Treść opublikowana przez radi88PL
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Nie wiem nie używałem jej nigdy, wolałem zainwestować w rozwiązanie z tego tematu. Wnioskuję, że działa poprawnie nie jest to skomplikowane urządzenie.
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Możesz jedynie podłączyć cyfrową zmieniarkę, poszukaj na serwisach aukcyjnych.
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Z przesylka 470zl ale u mnie dodatkowo wymieniany byl wyświetlacz.
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
W końcu się doczekałem radio odebrane zamontowane i działa wyśmienicie. Bluetooth chodzi płynnie steruje telefonem jestem zachwycony jakość dźwięku na najwyższym poziomie polecam!!!
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Nic o nich nie słyszałem, ja korzystam z usług pewnego gazownika z Redy. Człowiek ogarnął już kilka 1.8T u moich znajomych nikt nie narzeka. Jak chcesz to dam Ci namiary.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Tak jak piszesz coś jest nie tak, 12-13L jeszcze jest do zaakceptowania przy takim stylu jazdy no ale 16L ?! ja na pełnym zbiorniku robie 420-450KM w zależności od stylu jazdy oraz samego paliwa. Ogarnij auto na benzynie wtedy i gaz powinien być w porządku.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Sporo, musisz mieć ciężką nogę
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Możesz sobie podpić VAGiem wskazania na fis aby były jak najbardziej zbliżone to LPG, chyba do 15% można na + lub -. U mnie spalanie jest rzędu 11.5L/100 fis pokazuje 10L/100
-
1.8 T + Q (AEB) błąd 17544 o co dokładnie chodzi ?
U mnie problemem ubogiej dawki paliwa był wadliwy przepływomierz, po wymianie jak ręką odjął.
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Wysłałem wczoraj do Pana Andrzeja swoje radyjko Chorus I na montaż najbogatszej wersji Audi GOLD, napiszę jak radyjko wróci
-
Problem z SAFE w radiu CHORUS I
Witam Zamontowałem sobie fabryczne radio CHORUS I, radio się uruchamia prosi o kod, wprowadzam działa. Wyłączam zapłon włączam ponownie i nadal radio prosi o kod, nie pamieta wpisanego wcześniej. Domyślam się ze trzeba by podać stały plus na radio. Podpowiedzcie jak to najlepiej rozwiązać.
-
Tylne głośniki
Podepnę się pod temat, tylne głośniki w drzwiach lekko świszczą przy wysokich tonach, chciałbym je wymienić/zregenerować. Co polecacie do tyłu ? mam system Nokia z subem w bagażniku w avancie.
- Płukanka
-
Wspólne granie online PS4
Ja do tego tak nie podchodzę kupuje przechodze cala grę gram po sieci i kupuje nastepna ta cena za kilkadziesiąt godzin rozgrywki jest dla mnie ok. Każdy robi jak lubi. Mnie cieszy tez fakt ze konsola ciszej pracuje.
-
Wspólne granie online PS4
Jasne, że tak. Ja kupuje ostatnio konta z konkretną gra i gram sieciowo na swoim prywatnym profilu i wszystko działa spoko. Za nowy tytuł w takim wypadku płace ok 100-130 zeta ;]
-
Wspólne granie online PS4
Małe sprostowanie - są gry na ps4 które posiadają kody, na dodatkowe wyposażenie np lub różnego rodzaju przepustki sezonowe, sieciowe itd. generalnie każda gra powinna działać normalnie po sieci, a wcześniej wymienione kody są poprostu wykorzystane i nie można ich użyć drugi raz.
-
moje 1.8 t ANB bierze olej.
Czy ja dobrze rozumiem co napisałeś ? od 2 miesięcy jeździsz na półsysntetyku ? wychodzi że wczęśniej było co ? mineralny ? po remoncie tylko 5W40 SYNTETYK ! dobry jest Motul.
-
Wspólne granie online PS4
MGS wymiata !! przepiękna skradanka !! rewelacyjna fabuła, polecam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W poradniku Soulmaster3m o wymianie pół fis na pełen, na stronie 37 jest wyjaśnione. Musisz się wpiąć w przewody idące "od dołu" do kostki, a te które idą "w górę" odcinasz, izolujesz i gdzieś chowasz. Dzięki właśnie tak zrobiłem teraz wszystko cacy jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie podlaczylem przed chwila nowy licznik z Full fis wczesniej byl polfis wszystko fajnie tylko pokazuje otwarte drzwi poza kierowca i bagażnikiem. Piny dolutowane do kostki przy pasażer nogach jak sprawdzić co i jak ??
-
Przeplywomierz powietrza
Ja przy padniętej przepływce miałem błąd składu mieszanki "system to lean" po wymianie jak ręką odjął. Przepływka tylko ORI, starą oddajesz nową kupujesz jak stara się nadaje to jakąś kasę Ci oddają u mnie to chyba kilkadziesiąt złotych było.
-
Szum z tylnej części silnika ANB
Ile zapłaciłeś za części i wymianę ? kupiłeś napinacz z ASO ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ktoś z Was posiada lub spotkał się z czymś takim https://www.youtube.com/watch?v=7wgDIRoPUO4 dla mnie bomba !! tylko ta cena.
-
A4 b5 ciśnienie oleju
Jakie masz ciśnienie przy rozgrzanym silniku na jałowym ??
-
A4 b5 ciśnienie oleju
Ja przy zwalaniu miski od razu wymieniłem pompę oleju przy jednej robocie