Treść opublikowana przez radi88PL
-
Problem z podgrzewanymi spryskiwaczami
One chyba grzeją jak temp spadnie poniżej 5 stopni, mają swój bezpiecznik chyba 5A
-
1.8t ANB ciśnienie oleju do oceny.
Tego nie wiem mierzone miał przy jakiś 84 stopniach. Nie sprawdzałem przy wyższej temperaturze i przy wyższych prędkościach obrotowych.
-
1.8t ANB ciśnienie oleju do oceny.
Temp oleju na zegarach ponad 80 stopni. Jeżdżę na LM 5W40
-
1.8t ANB ciśnienie oleju do oceny.
U mnie przy mocno rozgrzanym oleju na jałowym jest lekko ponad 1.5 bar
-
Olej A4 B5 1.8T
Chcąc to zrobić dobrze, to zacząłbym od zmierzenia ciśnienia oleju, później płukanka spuszczenie oleju oraz zwalenie miski i sprawdzenie stanu smoka pompy oleju i ewentualne mechaniczne czyszczenie miski. Wtedy zalałbym docelowy olej jak wszystko byłoby ok.
-
Klapa tylna A4 B5 Avant regulacja po wymianie
Hej, wymieniłem dziś klapę tylną na nową. Mam dwa problemy na FIS pokazuje info ze klapa jest otwarta pomimo jej prawidłowego zamknięcia. I druga sprawa jak ja wyregulować aby bardziej się domkneła? Ogranicznik skręciłem, dolny rygiel ściągnąłem max w dół mimo to klapa odstaje względem lamp tak jak by chciała jeszcze się schować o 5 mm patrz. Foto. Jakieś wskazówki?
-
Pomocy ! Panewka wałka pośredniego !
Ja również poproszę
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
no właśnie skłaniam się bardziej ku 140-tce, turbo będzie K03s, i inne wtryskiwacze. Nie celuję w duże moce bo mam ośkę i żadnej kontroli nad trakcją do tych 200 Km wystarczy
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Super czyli trzeba zamontować tego ICka jednak. Brałem to samo z drukarki 3D, oklejone alcantarą wygląda tak:
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Naklejki mam w tym samym miejscu zegar polecam wsadzić w obudowę i wszystko razem w środkową kratkę wentylacyjną (mam tak u siebie super się sprawdza) Czy czujesz spadek mocy w tak upalne dni jak ostatnio ?
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Wejdą wszystkie kratki łącznie ze środkową ? Co musiałeś wyrezać aby zderzak wszedł bez problemów, wystarczy podciąć to aluminiowe wzmocnienie w zderzaku ?
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
+1 dokładnie jak u mnie
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Wystroiłeś już LPG pod ten soft czy na PB latasz ?
-
1.8 T ANB podniesienie mocy
@Unf z ciekawości zapytam, mocno odczułeś laga po zamontowaniu fmica ? ogólnie zdarza się aby spuchł od gorąca ? jak to wygląda w upalne dni ?
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Na ten moment ciekaw jestem Twojej opini co do wrażeń z jazdy, zatem kręć te śrubki jak najszybciej u siebie też SAI i sondę mam wywaloną w sofcie, SAI demontuję fizycznie dopiero jutro Pozdrawiam !
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Super dzieki za wskazówki będzie mi łatwiej wybrać potrzebne graty. No dwa górą 3 przejazdy szybkie spod świateł i d*pa w upalne dni rzędu 25 stopni to już zupełnie smic nie wyrabia. Powodzenia w pracach przy aucie
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Dzięki za foto wygląda super, dużo trzeba ciąć zderzak aby zmieścić fmic ? Ja już mam dość grzania się w ciepłe dni muszę szybko wstawić fmic bo w ciepłe dni to nie to samo auto. Sai nie wywalasz od razu ? W zestawie orurowanie niema miejsca na map sensor ?
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Założyłeś już sztywnego TIPa ? jakieś niespodzianki przy montażu ? wszystko pasuje P&P ? pokaż zdjęcia orurowania IC pod maską
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Auto już jeździ ? co planujesz zrobić z czujnikiem temp zewnętrznej ? jak chcesz to zamontować ? Pokaż proszę jak wygląda orurowanie pod maską.
-
A4 B5 1.8t ANB fmic ta-technix
Bardzo proszę jeśli to możliwe o kilka fotek z tej operacji. Jestem mocno zainteresowany FMIC z góry dziękuję
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Pisałem z tel przepraszam za błędy stylistyczne chodzi o ori radio :)
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Śmiem twierdzić że na fabrycznym zestawie nic nie zagra lepiej niż pro radio. Moduł gold z bt korzysta z procesora dźwiękowego pro radia przez dźwięk jest świetny. Że spotify w wersji Premium jakoś mocno zbliżona do cd. Mam golda od 4 lat i nigdy nie zamienia na inne radio w tym aucie.
-
1.8 T 400 tyś. i płukanka silnika
Spokojnie zrób płukanie nic złego się nie stanie. Polecam po zabiegu ściągnąć miske olejowa wyczyścić smok pompy i samą miskę. Zalać nowy olej i będzie super. Płukanka może być millers lub lm.
-
1.8t ANB Temperatura oleju.
U mnie w aucie 90-110 nigdy nie widziałem, aby temp oleju była wyższa.
-
[1.8T ANB] Uszczelka Turbo--DP
Mam zegar ciśnienia doładowania i na nim przy bucie 1 bar i trzyma, ale wymienię tą uszczelkę skoro to nie duży koszt i samemu można.