Mam 6 i 5 biegowe Audi. Dużo komfortowiej jeździ się tym z 5 biegową skrzynią. W A6 C5 z 6 biegami skrzynia jest tak krótka, ze ciągle trzeba wachlować lewarkiem, na początku wydaje się to fajne, ale na dłuższa mete jest bardzo męczące. Jeśli chodzi o obroty przy 100 km to różnica jaka zaobserwowałem wynosi 100-200 obr/min na rzecz 6 biegów, wiec jak dla mnie nie zauważalna.
Też noszę się z zamiarem wymiany rozrządu. Ja prawdopodobnie jednak zdecydowałbym się na zestaw z paskiem firmy Gates, np coś takiego:
http://allegro.pl/rozrzad-audi-a4-a6-a8-2-4-2-7-2-8-v6-pompa-oryg-i4826491624.html
Co myślicie?
Macie do polecenia jakiś sprawdzony warsztat zajmujący się tego typu sprawami w okolicach Lublina?
Witam, mam pytanie do posiadaczy silnika 2.4 v6 BDV, wiem że motory v6 nagrzewają się dużo szybciej niż rzędowe, ale mój osiaga 90 stopni po przejechaniu 4km, następnie temp oscyluje w granicach 93-97 stopni, przy 99 załącza się welntylator i znów spada do wcześniej podanej wartości średniej. Czy wszystko jest tak jak powinno być?