Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. I to sie ceni :sex: :sex: :sex: max co z tobą? sexu Ci brak? Alez skad , mam kochajaca zone i sexu mi starcza
  2. I to sie ceni :sex: :sex: :sex:
  3. Jej to chyba podskoczylo
  4. Murzyn nie rozumiem ciebie w tym momencie
  5. :blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3:
  6. Co ja na to poradze Zreszta sie go nie pytalem jeszcze , jutro zadzwonie i sie dowiem , moze mi za free pozyczy :blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3:
  7. Rexio widziales cos gdzies za darmo ?? No tylko ja robie darmowe prezenty :P
  8. MOJ ZNAJOMY ma nie JA! hehehe, to pozycz i przywieź Za darmo mi nie pozyczy , jak sie zrzucicie to pozycze
  9. MOJ ZNAJOMY ma nie JA!
  10. Moj znajomy ma interfejs
  11. Popraw Profil Trzeniu :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:28 _________________________________________________Wiesz jak bedzie chcial to przyjedzie , jak bedzie przyjezdzal to mu sie zVAGuje i tyle .
  12. No jak wiadome body kit MIODZIO Zwlaszcza dzisiaj na Powstancow Z daleka bylo widac ze jedzie S4 Oooo Cuber jedzie hyyhyhy
  13. tzn? Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto Nie wszyscy tacy sa [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________ ZGADZAM SIE W 100%
  14. Lyy Krzysio ale nie chodzi mi o to ze ktos przyjedzie na VAGa i papa , tylko zeby nie odstraszac od razu ludzi bo sie zrobi ... G** znowu :polew: :polew:
  15. I`m Back Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow Michas jak cos to jestem pod reka z VAGiem Dziekowa za spocikosa Krzysio , co by nie mowic zapier*dala ci ten frytek niezle Jeszcze mi powiedz ze srednia ci wyszla 5 to zemdleje heheh , bo u mnie 17 po spocie Grzesku Ssss , cos taki dzisiaj nie w sosie ?? Dlatego ze ja przyjechalem ? :P Pablo , furacz git , tylko zmien ten lusterka
  16. Ja sie zawijam z pracy powoli :kox: Do zobaczyska na spocisku :zdjecie: :tonguemad:
  17. Hmm a co to tyle sniegu masz na niej??
  18. :laghing2: :laghing2:
  19. To tam kolo Castoramy? Nieee , myjka jest jak sie laczy WIELICKA!! z Kamienskiego , na przeciw ZSE Trzenislaw a ty z Arabii przyjechal ze takim hieroglifami piszesz
  20. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Od boku jest zaczep , podloz sobie gazete lub cos podobnego pod srubokret i wypstryknij Jak dobrze pamietam to zaczep jest z prawej strony ale moge sie mylic
  21. Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz) No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna ja dałem 350 Hmm ze tak powiem nie malo [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________ ja dałem 350 Przeplaciles Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pójdzie Ja bym nie ryzykowal [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:05 _________________________________________________PANOWIE DZISIAJ ZBIORKA NA DACHU!! W ZWIAZKU Z PIEKNA POGODA
  22. Jakies 100-200zl zalezy w jakim zakladzie
  23. ładne sobie można kółeczka porobić nie mówiąc już o przegrzaniu lakieru wlasnie o tym chcialem powiedziec No ale jezeli juz to robiles Grzesiu sam i nie masz koleczek , to sam sie do ciebie zglosze na polereczke
  24. Yyy a mechaniczna robiles to kiedys sam ?? Nie zebym cos sugerowal ale to nie jest takie hop siup
  25. Ja wyzme vaga A gdzie bedziesz polerowal i czym ?? recznie czy mechanicznie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.