Treść opublikowana przez pudzians47
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Et max 35 Z oponą 255/35 Napisz mi jeszcze gdzie wydech robiłeś i jaki koszt
-
czy to łożysko- jeśli tak to które?
oki oki spróbuje mam nadzieje że to to lepsze to jak szukanie niewiadomo czego
-
czy to łożysko- jeśli tak to które?
odnowie troche temat U mnie dzieje się podobnie albo tak samo.Powyżej 60 km/h zaczyna mi łuuu robić więc nie wiem gdzie przyczyny szukać.Skrzynie nie bo mam manual więc nie sądzę podejrzewam łożysko tylko... czy w tak młodych autach może łożysko paść? (2011r) Może ktoś miał podobnie i coś napisze {Pozdrawiam
-
wymiana przełączników opuszczania szyb z przed na polift
Witam Czy ktoś może mi napisać co trzeba odkręcic żeby wymienić przełaczniki od szyb na poliftowe? mam już zakupione tylko nie wiem jak się za to zabrać Z góry dzięki za podpowiedz
-
spojler przedni w s-line
oki dzieki bardzo bałem się że coś jeszcze trzyma
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Cześć, przeczytaj cały wątek i dowiesz się wszystkiego. - moduł od kufatec założony ma kolega hohe (on tam jeszcze lekko go podkręcił) ps. najtaniej wyjdzie kupić używany głośnik na alledrogo lub zagadaj na pw do marcina-s4 + moduły ori zamówić w ASO (lub na ebayu szukaj) + (opcjonalnie) kupić dodatkowy moduł z kufatec lub maxhaust - głośniki pasują od każdego modelu audi, różnica jest natomiast taka, że "duże" audi (a6,a7, sq5) mają większą średnicę rury wydechowej i końcówka wydechu jest również większa. hej dzięki zagadam z marcin-s4 po prostu nie wiem jak zacząć wątek czytałem cały ale..
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
no właśnie więc na czym ten temat stanął? znalazłem zestaw od Kufatec cena? ... wysoka ale cały zestaw koszt ok 1000 euro pytanie tylko czy tylko to wystarczy czy coś jeszcze potrzebuje https://www.kufatec.de/shop/de/sound-booster-pro/audi/komplettset-active-sound-incl-soundbooster-audi-a4-8k-a5-8t?tab=cross czy ktoś zakładał ?
-
spojler przedni w s-line
Witam Czy ktoś mi może napisać jak zdjąc żeby nie uszkodzić innych rzeczy spojler przedni pod grilem w audi a4 b8 s-line? Chce go oddać do malowania i nie wiem jak go zdjąć POzdrawiam
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
ok rozumiem czyli większą i z tego co się dowiedzialem to z anglika więc... szukam dalej a ta zobaczcie http://allegro.pl/ramka-wyswietlacza-led-audi-a5-8t-oem-8t1857186-i6142009082.html http://allegro.pl/ramka-plastik-wyswietlacza-audi-a5-gliwice-i6150368652.html jak bedzie ok to szukam plastiku po lewej stronie
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
dzięki bardzo musze poszukać na aukcjach czy możecie powiedzieć czy to będzie pasować? chodzi mi czy ono się różni od a4 bo nie wiem czy nie zakupie złego (pomijam wymiary wyświetlacza bo spytam się jak będzie pasować) http://allegro.pl/ramka-wyswietlacza-kokpitu-audi-a5-8t-8t2857185g-i5060729568.html
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Hmm... Od A5? non właśnie stąd moje pytanie bo od b8 już nie wiec pytam czy muszę kupić od A5 czy ...
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
nie wiem czy wątek jeszcze aktywny ale.. Mam ramkę od a5 wszystko cacy ale nie pasują dekory stąd moje pytanie jakie dekory podejdą?
