Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Po odłączeniu mc dalej swieci Po odloczeniu kostki od 8e0907279e modułu swiatlo gaśnie
  2. Zaraz sie do niego dobiorę i sprawdze co i jak A co vagiem sprawdzic jeszcze ? A czy to moze byc j519 uszkodzony?
  3. Co ze padł? Czy on steruje ?
  4. Wiec po odłączeniu swieci dalej tak samo . Gdzie szukać problemu ? Nie mogę znaleźć info na temat czy tam sa przekazniki ?
  5. Właśnie wracam do domu to wszystko opiszę jak tylko sprawdze Mam kabel na którym jest obd2 i łącze sie vag .8.11 i 3cos plus interfejs bt obdeleven . A mogę wyjąć przełącznik świateł I tam odpiąć kostkę? 🤔
  6. Siemka posiadam b6 i od wczoraj zona zauważyła ze caly czas swieci sie swiatlo mijania po stronie pasażera po wyjęciu kluczyka czy zamknięciu caly czas to samo . Vag nie daje żadnego błędu. Gdzie szukać przyczyny ?
  7. Dzieki wielkie za piekne wyjaśnienie temu. Ogólnie gość za 80tys pojdzie dziwnie dużo chce urwać
  8. Widzę ze kolega ma pojęcie o b9 ja nawet uwagi na to nie zwróciłem. Napisałem do niego o vin . A moze byc bez czujników przód? A to radary w takim razie od czego sa ?
  9. Odgrzeje trochę temat bo dosyć długo nie bylo mnie w pl i z tej tez przyczyny zakup poszedł na drugi plan . Ale juz jestem i dalej poszukuje b9 . Może ktoś coś powie o tej ? Pisałem że właścicielem auto z Niemiec przyjechało. A ze ode mnie to prawie 400km to może ktoś doradzi ? Używany Audi A4 2020 - 92 900 PLN, 190 000 km - Otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Interesuje Cię Audi A4? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o...
  10. Hej może jest ktoś na forum kto siedzi wtych radiach i jest wstanie podpowiedzieć jaki soft ogarnąć? Auto to Passata b7 z rns510 sw6270 1T0035680B hw21 . Ogólnie zacząłem mu wgrywać 6276 i wyskoczył błąd 010303 ale nie wiem czy błąd jest spowodowany tym że soft próbuje mu wgrać w domu na zasilaczu i nie jest fizycznie w aucie czy może dlatego że mu nie pasuje soft ?
  11. No wlasnie wiem wpadła teraz 190koni benzyna i szukam opini o nim
  12. Dzieki za informację.
  13. Jeśli nie znajde to się przypomnij w prywatnej .
  14. Tak to chyba nie problem ze te 3 auta mnie interesują ale na każde inny budżet bo przecież za b8 nie dam 70tys.
  15. Zracji że audi od kolegi lukasz1868 posza na momencie i nie będę już zakładał nowego tematu to mam do was pytanie a mianowicie co sądzicie o tej b8 ERROR: The request could not be satisfied WWW.OTOMOTO.PL
  16. No właśnie doczytałem z tym silnikiem . Dzięki za info A jestes w stanie pomóc ogarnąć?
  17. Wiesz co to dlatego że to taka w miarę co na pierwszy rzut spodobała się w mojej okolicy . Do tej pory byłem nastawiony na benzynę w c7 do 80k wymagania były taki ze led bądź matrix i pełen s line. A że okazało się ze musze mieć szybko drugie auto to już na każde patrzę. Teraz dostałem c7 3.0 ta 245 zrobiona na 300 wyposażenie bogate z przebiegiem 190tys za 65 z 2013r
  18. No ok nie było by problemu te 75 ale ciężko coś znaleźć. Może mam zakupiony duże wymagania
  19. Wiem ale ciężko znaleźć coś do 60k nawet b8 . Albo po prostu ja ślepy jestem
  20. Co myślicie o niej ? ERROR: The request could not be satisfied WWW.OTOMOTO.PL
  21. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    Dzieki wielkie
  22. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    Jest ktoś kto sprawdzi vin w serwisie?
  23. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    A co o tej myślicie? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a6-vat-23-bezwypadkowa-zadbana-niski-przedbieg-bogato-wyposazona-ID6GKbzX.html
  24. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    Nie no z nim daje spokój. Wiem tylko że zależy mi na czasie bo zona poszła do pracy a mamy core w żłobku i rodzinę się problem z odbiorem . Ale wiem że od tego nie warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.