Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
a co tu opisywać postaram się pokazać jak najszybciej na spocie to ocenicie:) Bryniu poszedł nr na priv a teraz uciekam spac więc do jutra
-
SPOTY RADOMSKIE
a więc A3 2001 w 5 drzwiach i tyle na ten temat:) Michał o może jakiś nr na priv?? czy na forum się dogadamy?? a na spota znów nie dam rady ;( ;( ;( ;( ;( w większość piątków ok 16-17 wyjeżdżam już do Lublina ale obiecuje że na świątecznym będę!!!![br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________BryTomasz i Brynia dzwoncie też do mnie powinienem być od rana dostępny więc obstawie tyły:D
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY... jak t wszyscy teraz mówią :D Mam już nowy zakup... niestety na jakis czas musiałem odbić od A4 ale pozostałem przy marce i w związku z tym jeżeli to możliwe to mógłbym podskoczyć do Vagowiczów z Radomia?? Może mi ktoś poświęcić troszkę czasu?? będę bardzo wdzięczny i stawiam duże piwko:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust moja niuńka nie była szrotem!!!! do tego darzę, darzyłem ją ogromnym uczuciem A na poważnie już był na nią czas, już czas na zmiany:) Michał zmienił na B6 mne niestety jeszcze nie stać na młodszą siostrę
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry informuje iż wziąłem przykład z Tomaszusta i Michała i od niedzieli moja zaczęła jeżdzić już po mazurskich drogach Teraz ostre poszukiwania czegoś nowego. Jeżeli znacie kogoś kto ma A3 min 2001rok proszę o info:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust ta ze Skaryszewa to ta granatowa zgadza się mnie niestety nie będzie jutro znów Lublin :( już mi wstyd takie zaległości
-
SPOTY RADOMSKIE
wiesz co Adrian jak dobrze kojarze to chyba w Skaryszewie jeżdzi A 4 na takiej feldze bądz bardzo podobnej. Powiem Ci że nawet żle nie wygląda:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe widoki macie hehe Tomaszust masz kozacko tylko gniazdka brakuje:) a no i najlepszego Tomaszom
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja jak patrze przez swoje widzę ścieżkę biegnącą do lasu :decayed: a pozostali co widzą?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Proszę , proszę jaki bal dzis się nam szykuje
-
SPOTY RADOMSKIE
czyli prosta sprawa nie słuchać nigdy więcej zumi :> i tłuc jak Brynia mówi Chodzi o to że zawsze tak się jeżdziło ale skoro zumi pokazało mi inaczej myślałem że poprostu coś się stało z ta drogą Kielce-Kraków zresztą wpisałem teraz Kielce - Kraków ok 120km jest w realu a zumi pokazuje mi 190 przez Busko - Zdrój no powalona strona
-
SPOTY RADOMSKIE
ale w jaki sposób ominąć jak ich mapa pokazuje tak : Radom , Kielce, Katowice, Kraków, Zakopane więc bardziej prawdopodobne że już nie ma drogi no w końcu mamy kryzys
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam czy leciał ktos ostatnio Radom-Zakopane lub na odwrót ?? bo wpisując adresy w zumi.pl kieruje mnie z Kielc do Katowic i potem Kraków itd czy z Kielc do Krakowa nie ma już dojazdu <lol> czy po prostu nie wykazali się specjaliści z zumi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust ostatnio troche za dużo spraw które mnie ograniczają ale obiecuje poprawę
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian a ta opcja z Radomia ma rozstaw 5x112 bo na stronce go nie przedstawiają?? i wydaje mi się lepsza niż z poza
-
SPOTY RADOMSKIE
no ok rozumie wiec oby randka się udała:)
-
SPOTY RADOMSKIE
wyjazd z Lublina ok 18 max 18.20 i mam 3-4miejsca wolne wiec jeszcze mozna na okazje zabrac jedną osobę :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust tez bedę jutro w Lublinie wiec jak byś nie miał czym wracać to dzwon przywiozę Cię
-
SPOTY RADOMSKIE
czyżby Brynia chciała uciec nam z forum??
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko teraz pada pytanie ile procentowego roztworu
-
SPOTY RADOMSKIE
o proszę widzę że tu na forum coraz lepiej się dzieje:) :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
no i u Maslanki i u jeszcze jednego speca... naszczęście jest już wszystko ok. Mam nadzieję że ok okaze sie za jakies 1000km
-
SPOTY RADOMSKIE
no ja dopiero odebrałem autko a co miałem a więc same problemy pllanowanie głowicy potem kolejne jazdy z silnikiem jednym słowem mega porażka
-
SPOTY RADOMSKIE
witam witam jak mi się uda to i ja zawitam wszystko zależy od speców z warsztatu:)
-
SPOTY RADOMSKIE
jak możesz weż dla mnie jedną a kasę podrzucę na spota któregoś ok??