Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. dzięki za za wyczerpująca odpowiedz :-P
  2. no tylko ze nie z takim numerami :-D jutro zadzwonię i się dowiem , jak ocenić uszkodzenie konwentera?
  3. no jutro zadzwonię bo w inny sklepie są inne wymiary . i na panewce są inne numery
  4. jutro po pracy pojadę i zobaczę jaka tam jest . dzięki za odpowiedź
  5. nie wiem jaka tam jest numer wiem ze tylko jest od 2,5 tdi i tiptronik
  6. dzięki za odpowiedź :-) wymieniałeś kiedyś panewke za uszczelniaczem przed pompa? bo coś jest ze trzeba toczyć tam bo panewka większą jest i tu jest problem bo wymiar wogole nie pasuje
  7. witam jak w temacie mam możliwość kupna skrzyni tiptronik od tdi a w swojej 2,6 mam też tiptronika czy będzie pasować bez problemów proszę o szybką odp witam ponownie orientuje się ktoś w temacie? proszę o odp
  8. Dragon7820 odpowiedział(a) na ssebastian21 temat w 2.6
    potwierdzam ja miałem tak u siebie :-P sprawdź czy się walki nie zatarły. , u mnie lewa stanęła
  9. witam może zacznę od początku padł mi silnik 2,6 wiec kupiłem inny 2,8 aah który pasuje idealnie , mam skrzynie automat tiptronik w silniku 2,6 był sworzeń który przedłużał wał ktoś mi poradził ze nie jest potrzebny nie włożyłem go i po złożeniu i rozgrzaniu do 90 i wrzuceniu biegu olej leciał między skrzynia a silnikiem zaczoł lecieć olej i nie szedł wogole , wyjołem silnik i włożyłem ten sworzeń i uzupełniłem olej w skrzyni po złożeniu odpaleniu ten sam motyw czyli olej leci po rozgrzaniu do 90 :-( co robić?? błagam o pomoc z góry dziękuję albo czy ktoś jest wstanie podać długość wału głównego bez tego czpienia tylko od automatu ?? jest ktoś w stanie pomoc? witam okazało się ze za konwenterem padł uszczelniacz i przytarło panewke przy pompie , pytanie czy padła łez pompa? proszę o odp
  10. no to dzięki
  11. na zimnym chodzi normalnie a na ciepłym lipa , to wymieniać go?
  12. Dragon7820 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    ja wykręcałem kolektor razem z przepustnica bo inaczej nie szło dojść i jest na dwie śruby po prawej stronie stojąc przodem do auta :-P
  13. to jest 1995 vod pisz
  14. witam mój kolega kupił audi a4 b5 1,6 z zwykłym licznikem i po kilku odpaleniach zaczęły wariować mu wskazówki od obrotów i prędkości , po przekręceniu na zapłon te dwie drżą a od paliwa i temp ok po zrobieniu testu vag te same obiawy , co to może być jak to zrobić? wymieniać licznik czy inny pomysł? proszę o pomoc , z góry dziękuję
  15. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    za dużo roboty żeby ogarnąć te 2,8 na orginał , tym bardziej praca nie pozwala :-D
  16. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    kolektor jest juz mój i z tuleja tez sobie poradziłem :-P dzięki zainteresowanie :-P
  17. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    no wiem ale wszystkie czujniki i wogole włożyłem od 2,6 i chodzi normalnie to czemu miał bym zmieniać jak mapa jest na kompie a nie silniku a nie chciałem zyskać tych koni co ma 2,8 tylko te 150 co było w moim :-P
  18. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    czemu będę musiał? mam problem jak wyjąć ta tuleje co jest w silniku idzie do skrzyni automatycznej , macie jakieś propozycje?
  19. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    no to brawo ty:-D
  20. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    tak:-) dzięki zdjęciu a Iskra znalazła się po wymianie czujnika wału :-)
  21. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    jesteś wielki :-D dzięki o to chodziło :-)
  22. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    wiem tylko ze są dwie tego samego koloru i mam problem z tym , i z tą co idzie do czujnika hala
  23. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    to wiem chodzi o te kostki co są połączone pod zbiorniczkiem
  24. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    od czujników co coś pod zbiorniczkiem wody , był bym bardzo wdzięczny za takie zdjęcie żeby było widać przewody bo się połapać nie mogę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.