Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radi88PL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radi88PL

  1. Pewnie klapka WG w turbo luźna, zapewne stąd taki efekt dźwiękowy.
  2. Uaktualnij swój profil przy okazji.
  3. radi88PL odpowiedział(a) na baca1910 temat w 2.0
    Jak zrobisz poprawnie logi to masz wartości zapisane w sterowniku i wartości odczytane podczas pomiaru, więc łatwo porównać. Proponuję pojechać do innego mechanika.
  4. Zapewne łańcuszek wałków rozrządu hałasuje, przysłuchaj się w tylnej części silnika od strony grodzi.
  5. Problem miałeś tylko na aux ? u mnie jest to na radiu/CD/aux. W jaki sposób zmasowałeś dodatkowo radio ?
  6. Cześć, jak w temacie przy włączonym radiu słychać głośne wycie które nasila się wraz ze wzrostem obrotów z głośników, Dzwięk ten przypomina turbinę. Jest jakiś problem z masą czy co ? Radio Clariona wysoki model. W poprzednim aucie nie było tego problemu. Gdzie szukać co sprawdzić ?
  7. Ja wlasnie wymienialem komplet górnych wachaczy, u mnie siedziały jeszcze oryginały data produkcji na nich 2000r. wytrzymały ekstremalnie długo ponad 280 tyś !! Zamontowałem 4szt. Lemofrdera. Z ta długą srubą walczyłem po jednej stronie ponad 4h palnik nie wiele dał dopiero ogromny młot ją przekonał.
  8. Jak to co ? mial zle ustawione walki stad problem z rozruchem.
  9. Zalalem Ravenol 75w90 skrzynia pracuje wysmienicie. Zrobilem jakies 5 tys. I jest w porzadku.
  10. Na obu wałkach masz znaki które powinny się pokrywać na jednym i drugim. Zobacz to interesujący Ciebie moment to 31:40 sec. Powodzenia.
  11. Wygląda na konkretne przeładowanie. Sprawdź zawór WG czy działa prawidłowo, n75, i wszystkie przewody.
  12. Sprawdź ciśnienie oleju, jeśli będzie zbyt niskie to napinacz może nie działać właściwie. Powodem jest standardowo zawalony syfem smok w pompie olejowej.
  13. radi88PL odpowiedział(a) na bartoon temat w 1.8T
    Jakie wartości ciśnienia powinny być książkowo ??
  14. radi88PL odpowiedział(a) na bartoon temat w 1.8T
    Do smoka wiadomo, że trzeba ściągnąć miskę, a co do ciśnienia oleju w jaki sposób sprawdzić ?
  15. radi88PL odpowiedział(a) na bartoon temat w 1.8T
    Daj znać czy rozwiązałeś problem z tą kontrolką, u mnie dziś też się pokazała a oleju było na 3/4 miarki.
  16. Dzięki już zakupiłem.
  17. To teraz kolejne pytanie 75W80 czy 75W90 ?
  18. Zamierzam wymienić olej w skrzyni. Dzwonie dzisiaj do ASO aby zamówić potrzebny olej, chłop mnie pyta o VIN, sprawdza i podaje mi że muszę wlać olej G052911A2 który kosztuje 130zł brutto za 1L potrzeba niby 2.25L czemu on jest taki drogi ? mogę go zamienić na RAVENOLA ?
  19. radi88PL odpowiedział(a) na smokey temat w 1.8T
    Jakie błędy zarejestrował komputer ? podłączałeś go ?
  20. Ile chcesz ? podejdzie P&P ? co z kluczykiem ?
  21. Wydawalo mi sie, ze w schowku powinien byc wylacznik air bagu na kluczyk. Tak czy inaczej mozesz kolego napisac jak vagiem wylaczyc poduche pasazera ? Jaka jest pewnosc ze nie zadziala ?
  22. Cześć, temat może banalny, ale chciałbym poznać wasze opinie na temat przewożenia 2 dzieciaków jedno 3.5 roku drugie 1 miesiąc plus rodzice. W jakiej konfiguracji byście ich posadzili ? Fotelik dla syna 3.5 roku jest tak duży że na przednim siedzeniu nie pasi (zmienić fotelik na mniejszy ?) dwójka dzieci z tyłu też lipa bo nie ma miejsca dla matki przy tym 1 miesięcznym. Dodam, że poduszki z przodu nie da się wyłączyć. Ja wy sobie radzicie z taką sytuacją ?
  23. Jesli masz mozliwosc to najpierw podmien przeplywomierz. Caly uklad ppd wzgledem szczelnosci sprawdzales ?
  24. radi88PL odpowiedział(a) na oskar5528 temat w Audi A4 B5
    Dokładasz manetkę podłączasz odpowiednie piny do niej, aktywacja w VAG i to wszystko.
  25. obecnie seria, z czasem kolo 170KM i 280NM ma to działać z reduktorem KME GOLD na przewodach miedzianych 8mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.