Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T ANB logi 002 oraz 115 do oceny


radi88PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sterownik notorycznie wskazuje błąd 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean wiec postanowiłem zrobić logi dynamiczne. Zacząłem od przepływki i turbo zobaczcie co i jak. Jak dla mnie to przepływka mocno zaniża wskazania, turbo nie pompuje ile powinno pytanie od czego zacząć aby znaleźć problem ?? Logi http://vaglog.pl/log_190222.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wirnik z turbo wylecial Ci przez wydech. Na jakim biegu było to robione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowałem ten wyżej wymieniony innych brak. przepływka powiadasz .. ile powinna wskazywać przy obciążeniu sprawna 115-120 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mniej wiecej, turbo tez nie pompuje jak trzeba, nie wiem czy to wina tego że auto weszło w tryb awaryjny z powodu zaniżającej przepływki czy inny powód jest, zrób jeszcze 033+118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo zmierzonego powietrza to mniej paliwa to z koleji mniej spalin do napedzenia turbo dobrze to rozumiem ? 033 rozumiem że chcesz sprawdzić lambdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakieś jeszcze logi zrobić poza 033+118. Dodam że 2 razy zdarzył się kod związany z Oxygen sensor, ale nie mam zapisane jaki to blad i której sondy dotyczył. Zamawiać tą przepływkę w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie te starcza jak ogarniesz przeplywke to zrobisz jeszcze raz, przeplywka nie musi byc z aso wazne zeby byla z prawidlowym numerem i boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO za przepływomierz powiedzieli 680 zł brutto pod warunkiem, że oddam stary przepływomierz. Pytanie do was szukać na allegro czy brać z ASO ? Kupić te dedykowane pod auto z danego rocznika czy wyszukać taki z identycznym numerem jak stary ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile regenerowany w intercarsie kosztuje pewnie polowe tego co w aso.

Szukaj po numerze starego powninien byc z koncowka D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK cały czas się człowiek uczy ;] zamówiony od kolegi z forum regenerowany BOSCH. Dam znać jak będzie po zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercars odbieralem w poniedziałek do ANB 382zl Bosch regenerowany auto odzylo i teraz laduje ciśnienie jak powinno wczesniej ladowala jakby byla w trybie awaryjnym 0.3bara bardzo irytujące.. jak Ci się uda oddasz starą ori przeplywke oddadzą Ci jeszcze 70zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercars odbieralem w poniedziałek do ANB 382zl Bosch regenerowany auto odzylo i teraz laduje ciśnienie jak powinno wczesniej ladowala jakby byla w trybie awaryjnym 0.3bara bardzo irytujące.. jak Ci się uda oddasz starą ori przeplywke oddadzą Ci jeszcze 70zeta

No przepływka będzie u mnie jutro, zobaczymy czy poprawi osiągi. Wiem o możliwości zwrotu, co decyduje o przyjęciu starej przepływki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...