Treść opublikowana przez radi88PL
-
[B5 ANB] Prośba o analizę logów
Dzięki za zainteresowanie tematem. Nowy przekaźnik już kupiłem wieczorem go wymienię mam nadzieję że już będzie palił jak należy. Zapłon, czasy wtrysków też wszystko ok ?
-
[B5 ANB] Prośba o analizę logów
Witam Dzisiaj miałem mały problem z odpaleniem auta, rano uruchomił się jak zawsze bez problemów. Zgasiłem pod sklepem jak chciałem odjechać auto kręciło i nie odpaliło, zaskoczyło raz ale strasznie nie równo pracował i nie reagował na gaz. Zgasiłem uruchomiłem ponownie i jak ręką odjął. Pod domem znowu to samo kręci i nie odpala, po którymś razie dopiero odpalił. Podłączyłem kompa wywalił: 1 Fault Found: 17925 - Main Relay (J271): Electrical Malfunction P1517 - 35-10 - - - Intermittent miałem już to kiedyś więc kasowałem, zrobiłem przy okazji komplet logów rzućcie proszę okiem powiedzcie czy wszystko w nich git ? logowane na PB statyczne 002+033+032 http://vaglog.pl/log-002_033_032_DXFSP.html dynamiczne 003+020 http://vaglog.pl/log-020_003_ecj1H.html dynamiczne 002+033 http://vaglog.pl/log-002_033_smR067X.html dynamiczne 115+118 http://vaglog.pl/log-115_118_8Y9WB.html Co sądzicie o tym przekaźniku ? zamówiłem już nowy bo ewidentnie pompa paliwa była cicho w chwili kiedy nie mógł odpalić. Czy logi powinienem robić też na LPG ? czy brakuje jeszcze jakiś grup aby w pełni prześwietlić silnik i osprzęt ?
-
Bateria Asus A32-k52
Movano lub Mitsu
-
Jaka drukarka laserowa czarno- biała - tania w eksploatacji
Brother InkBenefit Plus DCP-T300 tusz kosztuje 32 zł. wydajność 6.000 stron ;]
-
[ANB] Nagłe ubytki płynu chłodniczego
U mnie śladów nie było bo ciekło jedynie podczas pracy i płyn wyparowywał na bieżąco, u mnie to pomogło i jest szczelne wszystko.
-
[ANB] Nagłe ubytki płynu chłodniczego
Miałem to samo u siebie ściągnąłem te węże wyczyściłem utlenione aluminium które spowodowało napuchnięcie węży, następnie przyciąłem je trochę i wtedy nałożyłem z powrotem na nowych opaskach.
-
no response from controller
Kolego nie pomogę Ci skoro masz wszystko poinstalowane zgodnie ze sztuką a nie działa to trzeba iść tym tropem dalej, jest brak komunikacji może wina interfejsu, jego instalacji, programu ... sprawdz w innym aucie aby wyeliminować interfejs ewentualnie zainstaluj go na innym kompie.
-
no response from controller
Masz możliwość podpięcia innego auta ? jeśli tak to sprawdź w innym. Może jest jakiś problem z komunikacją w Twoim aucie. Ja używam programu VAGCOM 3.11
-
no response from controller
Próbowałeś łączyć się np z airbagiem lub ECU ? czy tylko na centralnym Ci wywala ten komunikat ?
-
no response from controller
Odpal menagera urządzeń na kompie z listy wyszukaj swój interfejs i sprawdź na jakim działa porcie COM. Generalnie porty muszą być te same w programie diagnostycznym oraz w menagerze urządzeń
-
Chiptuning za 199zł (nie box)
w Trójmieście za 1.8T z hamowaniem cena kształtuje się pomiędzy 1000-1200 brutto
-
Logi 1.8T ANB
Panowie mam pytanie, aby prześwietlić dobrze kondycję silnika pod kątem zapłonu, doładowania, mieszanki paliwa itd. jakie grupy trzeba zlogować statycznie/dynamicznie.Chodzi mi o to aby jednego dnia zebrać wszystkie dane do oceny auta. Z góry dziękuję. Wstępnie wytypowałem takie grupy: Statycznie 002+033+032 oraz 015+016 Dynamiczne 002+033; 020+003; 115+118 To styknie ?
-
Prośba o analizę logów - Audi A4 1,8T - przyspiesza
tu wrzuć logi następnie zlinkuj je na forum będzie dużo bardziej czytelne http://vaglog.pl/
-
1.8T ANB jakieś specyfiki do wyczyszczenia silnika z syfu i nagaru?
Zalej LM przed wymianą, spuść cały syf zalej nowym dobrym olejem i jeździj. Ja dodatkowo zmieniam oliwę co 8 tyś. stosuję olej Motul 5W40
-
1.8T AWT Podciśnienia, odma
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1-8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification
-
1.8 ADR Problemy z Visco
Visco to typowo mechaniczne urządzenie, wymień na nowe najlepiej BEHR/Hella.
-
Jaki antywirus ?
Gdata lub Bitdefender.
-
[ANB] Logi dynamiczne - prośba o ocenę.
Jeśli jest przeładowany to pewnie problemem będzie sterowanie upustem nadmiaru ciśnienia tu przyczyn może być wiele DV, N75, źle ustawiona gruszka.
-
[ANB] Logi dynamiczne - prośba o ocenę.
Przepływka mierzy poprawnie, zwróciłbym uwagę na doładowanie. Do pewnych obrotów jest przeładowany i dość długo zbija ciśnienie do zadanego. Zrób log grupy 115.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Z ciekawości, dlaczego zmieniać przerwę względem ORI ??
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Na oko ciężko stwierdzić wiem jedynie że książkowo powinny być NGK PRF6Q i ja na takich jeżdżę.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Zrób logi książkowo jak podaje Ci kolega Unf możesz zrobić grupy 002+115+118 zobaczymy jak to wygląda w całym zakresie obrotów.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
zobacz dla porównania moje logi http://vaglog.pl/log_214207.html
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Nie wiem jak Ty, ale ja po zakupie wymieniłem od razu świece na nowe NGK bo wiedziałem że miały najechane ok 50 tys. Zamień miejscami cewki i zobaczysz co i jak, a zmiana świec to już od Ciebie zależy na pewno nie zaszkodzi. Logi masz zrobione dość chaotycznie. porób je od 1500-6000 z nogą w podłodze. Miałeś/ masz jakieś błędy w ECU ? przepływka pokazuje strasznie mało, masz wszystko szczelne ?
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Kiedy wymieniałeś świecę ostatni raz ? podmień cewki miejscami i sprawdź wtedy czy zapłony będą wypadać na innym cylindrze.