Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alcapone86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez alcapone86

  1. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    a czy przeplywomierz moze byc uszkodzony pomimo tego ze na vagu nie ma bledu i pokazuje ze daje dobra dawke powietrza?
  2. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    co jeszcze moze powodowac wieksze spalanie?
  3. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    w jaki sposob mozna sprawdzic egr ? I czy egr moze powodowac wieksze spalanie?
  4. alcapone86 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam samochod to a4b7 1.9 tdi bke 115km problem dotyczy tego ze samochod zaczal wiecej palic a w jezdzie nie widac zadnej roznicy poza tym ze jest reoche mulasty z dolu . Wczesniej przy 140 komputer pokazywal 4,8 spalanie a teraz przy tej predkosci 7,2l . Vag nie pokazal zadnych bledow poza turbina ze przeladowuje kilka razy byl notlauf ale teraz juz sie to nie zdarza. Ma ktos moze jakis pomysl gdzie szukac co to moze byc ? I drugie pytanie czy jak odepne wtyczke od przeplywomierza to czy wyskocza jakies bledy jak ja spowrotem podepne i czy tym odpieciem tej wtyczki moge cos narobic w aucie?
  5. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    No wlasnie i to jest dobre pytanie czy z tym silnikiem mozna jezdzic spokojnie bez stresu pomimo tego ze jest zadbany bo mechanicy to roznie mowia
  6. alcapone86 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    a czy jest normalne to ze jak odpalam auto po nocy i mam wcisniete sprzeglo to czuje jak by cos tam gruchotnelo a pozniej juz jest ok powiedzcie mi czy przeplywomierz moze powodowac spadek mocy samochodu z dolu ? czy jak odepne przeplywomierz zeby sprawdzic czy jest jakas roznica to wywali mi po jego ponownym podlaczeniu blad? . Jak mi czyscili i mechanika przeplywomierz to cos tam gadali ze ten drucik w srodku jest cieniutki juz czy jakos tak
  7. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    czyli nie ma co sie obawiac tego 2.0 tdi bre jesli jest z pewna historia ?
  8. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    To w tym silniku 2.0 bre jesli chodzi o ta pompe oleju to mowisz ze juz nie jest na lancuchu tylko zebatki i jedyny problem to zbierak tak? Moj wojek ten imbusik niedawno wlasnie wymienial na nowy i jakis wzmocniony wiec mozna powiedziec ze problem z glowy?
  9. alcapone86 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam pytanie odnosnie silnika 2.0 tdi bre czy jest on tak bardzo awaryjny jak to sie slyszy . Obecnie posiadam a4b7 1.9 tdi bke ale wojek ma na sprzedarz a6c6 z silnikiem 2.0 tdi bre autko serwisowane do konca. Chcialbym zamienic swoje a4 na ta a6 tylko obawiam sie tego silnika pomimo tego ze jest z pewna historia . Przebieg to 200tys 2006 rok . Slyszalem tez ze te silniki z oznaczeniem bre to sa jakies poprawione wersje . Prosze o wasze opinie
  10. alcapone86 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    witam ja dodatkowo zaobserwowalem u siebie ze to czy u mnie samochod jest mulowaty ma zwiazek z temperatura na zewnatrz czym jest zimniej to samochod sie lepiej zachowuje moze to byc przeplywomierz? i przy odpalaniu jak samochod jest zimny i jak wciskam sprzeglo w podloge to czuje ze cos pod nim gruchocze jak by dwumas czy co?
  11. zwyklym miernikiem dwobiegunowym mierzylem to przy zapalonym bylo 14.7v jakos a przy zgaszonym troche mniej pozatym jak by nie bylo ladowania to bym trasy 150 km nie zrobil tak mi sie wydaje akumulator jest chyba od nowosci w aucie a auto ma 9 lat
  12. Witam moj problem dotyczy akumulatora tak mi sie wydaje a chodzi o to ze z samochodem wszystko bylo ok i nigdy nie mbylo problemu z odpaleniem az tu nagle dzisiaj chce odpalic samochod i nic cos tam moze ze 2 razy zakrecil i kaput . Odpalilem go na popych i odpalil odrazu i zrobilem trase 150km za godz wracam do samochodu i znowu nie chce odpalic gdzie po trasie powinien sie naladowac na tyle zeby po godz modz odpalic? co to moze byc uszkodzony aku czy moze cos ciagnie na lewo prad? Samochod to a4b7 1.9tdibke
  13. czyli po zdjeciu obudowy filtra powietrza ma nie byc kompletnie nic slychac jezeli auto jest sprawne? ma nie byc zadnego basowego dzwieku nawet najcichszego?
  14. pytam jeszcze raz czy po zdjeciu obudowy filtra powietrza ma byc taki basowy niezbyt glosny dzwiek czy raczej nic ma nie byc slychac
  15. Witam dzisiaj po wyjeciu bagnetu przy odpalonym rozgrzanym silniku polecial mi dym a przy odkreceniu korka od oleju to tak jakby cisnienie go wypchalo do gory czy to jest normalne ? samochod to audi a4b7 1.9tdi BKE 115 . Rowniez mam problem bo silnik bierze olej po przejechaniu 5tys km na bagnecie pokazuje ze jest mniej nic w polowie miarki a bylo na max dolaczam filmik . I jeszcze jedno mi sie przypomnialo jak zdejme przy odpalonym silniku obudowe filtra powietrza to taki basowy dzwiek jest ale niezbyt glosny tak ma byc?
  16. alcapone86 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    czy po odlaczeniu egr wyskoczy jakis blad jak go spowrotem podlacze ?
  17. 23 03 05 to jest tak jak powiedzieli w aso data waznosci paska i one niby maja 4 czy 5 lat waznosci czyli wychodzilo by na to ze twoj pasek byl wyprodukowany w 2000 roku z kolei w 2 aso troche byli zmieszani i na poczatku mi mowili ze to data produkcji a pozniej sie poprawili ze to data waznosci
  18. alcapone86 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    i jak ? rozwiazal ktos problem u siebie w autku?
  19. mialem ten sam problem i pojechalem do aso i tam mi powiedzieli ze to jest data do ktorej pasek moze byc zalorzony a po jej przekroczeniu ma byc zlomowany
  20. alcapone86 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    witam ja tez mam dokladnie ten sam problem identyczne objawy gdzie szukac? na kompie wyszlo tylko ze przeplywomierz cos nie tak i go przeczyscili i bledow juz nie pokazuje ale problem zostal czytalem tez ze to moze byc zaworek n75
  21. alcapone86 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    jestem pewien bo tak samo mi sie zdawalo ze cos jest nie tak i kolegi taka sama a4 zbiera sie lepiej
  22. alcapone86 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam . Wczoraj bylem u mechanika sprawdzic sprzeglo bo cos troche mi sie slizga i mechanik jak sie przejechal samochodem to powiedzial ze fajnie jedzie ale nie zbiera sie z dolu tak jak powinien mowil ze powinien troche miec wiekszego buta . Gdzie teraz szukac ubytku tej mocy , wtryski sprawdzone na kompie i sa ok , rozrzad sprawdzony , co jeszcze gdzie szukac
  23. Czesc jestem nowy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.