Treść opublikowana przez swierk
-
Telepanie budą na postoju
Witam, koledzy w mojej b5 ten sam problem, trzęsie na postoju (nie zawsze), zimą drgania ustały.Gdy wciskam pedał sprzęgła żadnych zmian jednak gdy delikatnie dodam gazu bądź potrzymam go na obrotach ok 1000, drgania znikają. Ktoś coś podpowie?Pozdrawiam
-
TDi Dużo pali
300 km na połowie zbiornika?To jakoś strasznie dużo Ci pali to autko:(
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
Mam pytanko, jesli po wlaczeniu klimy obroty silnika nie spadaja to znaczy, ze sprezaka w ogole sie nie zalacza tak? Wiec co moze byc tego przyczyna??? Mala iośc czynnika?
-
[B5 AHH] Wyciek paliwa spod uszczelki pompy wtryskowej
To jest górna pokrywa pompy, pod nia znajduje sie uszczelka i wlasnie tam pojawia sie ON.
-
[B5 AHH] Wyciek paliwa spod uszczelki pompy wtryskowej
Mam pytanko koledzy, kupilem a4 b5 i zauwazylem ostatnio, ze spod kapy pompy wtryskowej lekko saczy sie ON ( na uszczelce) Czy ktos z was mial taki przypadek?Pytam bo jestem ciekaw czy moglbym to wymienic sam bez zadnych konsekwencji, wiem, ze moga byc pozniej problemy bo trzeba ja jakos ustawiac czy cos takiego. Chetnie zerknalbym na jakis schmat budowy pompy jesli ktos z was posiada. Z gory dziekuje. * popraw profil, diesel na gaz.... [Musashi]
-
[ALL B5] Concert I
Mam pytanko, orientuje sie ,może ktoś czy concert I na kasety mogę bez żadnych problemów podłączyć do b5 1995r??? Chciałbym podłączyć do tego zmieniarkę i próbuję się trochę zorientować w temacie. Z góry dziękuje
-
[B5 AHH] Pompka centralnego działa w jedną stronę
Witam mam pytanko mial moze ktos z was taki problem z centralnym zamkiem? Mianowicie kiedy probuje otworzyc go pilotem nie dziala, a zamyka bez problemu. Bez problemu zamyka i otwiera wszystkie drzwi z kluczyka...
-
[B5 AHH] Centralny nie otwiera...:(
Dzieki wielkie kolego :>
-
[B5 AHH] Centralny nie otwiera...:(
Drugim pilotem tez nie dziala, w ogole nie slychac zeby pompka chodzila...
-
[B5 AHH] Centralny nie otwiera...:(
Witam Mam maly problem z centralnym zamkiem. Zamki nie chca otwierac sie z pilota. Zamyka sie wszystko normalnie, ale chcac go otworzyc uzbraja sie tylko alarm, zamki drzwi nie ruszaja sie. Orientuje sie ktos co moze byc przyczyna??? Pozdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich... Od kilku dni jestem mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem A4 TDI, ale zanim do niego wsiade czeka mnie jeszcze sporo papierkowej roboty przy rejestracji. To moje pierwsze autko i mam nadzieje, ze pojazd pokaże mi, ze warto kontynuować jazdę marką Audi. Pozdrawiam