-
konserwacja i smarownie panoramy
Witam Myślę że ten temat zainteresuje również inne osoby Napiszcie prosze jak dbać o panoramę dachu tzn jakie smary powinno się używać co i jak smarować i oczywiście jak często żeby nasze panoramki dobrze chodziły
-
Wymiana wtrysku jednego da się?
domyslam się że we Warszawie nie ma problemu podaj adres.Zastanawiam się tylko czy jak pojade do gości co naprawią-regenerują wtryski czy oni mi nie pomogą nie chodzi mi tu o regeneracje ale może wiedzą jak to zrobić
-
Wymiana wtrysku jednego da się?
dzieki pytanie tylko gdzie taki zaklad znajde może jakeś podpowiedzi?
-
Wymiana wtrysku jednego da się?
Witam Otóż mój problem polega na tym że zauważyłem że z jednego wtryskiwacza wylatuje ON. Po sprawdzeniu okazało się że wtryski są dobre nie lają przede wszystkim tylko jeden jest nieszczelny i lepiej byłoby go wymienić (dodam że wyciek nie jest tragiczny nie zalewa pół silnika). Moje pytanie czy da się wymienić jeden wtrysk (bo słyszę różne opinie) i czy wtrysk musi być kupiony ori w serwisie czy da się kupić ori (np bosch) poza serwisem-wiadomo taniej czy znacie kogoś kto się takimi rzeczami bawi?
-
prośba o rozszyfrowanie błedu
Witam Ze względu że w miejscu którym jestem nie mam dostepu do profesjonalnego sprzętu a wyskakuje mi dziwny błąd proszę o rozszyfrowanie go : N/C 01/01 BVST 01 OK znalazłem vaga i wyskakuje bład: EXHAUST GAS TEMP SENSOR CIRCUIT - bank 1 sensor4 Co to jest i jak to zlokalizować
-
demontaż ramki licznika a4 b8
Witam Może mi ktoś napisać jak wymienić (zdemontować) ramki które są wokół licznika? Chciałbym zamontować inne ale nie wiem jak je zdemontować aby nie urwać.
-
wymiana silnika
nr cześci mam. i właśnie się nad tym zastanawiam bo nie wiem czy brać sie za rozrząd. Mogę wrzucić nr cześci jakie były użyte przy tej operacji może to coś pomoże 50 tys temu dokładnie w grudniu 2012r
-
wymiana silnika
i właśnie o to mi chodzi.Silnik był robiony na gwarancji w serwisie w niemczech mam dokumentacje ale nie bardzo wiem jak to odczytać bo wyskakuje mi na wydrukach które ściąnąłem z serwisu że silnik wyjęto i włożono bez osprzętu do tego są podane nr cześci.Dlatego pytam czy gdzieś w Polsce jestem w stanie sprawdzić jak i co było zrobione?
-
wymiana silnika
Witam Może ktoś się orientuje i mi jest w stanie pomóc W serwisie w Niemczech miałem wymieniany silnik co jest odnotowane w książce jak i dokumentach które dostałem z serwisu. Nie wiem tylko jak to wyglądało i tzn mam adnotacje ''wymiana silnika'' oraz ''silnik bez osprzętu skompletowano'' teraz nie wiem czy montażu wymieniono rozrząd? i co oznacza silnik bez osprzętu? 2 pytanie czy ktoś posiada rysunek dpf w naszych autkach? mam podejrzenie że też było wymienione a nie wiem czy dobrze kojarzę na etce Pozdarwiam
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Skoro sie zastanawiasz to znaczy że czujesz sie niepewnie z tym rozrządem. Wymien i będziesz miał spokojne sny To IMHO warte wiecej niż dodatkowe 30 tyś km. btw Gdyby to było moje auto to bym nie był mądrzejszy od fabryki i wymieniłbym zgodnie z książką tym bardziej że nie słyszałem o przypadku zerwania rozrządu w tym silniku przed książkowym terminem wymiany. O ile oczywiście ktoś nie dokonał "korekty licznika " dzięki za odpowiedz chyba wiem co mam zrobić
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
no właśnie ja mam CAHA silnik z 2011r i u mnie w książce jest że wymiana ma nastapić przy nastepnym serwisie czyli 210 i nie wiem czy czekać czy wymieniać wcześniej? Dodam że samochód do końca serwis a przebieg obecny to 180 tys więc sami wiecie zastanawiam się.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
i jak sprzedana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Właśnie zapisałem się na forum. Pozdrawiam