Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I to sie ceni :sex: :sex: :sex: max co z tobą? sexu Ci brak? Alez skad , mam kochajaca zone i sexu mi starcza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I to sie ceni :sex: :sex: :sex:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jej to chyba podskoczylo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyn nie rozumiem ciebie w tym momencie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co ja na to poradze Zreszta sie go nie pytalem jeszcze , jutro zadzwonie i sie dowiem , moze mi za free pozyczy :blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rexio widziales cos gdzies za darmo ?? No tylko ja robie darmowe prezenty :P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MOJ ZNAJOMY ma nie JA! hehehe, to pozycz i przywieź Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MOJ ZNAJOMY ma nie JA!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moj znajomy ma interfejs
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Popraw Profil Trzeniu :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:28 _________________________________________________Wiesz jak bedzie chcial to przyjedzie , jak bedzie przyjezdzal to mu sie zVAGuje i tyle .
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
No jak wiadome body kit MIODZIO Zwlaszcza dzisiaj na Powstancow Z daleka bylo widac ze jedzie S4 Oooo Cuber jedzie hyyhyhy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn? Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto Nie wszyscy tacy sa [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________ ZGADZAM SIE W 100%
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lyy Krzysio ale nie chodzi mi o to ze ktos przyjedzie na VAGa i papa , tylko zeby nie odstraszac od razu ludzi bo sie zrobi ... G** znowu :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I`m Back Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow Michas jak cos to jestem pod reka z VAGiem Dziekowa za spocikosa Krzysio , co by nie mowic zapier*dala ci ten frytek niezle Jeszcze mi powiedz ze srednia ci wyszla 5 to zemdleje heheh , bo u mnie 17 po spocie Grzesku Ssss , cos taki dzisiaj nie w sosie ?? Dlatego ze ja przyjechalem ? :P Pablo , furacz git , tylko zmien ten lusterka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja sie zawijam z pracy powoli :kox: Do zobaczyska na spocisku :zdjecie: :tonguemad:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm a co to tyle sniegu masz na niej??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tam kolo Castoramy? Nieee , myjka jest jak sie laczy WIELICKA!! z Kamienskiego , na przeciw ZSE Trzenislaw a ty z Arabii przyjechal ze takim hieroglifami piszesz
-
[B5 ADR] Jak wymienić boczne migacze??
Od boku jest zaczep , podloz sobie gazete lub cos podobnego pod srubokret i wypstryknij Jak dobrze pamietam to zaczep jest z prawej strony ale moge sie mylic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz) No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna ja dałem 350 Hmm ze tak powiem nie malo [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________ ja dałem 350 Przeplaciles Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pójdzie Ja bym nie ryzykowal [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:05 _________________________________________________PANOWIE DZISIAJ ZBIORKA NA DACHU!! W ZWIAZKU Z PIEKNA POGODA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakies 100-200zl zalezy w jakim zakladzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne sobie można kółeczka porobić nie mówiąc już o przegrzaniu lakieru wlasnie o tym chcialem powiedziec No ale jezeli juz to robiles Grzesiu sam i nie masz koleczek , to sam sie do ciebie zglosze na polereczke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yyy a mechaniczna robiles to kiedys sam ?? Nie zebym cos sugerowal ale to nie jest takie hop siup
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wyzme vaga A gdzie bedziesz polerowal i czym ?? recznie czy mechanicznie ?