Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Tylni głośnik .
Tak chyba jego słychać , ale dziwne jest to że nie zawsze go słychać
-
Tylni głośnik .
Witam mam problem z centralnym tylnim głośnikiem zaczoł buczec przy mocniejszym basie , mam Rns-e i nagłośnienie 9VD czyli 10głośników i teraz szukać oryginalnego czy może bosse? Czy coś innego?
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
Jedna rzecz która by mogła pójść nie tak to łączenie tarczy z piasta. Chyba że nowe tarcze są uszkodzone , w co wątpię
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
To tego że są luźne klocki tak? Ale przednie były ok po dołożeniu tyłu wali go teraz...
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
Wiem też miałem podobny przypadek i bez dobrego odtłuszczaniania przyklejaj . No to co zwalać wszystkie koła i odpowietrzać wszystko?
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
Tzn co nie tak zostało zrobione?? No ku.... Czy nie mogę znaleźć w okolicy mechanika który potrafi coś zrobić dobrze......
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
Witajcie , nie bd zakładać nowego tematu bo też dotyczy raczej hamulców mianowicie po swapie na320 przód tył 288 i ja zmieniłem przód było zrobione ok 1tys km pojechała żona do mechanika zmienić tył i po moim przyjeździe auto dosyć słabo hamuje wręcz ciągnie się i zauważyłem że przy 150i hamowaniu trzęsie kiera i autem. Co może być?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dzięki wielkie za objaśnienie tematu pozdrawiam
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ciekawe wyjście bo pompa spiro plus reku na osobnym sterowniku a tak można mieć to i to , poszukam jakiejś wyceny i trochę info na ten temat . Dzięki
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Zaciekawiłes mnie ta pompa , muszę poszukać info na ten temat . Bo właśnie chciałem powietrze ale z wentylatorami na zewnątrz . A chce wentylację z odzyskiem ciepła .
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
To ta pompa jest z reku? Podobne metry kwadratowe , a mógł byś kolego powiedzieć jak to cenowo wyszło? Nie myślisz o panelach? A nie brałeś pod uwagę np mitsubishi albo lg?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Witam serdecznie . Może macie jakieś realne opinie na temat ogrzewania pompą ciepła , czy może iść w gaz tylko tyle że musiał bym butle kupować? Do tego wentylacja z odzyskiem ciepła oraz w całym domu chce robić podłogowke . Ktoś może przesiadał się z gazowego na pompę albo odwrotnie? Dodam że w późniejszym czasie chce dodać panele .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Hej jakie alu założyć z dobrym et zaciski 320 a opony 225.45.r17 chciałbym pompei 17 ale nie wiem czy są i bd pasować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Już jestem ugadany z rs dziadek , ogarnie temat. Polecam sprzedającego kontak i pomoc mega
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok w poniedziałek się odezwę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No tak jak kolega mówi jak teraz 17włożyć nie mogę to raczej 16nie wejdzie . Zresztą sprawdzałem zimowe alu 16 to te samo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok odezwę się . Dzięki wielkie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie powinny pasować a tu lipa :-/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
45 tak mi się wydaje bo to nie bd 15
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak od niego . No może takie sprzedaje ale u mnie nie pasują :-P
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dawaj na pw
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Raczej nie ma tam koloru . To byś przygotował mi dystanse? Napisze zaraz do niego o kolor
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No może moja wina nie dopytałem . Teraz mam problem który muszę rozwiązać a do tego właśnie wyjeżdżam i auto zostaje na głowie żony i do tego nie znajdę nikogo kto mi ściągnie to z auta i zrobi :-/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Rs dziadek . No właśnie temat felg nie , pytałem co jest potrzebne to powiedział że klocki i tarcze...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A może wiesz jak zmierzyć jakie trzeba