[ALL B5] co ile wymiana hamulców???
Witam. Co ile kilometrów powinno się wymiwniać klocki hamulcowe i tarcze? Bo ja już zrobiłem na swoich 40tys. ale jeszcze hamuja?i czy mozna wymienić tylko w przodzie a w tyle nie czy jak już wymieniac to komplet przód i tył?
-
[ALL B5] Jakie i ile za nagłośnienie???
Witam. chciałbym włożyć do mojego audi jakiś leprzy sprzet car audio niz seryjny. Mam radio JVC KD-G520 ile by mnie wyniosła taka zmiana zeby fajnie grało. Bez radia jakis zmacniacz tuba do tyłu lub jakies głośniki i cos do przodu zeby juz głosno grało?
-
[B5 AHU] Kontrolka - pomarańczowa spirala - co oznacza ?
Witam. Od dwóch dni zaczeła zapalac mi sie pomarańczowa kontrolaka z taką spiralą jakby. Jak zapale auto to zaczyna migac. a jak zgasze auto i zapale jeszcze raz to już sie nie świeci. Co to może byc? zrobiło mi sie tak dopiero dwa razy dzisiaj już nie swieciła. Czy to coś poważnego?