Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radi88PL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radi88PL

  1. Kabelki przy wtyczce od n75 całe ?
  2. radi88PL opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Panowie po wymianie paska alternatora i przy uruchomionej klimatyzacji wyraźnie widać jak drży napinacz. Po wyłączeniu klimy wszystko się uspakaja. Nie zaglądałem przed wymianą jak było, ale odnoszę wrażenie ze często przy włączonej klimatyzacji auto dostaje większych wibracji i wyraźniej jest słabsze. Mam pytanie czy iść tropem łożysk w alternatorze i sprzęgiełka (regeneracja altka) czy szukać przyczyny w innym miejscu ?
  3. Dziękuję
  4. radi88PL odpowiedział(a) na mp125 temat w 1.8T
    5W40 !!
  5. Dzień dobry, Potrzebuję numer pompy wspomagania firmy ZF, nie mam dostępu do ETKI czy ktoś mógłby pomóc ?
  6. radi88PL odpowiedział(a) na mp125 temat w 1.8T
    Zobacz sobie to:
  7. To 3.0 V6 ma turbosprężarkę !!?? wydaje mi się że to wolnossący jest zatem zaworka tam niema. Niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę ?
  8. radi88PL odpowiedział(a) na plejson plejson temat w Audi A4 B5
    Albo WG w turbo
  9. radi88PL odpowiedział(a) na radi88PL temat w Audi A4 B5
    Dziękuję za schemat, a czy mógłbyś sprawdzić od czego jest osłona o takim numerze 8DO 863 823 L ??
  10. radi88PL opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie, Szukam numeru części dla dolnej osłony silnika auto to A4 B5 1.8T ANB avant rok. 2000. Z góry dziękuję za pomoc.
  11. ok dzięki już go sobie znalazłem a ten drugi do reduktora ? ich jest całe mnóstwo ...
  12. filtry są jakieś lepsze lub gorsze ? które polecacie. Mam reduktor KME GOLD
  13. Panowie czy w warunkach domowych jestem w stanie sam wymienić filtry w instalacji LPG ? są bodajże dwa fazy ciekłej i lotnej tak ? czy nie warto i lepiej oddać do gazowników ?
  14. Tam nie ma żadnych kierownic. Proponuję zacząć od logów dynamicznych na PB
  15. U mnie ten dźwięk jest jedynie jak uruchamiam zimny silnik, i dźwięk jest bliźniaczy do Twojego to musi być któreś z łożysk wątpię, aby to była turbina
  16. Siemka, to koniecznie napisz co mechanik ustalił. Po lewej stronie jest jeszcze kompresor klimatyzacji może w nim jakieś łożysko tak się wydziera ja jeżdżę na oleju LiquiMoly 5W40 Synthoil
  17. U mnie w ANB ostatnio jest podobnie, im zimniej tym bardziej słyszalne na zimnym silniku w tym samym przedziale obrotów. Doszedłeś już co generuje ten odgłos jakieś łożysko ?
  18. Podjedź do chłopaków w Redzie na PW mogę Ci podesłać nr telefonu. Robiłem u nich instalację do 1.8T stroili mi później auto na AFR po chipie. Jestem mega zadowolony już kilku znajomych u nich robiło wszystko ok.
  19. radi88PL odpowiedział(a) na Dareczek1998 temat w 1.8T
    W tej sytuacji sprawdź jedynie ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniku to najważniejsze, licznikiem zajmij się na końcu.
  20. radi88PL odpowiedział(a) na Dareczek1998 temat w 1.8T
    Jaki Olej zalewasz ? czy kiedykolwiek był czyszczony smok w pompie olejowej ?
  21. radi88PL odpowiedział(a) na Dareczek1998 temat w 1.8T
    Masz za ubogą mieszankę trzeba by zrobić logi dynamiczne, aby sprawdzić przepływomierz. Zrób zdjęcie tego komunikatu fis.
  22. radi88PL odpowiedział(a) na Dareczek1998 temat w 1.8T
    Zapala się kontrolka od ciśnienia czy od poziomu oleju ? Ciężko stwierdzić czy to wina licznika czy faktycznie z olejem coś nie halo jest. Należałoby zrobić podstawową diagnostykę auta.
  23. radi88PL odpowiedział(a) na Dareczek1998 temat w 1.8T
    Zapewne masz licznik firmy Jeager dlatego problemy, wymień na VDO i będziesz miał spokój.
  24. radi88PL odpowiedział(a) na Mati99_a4 temat w 1.8T
    U mnie było podobnie po programie, kupiłem nowe świece NGK pfr6q do tego komplet nowych cewek beru i problem zniknął. Jak zmieniasz miejscami cewki to missfire przechodzi z cewką na inny cylinder ?
  25. radi88PL odpowiedział(a) na Mati99_a4 temat w 1.8T
    Jakie świece zostały zamontowane ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.