Treść opublikowana przez tdy
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
czy takie lusterko http://www.aukcjoner.pl/gallery/019462060-1.html podejdzie do A4 B8 S-Line z 2009 roku? Gość pisze, że to pasuje do A3, A4, A5, A6, Q5 i sie zastanawiam czy to było takie uniwersalne lusterko do wszystkich? oznaczenie lusterka 4F0857511E
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Bede to ogarniał z kims kto sie na tym zna wiec powinno się udać:-) jak coś to będę pisał na priva albo puszcze gołębia pocztowego :-) dzieki za cynk, - super że da się to wyłączyć bo tak jak piszesz- wkurzające to jest:-)
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Hej mam pytanie odnośnie fragmentu: UWAGA !!! W tej chwili dostepne dla silnika 2.0 TFSI !!! 01 Silnik---> Coding 07---> Long Coding Helper--->BYTE 5 wyłaczamy Bit 6 09 MCE--->Coding 07---> Long Coding Helper---> BYTE 20 wyłaczamy Bit 2 Czy chodzi tylko i wyłącznie o system z tym okrągłym przyciskiem START/STOP po lewej na panelu MMI (nie mam tego w swoim) czy może także uda się deaktywować system, który się wyłącza przyciskiem (A) OFF z prawej storny panelu (nad pokrętłem od głośności?) Ewentualnie proszę o podpowiedź jak ten system (A) OFF wyłączyć jeżeli powyższy sposób na niego nie działa:-)
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
no właśnie, ja mam podobne odczucia - ktoś może to wyjaśnić? to wina turbo, regeneracja konieczna??
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Alex_555, gregor10 - dzieki za odpowiedź! To sooooftuje :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i szerokości życze:-)
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
A czy wiecie może czy i jak modyfikacja programu wpływa na zużycie oleju w 2.0 TFSI ? Robiłem remont silnika i jestem zadowolony z efektów, teraz mysle o CHIP'e ale nie chce nim popsuć nic jeżeli chodzi o zużycie oleju.
-
MMI Kraków
dzieki!! już gdzieś mi sie przewinął ten namiar - zanczy sie że fachowiec polecany:-) Navi Tech nie bawi sie niestety w modyfikcje typu wyłączanie START/STOP itd., chcialem to za jednym razem zalatwić. Zatem czy kogoś innego w okolicach KRK polecicie ??
-
MMI Kraków
Potrzebuje ogarnąć temat panelu MMI (a4 B8) pokrętła nie działają jak trzeba, potencjometr od glośności wariuje, pogłaśnia zamiast ściszać duże pokrętło nie ma oporu w ogole itd no i może nowe mapy .. kogo polecacie w krakowie okolicach?? pozdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam Dzika:-) Paczke mi chyba wysłał zanim w ogole wiedzialem co chce:-) ekspres i konkret, DziekI!
-
B8 TrOOOOp
do 3G High brak, jedynie joystick mozna dokupic . dzieki, rozumiem ze z 3G basic ta sama historia? (poza tym, że tam nie ma joysticka ;-)
-
B8 TrOOOOp
Witam przejrzałem dyskusje dotyczącą wymiany dużego pokrętła (MMI 3G) i nie moge doszukać się finalnych wniosków. czy ktoś może potwierdzić czy da się wymienić/dokupić samo pokrętło czy najlepiej przełożyć cały panel? Do 2G istnieje zestaw naprawczy, co z 3G?? dzieki!
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Hej jestem świeżo po "korekcie" silnika ws pożerania oleju. Robiłem w Krakowie. Wymienione uszczelki, pierścienie (to w skrócie). Czekam na pozytywne efekty, mechanik mowi, że systuacja się powinna ustabilizować po 2-3tys km (troche - 1/4l - oleju wyparowało w pierwszych 200km ale teraz mam wrażenie, że poziom sie utrzymuje). Zalany olej to 5W30 i po 2-3 tys mam zalać 5W40. napisze po przejechaniu 1tys km jak wyglada sytuacja.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Grzecznie się witam z całą ferajną. Od niedawna jestem właścicielem czarnej A4 B8 Avant :-) Marcin