Treść opublikowana przez Loguss89
-
Płyn chłodniczy znika ...
I może tak być że dojdzie do niskiego poziomu i juz dalej nie będzie ubywać ? Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
-
Płyn chłodniczy znika ...
Witam . Mój problem polega na tym że płyn chłodniczy schodzi pod kreski minimum jakieś 2 cm i tak stoi jak doleje do poziomu po 2-3 tygodnia z powrotem jest tak samo , przy czym auto pracuje normalnie nic się z nim nie dzieje . Co może być przyczyną i gdzie ten płyn ucieka . Pozdro
-
Audio
A jakie głośniki pod to proponujesz ? Drzwi przód i półka z tyłu .Skrzynia w bagażniku odpada bo jest mi potrzebna tam przestrzeń .Myślałem o przodzie 16 cm a z tyłu może jakieś elipsy 3 -drożne jak by pasowało. Pozdro.
-
Audio
Możesz mi wysłać link bo na allegro pokazuje mi radia 2-din i jedno 1-din a na stronie pioneera tylko 2-din/ Z góry dzięki Pozdro
-
Audio
Witam , chciałbym zmienić całe audio , mam na to max 1500 zł ale radio też jest do wymiany , od radia wymagam bluethoota który się połączy z lumią , plus wejście USB . Głośniki drzwi przód i półka. O jakiejś skrzyni myślałem wcześniej ale przez to ze mam gaz i pełne koło zapasowe odpada wiec w półkę głośniki 3 drożne . Macie może jakie propozycje jakie radio i głośniki ładnie by grały . Pozdro
-
Kontrolka hamulców (wykrzyknik)0
Poziom był przy minimum , narazie dolalem i problem minioł , za tydzien albo dwa bede wymienial hamulce z przodu to wymienie cały płyn
-
Gaz BRC
Parownik jest napewno do wymiany to wiem . wolnych obrotów nie trzyma
-
Gaz BRC
Jakie koszty części by wyniosły ?
-
Gaz BRC
no tak ale jeżeli teraz nie ma tego sterownika to czy mogę go dołożyć ? Pozdro
-
Problem z hamulcami
Piszcze 3 razy . A płyn hamulcowy nie wiem kiedy ja nim jeżdżę 6 miesięcy i nie wymieniałem Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
-
Czy jest mozliwosc wyciagniecia przyciskow z kierownicy?
czyli bedzie działało ?
-
Gaz BRC
Witam. Posiadam u siebie gaz BRC 3 generacji (nie jestem pewien) muszę ręcznie przełączać . I się dowiedziałem że mogę podłączyć do niego sterownik i będzie samo to ogarniało . Jest to możliwe do podłączenia ? I oprócz tego że samo będzie to przełączało to jakie da mi to korzyści ? Z góry dzięki za odpowiedz . Pozdro
-
Kontrolka hamulców (wykrzyknik)0
zaciski z tyłu nowe a płynu nie ubywa . wymienie płyn na nowy i sie odezwie może stary płyn dlatego . Wymienie i dam info ... Pozdro
-
radio z GPS
Witam. Przymierzam się do wymiany radia i głośników . Radio chciałbym z GPS i tu mam problem . Kupić np pioniera i dołożyć około 500 zł czy pleying 9905 też da rade . 2 głośniki przod w drzwiach , 2 w tylnej półce tuba z tylu. Czytałem opinie na temat pleyinga i niby daje rade ale jak to jest w praktyce nie wiem. Może ktos będzie potrafił mi pomoc . Z góry dzięki. Pozdro
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Mam ten sam problem i jeszcze z tym walcze ... U mnie kilka razy mrugnie i jest dalej w porządku
-
Kontrolka hamulców (wykrzyknik)0
Tak jest w normie
-
Kontrolka hamulców (wykrzyknik)0
Witam , mój problem polega na tym, że kontrolka o hamulców włącza się , kilka razy mrugnie i gaśnie. Komputer nie wskazuje żadnych błędów , przy mruganiu kontrolki hamulce normalnie pracują ABS itp itd. Wymienione zostały ostanio tarcze , klocki , zaciski, przewody z tyłu . I właśnie po tej wymianie zaobserwowałem ten problem . Audi jest z 1995 r . Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić . Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich , Mieszkam aktualnie w den haag , Jeżdze Audi a4 b5 1.6 .
-
Spalanie w 1.6
Duże miasto pali nawet po 12 litrów Autostrada jazda do 130 okolo 8 W polsce przy jezdach do 90 spalał mi 6. Niestety te 1.6 palą sporo jak na moc które dają pozdrowienia Duże miasto pali nawet po 12 litrów Autostrada jazda do 130 okolo 8 W polsce przy jezdach do 90 spalał mi 6. Niestety te 1.6 palą sporo jak na moc które dają pozdrowienia
-
Problem z hamulcami
Witam , mój problem polega na tym, że kontrolka o hamulców włącza się , kilka razy mrugnie i gaśnie. Komputer nie wskazuje żadnych błędów , przy mruganiu kontrolki hamulce normalnie pracują ABS itp itd. Wymienione zostały ostanio tarcze , klocki , zaciski, przewody z tyłu . I właśnie po tej wymianie zaobserwowałem ten problem . Audi jest z 1995 r . Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić . Pozdrawiam