Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
o powitać delegaturę powitać :hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja trochę za późno ale bawcie się dobrze
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9077906 Brynia coś dla Ciebie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu bardzo bym chciał jednak mam mega ograniczenie finansowe i niestety muszę podziękować :/
-
SPOTY RADOMSKIE
Powitac wszystkich:)
-
SPOTY RADOMSKIE
witam:) Bryniu to ja wezme siatkę z bagażnika
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu ładnie Bryniowóz się prezentuje:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix a więc ze zdrowiem wszystko ok gorzej z zaliczeniami od cholery nauki mam teraz:/
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix więc ja piszę z nadzieją na nietykalność :>
-
SPOTY RADOMSKIE
o dziś ja jestem pierwszy rano Dobry
-
SPOTY RADOMSKIE
nie no teraz jestem na bieżąco najgorszy był okres jak pisało się po kilka-kilkanaście stron z wieczora czasami było co czytać
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto to sie pojawił Kope lat trzeba odwiedzać stare śmieci a tak poważnie to mam bardzo zawalone dni i ciężko wolny czas zorganizować jeszcze trochę i będzie wolnego więcej mam nadzieję...
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
witam:) musze się pochwalić latałem wczorak A6 2.8 silnik i co tu można więcej mówić chcę A4 z tym silnikiem:D:D:D:D piękna sprawa Bryniu zazdroszczę tych prawie 200kucy no zazdroszczę...
-
SPOTY RADOMSKIE
witam u was ludziska też tak napitala deszcz??[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 23:56_________________________________________________o wszyscy już spią więc lecę i ja będzie może jutro ktoś leciał do Skaryszewa na tą imprezę motoryzacyjną??
-
SPOTY RADOMSKIE
witam ja niestety dziś nie dotrę
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu polecam się na przyszłość mcm bo trzeba je może umyć
-
SPOTY RADOMSKIE
Impreza dokładnie !! qufa tak się trzyma i prowadzi achhh więcej emocji daje niż pinki :gwizdanie: :gwizdanie: Oziu może kupić to nie ale zrobić na pewno możemy :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
a już kumam... zbyt ciężki dzień by kumać OZIX prostym językiem dla PROSTEGO CHŁOPA proszę pisać [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:35_________________________________________________po ciężkim dniu w polu :polew: [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:42_________________________________________________a i jeszcze jedno najwazniejsze polecam RANIGAST MAX prawda Anno:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a za***iste auto to jakie??
-
SPOTY RADOMSKIE
no i ja dziś też posiedze:) otwieram leszka i mam nadzieję że sam nie jestem... [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:17_________________________________________________Bryniu ankiety kozackie :polew: za to czekoladki smaczne:) każde następne będą moje jeżeli tylko będziesz potrzebowała
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra ludziska ja jade do Lublina więc zróbcie tak bym po powrocie nie spędził całego wieczoru na czytaniu postów udanego spota "nie nadźwigać się bardzo" :> :> :> papa