Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Tak chętnie bym spróbował tylko brak warunków i czasu.... Tym bardziej że miałem już trochę styczność z tym tematem
  2. Tak zgodzie się z tobą że nie wszyscy są tacy ale ostatnio widzę że w każdej dziedzinie jeśli zobaczą że za mocno komuś ufasz to próbuje zrobić cie w ch.... I zarobić , jakieś kures.... Się szerzy i kolega emejcz ma rację jak od razu nie pokażesz że jesteś klientem który wie czego chce i nie ma co walić z nim w ch... To mają zupełnie inne podejście do Ciebie
  3. Jutro wstawię ?
  4. Tak jak kolega wyżej Emejcz po prostu zaufałem bo z polecenia bo gość w serwisie robi..... Nigdy w życiu nikomu nie polecę i każdemu co pyta o niego od razu odradzam i jakoś do tej pory gość się nie zgłosił że złą opinie mu robię .....
  5. Wiesz co niby gość robi z serwisie bmw w warszawie........
  6. Słuchaj były do roboty dźwi dwie pary , zderzak i dwa błotniki , ogólnie coś zwalil robotę do tego chciałem nowe błotniki i dźwi w kolor okazało się że gość kupił jakieś podróby do malowania a dzi sam próbował robić i teraz mam za swoje jak się komuś za mocno za ufa . Wiesz byłem tego myślenia że jak drogo to będzie dobrze zrobione no ale jednak nie jest..........
  7. Tak zgłosiłem się do niego to powiedział że nic na to nie poradzi i poszedł w piz..... . Gość z polecenia był i wierzyłem na mordę.
  8. Na pewno nie po taniosci chyb że 6tys za malowanie kilku elementów to tanio? A pytam tu bo może trafi się ktoś uczciwy i zrobi zgodnie ze sztuką a nie na odpi.......
  9. Witajcie nie wiedziałem gdzie założyć ten temat więc napiszę go tu . Posiadam a4 b6 auto jak na swoje lata chodzić dobrze tylko że ma problem z ruda i tak myślę co byście wy zrobili? Była już raz u lakiernika i nawet roku nie wytrzymało a skasował mnie jak za całe auto.... Może jest ktoś ma forum kto chciał by podjąć się doprowadzenia tego auto do dobrego stanu bo nie ukrywam lubię je i szkoda mi go bardzo .
  10. Jest może ktoś z forum który ma pojęcie o montażu wentylacji mechaniczne w domach? Bo jestem na etapie rozkładania i miały bym małe pytanie?
  11. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Kabel będę miał w sobotę , sprawdziłem przepustnice i wydaje mi się że tam gdzieś puszcza olej , do tego nie przybywa mi oleju a auto czasami na wolnych gaśnie , chyba to nie będą te uszczelnienia . Jutro zrobię krótki filmik żeby pokazać jak mocno faluja obroty
  12. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Wiem kolego szukam tu kabla jak tylko znajdę dam znać
  13. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Ludzie czy moje pytanie dotyczy kupna kabla??? Jeśli mógł bym go dostarczyć tu to bym z domu swój wysłał....
  14. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Czytasz ze zrozumieniem? Jestem po za granicami kraju kupienie na serwisie w pl odpada problem odbioru . Wystarczy czytać cały wątek a nie jedna wypowiedź.
  15. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź , szukam kabla co może być ciężkie ?
  16. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Tak auto normalnie jeździ i oleju też nie przybywa? dobrze wiedzieć tylko jest jakiś sposób żeby sprawdzić?
  17. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.9TDI
    Właśnie szukam kabla żeby kupić . Ale czy wtedy też na wysokich obrotach by nie zariował?
  18. Dragon7820 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witajcie posiadam drugie auto z tym silnikim 1,9tdi o jakiegoś czasu zauważyłem że auto strasznie rzuca na wolnych obrotach tak jak by miało zaraz zgasnąć wtedy są bardzo duże skoki obrotów , to samo się dzieje jak dojeżdżam do skrzyżowania albo świateł , wszystko to dzieje się na ciepłym silniku , na zimnym zero problemu . Mógł by ktoś coś doradzić? Aktualnie jestem po za krajem i muszę coś z tym zrobić żeby wrócić?
  19. O dzięki wielkie
  20. Czy można osobno kupić Piaste? Czy wymienić łożysko od razu?
  21. Hej muszę wymienić Piaste bo ma bicie , macie może numer do bfb?
  22. Spokojnie dasz sobie radę tylko trzeba się przyłożyć przy lampce i tam uważać :-)
  23. Jutro zrobię zdjęcie i napisze
  24. Z tym może być ciężko ? chyba że kupić drugi taki ale też nie ma pewności że będzie sprawny :-/
  25. A jak mogę sprawdzić czy to wzmacniacz czy radio? Dzięki w ogóle za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.