Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Powitać po długiej przerwie...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
powitać i jak byliście na gokartach czy nie?? i jak to wyglada bo ostatnio coś mi się obiło że tylko 2 mają i do tego jakieś słabe moce?? prawda to??
-
SPOTY RADOMSKIE
Pozdrawiam All z nad Bałtyku
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu to bierz L4 i dawaj z nami:)
-
SPOTY RADOMSKIE
mnie nie będzie dziś ruszam wylegiwać się nad polskim morzem
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no i po spocie było bardzo miło Oz i Asia dziękuję za miłą gościnę Brynia Tomaszu Jarek dzięki za całą resztę
-
SPOTY RADOMSKIE
a godzinka?? bo bym was odwiedzil:D[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 16:46_________________________________________________ok Tomaszu więc jak się spotkamy to pogadamy:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu jak wszyscy to i ja tez prosze o info chyba ze mnie nie chcecie:( co do A6 z tym silnikiem 2.5 to slyszalem ze padaka duzo tego jeżdzi i za grosze można kupić ale mówią ze straszne naprawy itd a jak ten silnik w A4 to samo bo słyszałem że w A4 jest ok?? nie kumam tego trochę:/[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 13:44_________________________________________________Tomaszu kiedyś wspominałeś bym dał znać jak ma A3 będzie szła w handel więc jeżeli chcecie możecie oglądać
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe pytam bo z tego co teraz wnioskuje to te 90 i 110 to najlepsze silniki podobno gdzies doczytalem ze 115 130 to pompowtryski i naprawa droga itd jeszcze malo wiem o 2,5 ale mowia ze w A6 to porazka a niby w a4 daja ladnie rade
-
SPOTY RADOMSKIE
a co mozesz powiedziec o swoim??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludziska ktos od nas bujał sie B5 2,5tdi?? albo nie zaczne inaczej poszukuję B5 poliftowej i teraz jaki silnik 1,9tdi 90, 110, 130, 115, 2,5tdi 150 czy mozecie mi cos podpowiedziec bo jak poczytalem na forum to max mętlik w głowie a i do tego są jeszcze quatro [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 09:36_________________________________________________a i jeszcze jezdzil ktoś moze tym 150km w automacie??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolego tak jak napisane w nicku jest to furka odzima wiec pisz do niego na PW i zapewne powie wszystko na temat auta co będziesz chciał[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 12:06_________________________________________________ Adrian ja już poświęciłem dziś rano:)
-
SPOTY RADOMSKIE
dzis odpadam sory :/
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu i ja będe na 99% a co do opery to jak na jednymkompie działa dobrze to też używaj tego komputerka i problem sie rozwiązał
-
SPOTY RADOMSKIE
albo mówcie kiedy Wy myjecie to ja nie będę się ruszał do karchera [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 23:18_________________________________________________dobra wyłączam kmompa bo tak wali a u mnie aż swiatlo przygasa zaraz mnie co trafi i bedzie final... Dobranoc all
-
SPOTY RADOMSKIE
no od dziś zacznę
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojta:) mcm to było do przewidzenia bo umyłem autko...zawsze tak jest jak ja myje to nie myjcie bo gwarantowany deszcz
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no powiem Wam że piękna reklama:)
-
SPOTY RADOMSKIE
wstawać nie spać !!