Treść opublikowana przez Kendi~
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Potrzebuję kpl. zacisków z jarzmem do b7. przód 320mm (nie wiem czy 345 wejdzie) tył 280 (albo 288 nie pamietam jakie tam sa ) ma ktos do pchnięcia cos takiego?
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
powiedzcie czy w B7 jest taka sama sytuacja, czy coś już się pozmieniało w nowszym modelu?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czyli Tarnów umar?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ktoś gdzieś dzisiaj, jakiś szybki spot?
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Ladna sztuka, lampy moim zdaniem lipa.. gleba git daj fotke z dokladka.
-
Problem ze sterowaniem pracy pompowtryskow?
Witam, dzisiaj przejeżdżając przez próg auto zgasło. Silnik kręci ale nie odpala. Ropę dostaje, sprawdzałem na powrocie z filtra, więc przerzuca.. problem musi być gdzieś w elektryce.. Auto stoi w Tarnowie, wieczorem wyjeżdżam na weekend (innym autem) ale może jest ktoś kto ma kompa i ma czas podpiąć go i zobaczyć na błędy?
-
Tylne lampy raz świecą raz nie świecą
miałem coś takiego tylko że z jednej strony.. okazało się że pin od masy był wyłamany i świrował. puściłem masę do lampy "bokiem" i wszystko smiga jak nowe, nawet trzeci stop sie naprawił i działa juz zawsze.
-
malo mocy w BKE
No całkiem całkiem.. na pierwszy miesiąc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie dotarłem, a to że względu na pilny wyjazd do Wrocławia.. Ale w kolejny wtorek jestem
-
szkrzynia 6 w b7 1.9 115/116PS
Podpinam się do tematu.. Nie widziałem skrzyni 6 nigdzie w tych motorach, a chętnie bym wsadził u siebie, bo dużo tras robię i wiadomo.. ekonomia
-
malo mocy w BKE
Siema, podnosił ktoś moc w BKE? Ile idzie z tego wykręcić bez większych zmian?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mniej więcej ogarnalem temat.. tzn wiem co potrzebuje, na allegro ten wężyk nowy kosztuje 30zl więc jutro rano akcja hurtownia i szukamy kto może to szybko załatwić. Ale i tak rekordowe "spalanie" w golfie ojca. Na 300km 40L ropy ;D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema, mam sprawe.. samochód golf V 1.9tdi 105KM. Pompa paliwa pod kanapa z tyłu. leje się ropa z pod kolanka łączącego przewód paliwowy z pompa. tam pewnie jest jaki oring i podejrzewam że to on dał d*py i potrzebuje go wymienic. gdzie to kupic? czy wogole jest możliwość, czy całe kolanko musze szukac?
-
[B7 CCWA] Audi A4 Quattro 3.0TDI
Ładna sztuka i wielkie zmiany na wstępie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet postaram się wyskoczyc z pracy wcześniej, żeby być na 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak możesz to wez klucze do wyjmowania radia, muszę zrobić fotki wiązki orginalnej, bo u mnie to jest tragedia jakas.. a co do radia to zastanawiam się nad kupnem sony MEX-BT3100U.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
santinell, jakie masz radio u siebie? bo ja mam maly problem u siebie i potrzebuje obczaic orginalną wiązkę u kogos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.directupload.net/file/d/3767/wqyezama_jpg.htm mam taki zestaw, czyli wszystko tylko torx'a mam najwiekszego 50, ale poszukam jeszcze, może znajdę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszukam później w narzędziach i potwierdzę co posiadam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak wiec wpadne do Was na chwile chociaż.. do której będziecie, bo na 19 napewno się nie wyrobię. santinell, jaki tam klucz przychodzi, to jak znajde to wezmę ze sobą p.s. ma ktoś z miejscowych do sprzedania klubowe ramki na tablice, czy musze zamawiać z przesyłką?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema wszystkim, od kilku miesiecy mam A4 B7 1.9 TDi BKE. można mnie spotkać w Polsce w Warszawie, Krakowie i Tarnowie (blachy RZ ****K). tak szybko widok na moje autko: http://www.directupload.net/file/d/3766/buwb5cyi_jpg.htm Pozdrawiam Wszystkich Mariusz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, niby nie jestem Warszawski, ale troche jednak, wiec gdzie i o ktorej sie spotykacie? Postaram sie podjechac popatrzec co macie, złapać wenę na mody
-
Poucinane kable od radia powrót do oryginału
ja też jestem w szoku, bo dzisiaj zobaczyłem coś takiego: http://www.directupload.net/file/d/3766/i5fusojq_jpg.htm
-
Schemat CA w b7
Witam, w piękny niedzielny poranek postanowilem wyjąć seryjne radio w moim b7. Problem polega na tym, że gdy zobaczyłem wiązkę do radia to opadły mi ręce i zacząłem płakać nad tym co zobaczyłem wszystko jest pomieszane, kable poucinane na sztukę i teraz juz wiem dlaczego moje radio grało jak stary gramofon. chciałbym się tym zająć i wszystko jakoś normalnie podpiąć, tylko potrzebuję schemat wiązki do radia od strony auta, a z resztą juz powinienem sobie poradzic. radio AudiConcert II, ale bardziej zależy mi na schemacie wiązki samochodu a nie radia, bo radio prawdopodobnie pójdzie do wymiany.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Coś temat Tarnów umiera.. spotykacie się gdzieś w Tarnowie? jak coś to kiedy i gdzie, postaram się podbić kiedys