Treść opublikowana przez radi88PL
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Czuc roznice nawet jak spokojnie sie jezdzi. Dzieki za trafna diagnoze.
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Przepływka wymieniona na nową, auto odżyło jak nigdy dotąd na moje oko wskazania poprawne 002+115 http://vaglog.pl/log_190554.html (na samym dole dzisiejszy log) 033+115 http://vaglog.pl/log_190553.html Pozdrawiam
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
No przepływka będzie u mnie jutro, zobaczymy czy poprawi osiągi. Wiem o możliwości zwrotu, co decyduje o przyjęciu starej przepływki ?
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
OK cały czas się człowiek uczy ;] zamówiony od kolegi z forum regenerowany BOSCH. Dam znać jak będzie po zmianie.
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Cena, ceną ale czy warto się pchać w regenerowany ?
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
W ASO za przepływomierz powiedzieli 680 zł brutto pod warunkiem, że oddam stary przepływomierz. Pytanie do was szukać na allegro czy brać z ASO ? Kupić te dedykowane pod auto z danego rocznika czy wyszukać taki z identycznym numerem jak stary ??
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Rozumiem jakieś jeszcze logi zrobić poza 033+118. Dodam że 2 razy zdarzył się kod związany z Oxygen sensor, ale nie mam zapisane jaki to blad i której sondy dotyczył. Zamawiać tą przepływkę w ASO ?
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Malo zmierzonego powietrza to mniej paliwa to z koleji mniej spalin do napedzenia turbo dobrze to rozumiem ? 033 rozumiem że chcesz sprawdzić lambdę ?
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Kasowałem ten wyżej wymieniony innych brak. przepływka powiadasz .. ile powinna wskazywać przy obciążeniu sprawna 115-120 ??
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
3 bieg od ok 1800 do 5500
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Zostały zrobione dynamicznie.
-
1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny
Witam Sterownik notorycznie wskazuje błąd 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean wiec postanowiłem zrobić logi dynamiczne. Zacząłem od przepływki i turbo zobaczcie co i jak. Jak dla mnie to przepływka mocno zaniża wskazania, turbo nie pompuje ile powinno pytanie od czego zacząć aby znaleźć problem ?? Logi http://vaglog.pl/log_190222.html
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
Dziękuję wszystkim za pomoc już wiem co i jak.
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
Planuję około 260-270 NM programem i to wszystko. Czy mogę zrobić chipa po montażu instalacji ? Czy STAG-4 Q-Box Plus, reduktor KME GOLD oraz wtryskiwacze Hana niebieskie będzie działało ok ? na co jeszcze zwrócić uwagę ? przekrój węży od zbiornika 8mm styknie ?
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
Ok, w takim razie co proponujesz ? Sterownik STAG 300 ? Wtryskiwacze Hana jakie ? jaki reduktor najlepszy pod 150-180 KM ?
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
Bardzo dziękuję za pomoc, zagości u mnie BRC. Pozdrawiam
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
Panowie, również przymierzam się do montażu instalacji powiedzcie do 3-3.5tyś. jakie elementy najlepiej zastosować ANB 1.8T chodzi mi konkretnie tryski takie i takie, reduktora taki i taki w przyszlosci planuje podniesienie mocy.
-
Roletka pionowa z siatki
TyBucu - dzięki za odpowiedź, dysponujesz może numerem oryginalnej rolety po lifcie ?
-
Roletka pionowa z siatki
Nie wiem jak jest z przed liftem ale ja nie posiadam takiego plastikowego elementu na tylnej kanapie. Czy jest roznica w rolecie z przed i po lifcie ? Czy w obu przypadkach powinny byc takie plastikowe zaczepy do kanapy??
-
Roletka pionowa z siatki
Niby jasne, ale zamontować tą roletę w tych uchwytach to chyba jakaś wyższa szkoła. Bez kitu siedziałem przy tym trochę i ani tak ani siak nie pasuje to do siebie. Uchwyty mam j.w. na zdjęciu ... narazie wisi jedynie na zaczepach w podsufitce
-
Roletka pionowa z siatki
Witam, mam pewnie banalny problem, ale nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania. Chodzi o montaż w/w rolety do tylnego siedzenia, mam w nim uchwyty montażowe (tak myślę) ale nie mam pojęcia jak wpiąć w nie roletę. Czy występowały 2 rodzaje takich rolet dla przed i po liftach B5 ?? czy powinienem mieć jeszcze jakieś dodatkowe zaczepy ?
-
[A4 B5 Anb] Filtr Paliwa
Dzięki panowie za wskazówki. Właśnie jestem ciekaw jego zabrudzenia. Wcześniej miałem TDI tam regularnie zmieniałem filtr paliwa. Pozdrawiam
-
[A4 B5 Anb] Filtr Paliwa
Zamówiłem Mann'a dam rade sam zmienić ? potrzebne są jakieś nowe opaski na przewody ?
-
[A4 B5 Anb] Filtr Paliwa
Witam Audi A4 b5 avant silnik 1.8T ANB, mam pytanie do Was gdzie znajduje się filtr paliwa ? jaki najlepiej kupić ?
-
[A4 B5 1.8T ANB] Inne obroty na VAG inne na obrotomierzu
Dziękuje wszystkim za pomoc, dam znać co wyszło. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 24-07-2014 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 10:24 ---------- Rozebralem licznik przesunalem wskazowke obrotomierza na odpowiednia pozycje spoczynku i teraz wszystko jest w porzadku bardzo dziekuje wszystkim za pomoc.