Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dym z bagnetu i z pod korka


alcapone86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj po wyjeciu bagnetu przy odpalonym rozgrzanym silniku polecial mi dym a przy odkreceniu korka od oleju to tak jakby cisnienie go wypchalo do gory czy to jest normalne ? samochod to audi a4b7 1.9tdi BKE 115 . Rowniez mam problem bo silnik bierze olej po przejechaniu 5tys km na bagnecie pokazuje ze jest mniej nic w polowie miarki a bylo na max dolaczam filmik . I jeszcze jedno mi sie przypomnialo jak zdejme przy odpalonym silniku obudowe filtra powietrza to taki basowy dzwiek jest ale niezbyt glosny tak ma byc?

Edytowane przez alcapone86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nadciśnienie to wygląda jakby problem z odmą

może sie zatkała ??

tyle tylko mogę napisać, bo nie znam jeszcze tak dokładnie 1.9 tdi

na zdjęciu zaznaczone wyjście odmy z silnika

aaaaaaaaaauj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałki i szklanki do wymiany.

pytam jeszcze raz czy po zdjeciu obudowy filtra powietrza ma byc taki basowy niezbyt glosny dzwiek czy raczej nic ma nie byc slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moim zdaniem tzw przedmuch w silniku i może być że nie tylko wałki i szklanki jak zre olej to również tłoki lub pierscienie widziałem juz tak przedmuchanego Pastucha 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez leci dym taki jakby bezbarwny nie jestem w stanie określic od 3 tyś km nie wziął w ogole oleju i co silnik ma przedmuchy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ze ubylo 300ml na 5k km i wymieniac uszczelniacze....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po zdjeciu obudowy filtra powietrza ma nie byc kompletnie nic slychac jezeli auto jest sprawne? ma nie byc zadnego basowego dzwieku nawet najcichszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyzej podanym watku masz nagrane filmy. Jesli masz basowe bicie to trzeba zainteresowac sie brokami na poczatek.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czyli po zdjeciu obudowy filtra powietrza ma nie byc kompletnie nic slychac jezeli auto jest sprawne? ma nie byc zadnego basowego dzwieku nawet najcichszego?

Moim zdaniem po zdjęciu obudowy filtra powietrza musi byc słychać basowy dzwiek. Tak samo jak montuje się sportowe wkładki to także bardziej basowo słychac silnik a co dopiero bez obudowy filtra. Tak samo jak robi sie wax boxy wtedy dopiero basem zapodaje. Według mnie to normalne i nie ma sie czym przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...