Treść opublikowana przez radi88PL
-
Sterowanie ciśnieniem ładowania
Kabelki przy wtyczce od n75 całe ?
-
1.8T ANB pasek alternatora
Witam Panowie po wymianie paska alternatora i przy uruchomionej klimatyzacji wyraźnie widać jak drży napinacz. Po wyłączeniu klimy wszystko się uspakaja. Nie zaglądałem przed wymianą jak było, ale odnoszę wrażenie ze często przy włączonej klimatyzacji auto dostaje większych wibracji i wyraźniej jest słabsze. Mam pytanie czy iść tropem łożysk w alternatorze i sprzęgiełka (regeneracja altka) czy szukać przyczyny w innym miejscu ?
-
Pompa wspomagania A4 B5 1.8T ANB
Dziękuję
- płukanka...
-
Pompa wspomagania A4 B5 1.8T ANB
Dzień dobry, Potrzebuję numer pompy wspomagania firmy ZF, nie mam dostępu do ETKI czy ktoś mógłby pomóc ?
- płukanka...
-
zawór n75 - gdzie się znajduje ?
To 3.0 V6 ma turbosprężarkę !!?? wydaje mi się że to wolnossący jest zatem zaworka tam niema. Niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę ?
-
Dziwny dźwięk
Albo WG w turbo
-
Dolna osłona silnik
Dziękuję za schemat, a czy mógłbyś sprawdzić od czego jest osłona o takim numerze 8DO 863 823 L ??
-
Dolna osłona silnik
Witajcie, Szukam numeru części dla dolnej osłony silnika auto to A4 B5 1.8T ANB avant rok. 2000. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Filtry LPG w 1.8T
ok dzięki już go sobie znalazłem a ten drugi do reduktora ? ich jest całe mnóstwo ...
-
Filtry LPG w 1.8T
filtry są jakieś lepsze lub gorsze ? które polecacie. Mam reduktor KME GOLD
-
Filtry LPG w 1.8T
Panowie czy w warunkach domowych jestem w stanie sam wymienić filtry w instalacji LPG ? są bodajże dwa fazy ciekłej i lotnej tak ? czy nie warto i lepiej oddać do gazowników ?
-
Przeładowanie | zamulenie po zmianie biegu
Tam nie ma żadnych kierownic. Proponuję zacząć od logów dynamicznych na PB
-
1.8t apu wycie na zimnym FILM
U mnie ten dźwięk jest jedynie jak uruchamiam zimny silnik, i dźwięk jest bliźniaczy do Twojego to musi być któreś z łożysk wątpię, aby to była turbina
-
1.8t apu wycie na zimnym FILM
Siemka, to koniecznie napisz co mechanik ustalił. Po lewej stronie jest jeszcze kompresor klimatyzacji może w nim jakieś łożysko tak się wydziera ja jeżdżę na oleju LiquiMoly 5W40 Synthoil
-
1.8t apu wycie na zimnym FILM
U mnie w ANB ostatnio jest podobnie, im zimniej tym bardziej słyszalne na zimnym silniku w tym samym przedziale obrotów. Doszedłeś już co generuje ten odgłos jakieś łożysko ?
-
1.8T LPG trójmiasto.
Podjedź do chłopaków w Redzie na PW mogę Ci podesłać nr telefonu. Robiłem u nich instalację do 1.8T stroili mi później auto na AFR po chipie. Jestem mega zadowolony już kilku znajomych u nich robiło wszystko ok.
-
A4 B5 1.8t problem
W tej sytuacji sprawdź jedynie ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniku to najważniejsze, licznikiem zajmij się na końcu.
-
A4 B5 1.8t problem
Jaki Olej zalewasz ? czy kiedykolwiek był czyszczony smok w pompie olejowej ?
-
A4 B5 1.8t problem
Masz za ubogą mieszankę trzeba by zrobić logi dynamiczne, aby sprawdzić przepływomierz. Zrób zdjęcie tego komunikatu fis.
-
A4 B5 1.8t problem
Zapala się kontrolka od ciśnienia czy od poziomu oleju ? Ciężko stwierdzić czy to wina licznika czy faktycznie z olejem coś nie halo jest. Należałoby zrobić podstawową diagnostykę auta.
-
A4 B5 1.8t problem
Zapewne masz licznik firmy Jeager dlatego problemy, wymień na VDO i będziesz miał spokój.
-
Wypadanie zapłonu
U mnie było podobnie po programie, kupiłem nowe świece NGK pfr6q do tego komplet nowych cewek beru i problem zniknął. Jak zmieniasz miejscami cewki to missfire przechodzi z cewką na inny cylinder ?
-
Wypadanie zapłonu
Jakie świece zostały zamontowane ?