Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Zakup Audi A6 C7
Gadałem z nim niby silnik robił a poprzedni wlasciciel skrzynie a auto szarpie i do roboty sprzęgło dostałem info ze to handlarz jest i że on ten opis to do 3 aut już miał. ??
-
Zakup Audi A6 C7
Może jest ktoś z okolic owej c7 ?
-
Zakup Audi A6 C7
No też zwróciłem uwagę na to plus niby wszystko porobione i sprzeadaje za te pieniądze ?
-
Zakup Audi A6 C7
Srodek brak tak jak myślałem. A nie myslisz że dziwnie tania ?
-
Zakup Audi A6 C7
Witam może ktoś się wypowie na temat tej a6 c7 bo nie pasuje mi w niej że niby s ine a raczej go nie ma bo fabrycznie to chyba wychodził czarny sufit ? I cena coś dziwnie niska . Link do ogłoszenia. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a6-lift-czarny-sedan-2-0-tfsi-252-km-quattro-matrix-s-line-alcantara-aso-ID6GSlsU.html
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Wiesz co mam do Ciebie pytanie prze ta wymianę turbo i tej przeplywki audi paliwożerne jak smok do tego cały czas mam problem z dwoma błędami P0420 i P0299. Możesz jakoś pomóc?
-
Audi A4 B6 1.8T BEX
No mam b6 z 2004 i dawałem za nią 22tys 8 lat temu ??
-
Audi A4 B6 1.8T BEX
No po rozmowie dałem spokój. Bez sensu pchać się w b6/7 już
-
A4 B9 czy A6 C7? Co wybrać?
No wlasnie widziałem nawet 190km i tego jest najwięcej. W ogóle u nas widzę ceny są sporo większe niż w szwecji i jestem Ciekawy czemu
-
A4 B9 czy A6 C7? Co wybrać?
No i takiego będę szukał tylko który silnik w benzynie jest wart uwagi . Jaki napęd
-
A4 B9 czy A6 C7? Co wybrać?
No właśnie zaczynam się rozglądać za a4 b9 ale kombi . Bo raczej dwa foteliki z tyłu to ciasno już. Bo mam małe dzieci wiec foteliki i wózki
-
A4 B9 czy A6 C7? Co wybrać?
Tylko wladnie nic nie znalazłem
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
No tylko to że jest ten błąd i szarpie po 5 tys obrotów. No ale program przez tyle czasu był ok i auto jezdzilo. No a jeśli testy wyszły ok to może być kat zapchany ? No jak już sprawdziłem wszystko co możliwe ?? powoli mam dosyć
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
A Możesz mi przemo powiedzieć czy coś takiego może byś spowodowaniem uszkodzenia uszczelki między turbo a kolektorem ?
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
To co n75 ?
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
To grupa 03 .33 i 115 na odpiętym n75 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
20241002_164439.jpg - dodany na Zapodaj.net ZAPODAJ.NET Zdjęcie dodane na bezpłatny hosting zdjęć Zapodaj.net
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
990.0 mbar
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Jak ? Vagiem ?
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
A co do ustawienia tej to nowej to może być bo przyszła źle złożona bo łapa co ja trzyma i ciepla strona nie pasowały na siebie wiec po tej mogę spodziewać się wszystkiego....
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
No wlasnie sprawdzałem 3 razy i są podłączone ok . Może sztange podciągnąć?
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Tak myślę czy nie wsadzić swojej . W końcu na mojej okazało się że nakretka od klapki się odkręciła i dlatego turbo nie chodziło . Jedyne pęknięcie jest po między klapka a wirnikem gdzie chyba to jest ich standardowe i nie wiem czy będzie to wpływać na pracę turbo ?
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Robiłem sprawdzenie kata i sądy i pokazało ok . Ja już nie wiem co jeszcze zrobić
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /... szczelność jest . Delikatnie puszczał wcześniej. Ale dziwi mnie ze błąd P0299 się pojawia .
-
Błędy P0299, P0411, P0420, P01292 i P1103 w Audi A4 B6 1.8T BFB
Właśnie robię szczelność I dv sprawny . A co do przeplywki to jest nowa oryginalna bosha . Co złom?