Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobra transakcja
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiem jak atmosfera ale dziś wyprzedzałem A4 B7 z reklamą tej spółki:)
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pozazdrościłem Wam więc trzeba działać
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dołóż mieszkanie to nie samochód ze się zmienia co dwa lata ,nawet nie chodzi o to ze nowe czy uzywane ale o ludzi co tam mieszkają ,jak kupisz nowe to masz pewnosc ze żuli i takich tam degeneratów nie bedzie - bo kazdy nie dostal od panstwa jak kiedys było ,tylko kupil to mieszkanie a co za tym idzie musi pracowac itd.... wiec przemyls sparawe zeby potem dzieciaki nie baly sie z bloku wychodzic na piaskownice bo im rower ktos od razu zajuma z tym masz rację ale na razie niestety nie stać mnie na 3tysie z groszami za metr plus wykończeniówka więc muszę znaleźć coś z rynku wtórnego a tu idzie się zmieścić sporo taniej...
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To kiedy parapet? a więc tak jak kupię to i się obleje rynek wtórny mnie interesuje, nie mam na nowe
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany kupię mieszkanie 3 pokojowe, bez piecyków, w bloku 4 piętrowym jakby ktoś coś słyszał można pisać
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja wiem że jeden waży 140 i wygniecie fotel po 50tys a 2 60kg i fotel zawsze będzie jak nowy ale jak jedzie się oglądać to już można się do tego odnieść, albo nalatane albo ktoś cięższy jeździł...
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja rozumiem że może być rok produkcji jeden a rejestracji drugi ale u handlarzy będzie z czerwca 2001 roku ale napisze, że model już 2002
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    autko ładne ale chyba trochę ma nalatane, fotel wygnieciony... najlepsze jest to jak piszą 2000/2001 rok hehe z 31 grudnia na 1 stycznia hehe
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu a kiedy teraz sie wybierasz??
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak, jaka??
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania by nie płacić żadnych prowizji itp. Chyba na tablicy można, ale jeszcze allegro mnie interesuje.??
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy indywidualnie mozna sie zapisac i korzystać czy to pakiety dla firm??
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no już przyjemnie ale jak postałem trochę w bluzie to jeszcze troszkę pizga, dziś słyszałem że w następnym tyg -15 gdzieś zapowiadają??
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Do tego dojdzie...coś czuję
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i dziś w lublinie wiosna a wczoraj ok 19 tak dopieprzyło śniegiem że hoho
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Właśnie teraz żałuję że podczas rozmowy z policją tak dałem się zbyć...
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok czyli jutro jade do mzdik i zobaczymy co będzie
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie dziś wpakowałem się w dziurę rozwaliłem sprężynę i oponę dzwoniłem na policję by się pokazali i mi odpowiedzieli że takie sprawy załatwia się przez autocasco , zdjęcia i dalej MZDiK. Z assistance już scholowałem samochód i teraz co dalej?? Jak to się załatwia, biorę ubezpieczalnie czekam na wycenę itd czy od razu wale do MZDiK czy przez to że policji nie było to już po ptokach?? ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- mcm ja juz kilka lat mam mastera 2.8 dci 120km z 2001roku i tez całkiem dobrze sobie radzi w sumie silnika jeszcze nie robiłem
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tylko nie zakładaj czegoś taniego, bo szkoda roboty Powoli będę myślał o wymianach u mnie więc odezwę się na dniach
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a czy warto z Radomia jechać sprawdzać auto 30km dalej?? sprzedający na to się zgodzi?? dlaczego 30km dalej? adres jest przeciez radom warszawska 14.... tak samo przeciez na warszawskiej jest ten serwis vw który tu ktos polecał a sory nie doczytałem że mają na warszawskiej...
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a czy warto z Radomia jechać sprawdzać auto 30km dalej?? sprzedający na to się zgodzi??
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu wyprowadzasz się od żony?? Czy po prostu miejscówkę na piwo z kolegami ogarniasz??
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobry wybór
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dorzuć troszkę i kup hitaschi będzie Pan zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.