Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Czy warto naprawiać?
Tak chętnie bym spróbował tylko brak warunków i czasu.... Tym bardziej że miałem już trochę styczność z tym tematem
-
Czy warto naprawiać?
Tak zgodzie się z tobą że nie wszyscy są tacy ale ostatnio widzę że w każdej dziedzinie jeśli zobaczą że za mocno komuś ufasz to próbuje zrobić cie w ch.... I zarobić , jakieś kures.... Się szerzy i kolega emejcz ma rację jak od razu nie pokażesz że jesteś klientem który wie czego chce i nie ma co walić z nim w ch... To mają zupełnie inne podejście do Ciebie
-
Czy warto naprawiać?
Jutro wstawię ?
-
Czy warto naprawiać?
Tak jak kolega wyżej Emejcz po prostu zaufałem bo z polecenia bo gość w serwisie robi..... Nigdy w życiu nikomu nie polecę i każdemu co pyta o niego od razu odradzam i jakoś do tej pory gość się nie zgłosił że złą opinie mu robię .....
-
Czy warto naprawiać?
Wiesz co niby gość robi z serwisie bmw w warszawie........
-
Czy warto naprawiać?
Słuchaj były do roboty dźwi dwie pary , zderzak i dwa błotniki , ogólnie coś zwalil robotę do tego chciałem nowe błotniki i dźwi w kolor okazało się że gość kupił jakieś podróby do malowania a dzi sam próbował robić i teraz mam za swoje jak się komuś za mocno za ufa . Wiesz byłem tego myślenia że jak drogo to będzie dobrze zrobione no ale jednak nie jest..........
-
Czy warto naprawiać?
Tak zgłosiłem się do niego to powiedział że nic na to nie poradzi i poszedł w piz..... . Gość z polecenia był i wierzyłem na mordę.
-
Czy warto naprawiać?
Na pewno nie po taniosci chyb że 6tys za malowanie kilku elementów to tanio? A pytam tu bo może trafi się ktoś uczciwy i zrobi zgodnie ze sztuką a nie na odpi.......
-
Czy warto naprawiać?
Witajcie nie wiedziałem gdzie założyć ten temat więc napiszę go tu . Posiadam a4 b6 auto jak na swoje lata chodzić dobrze tylko że ma problem z ruda i tak myślę co byście wy zrobili? Była już raz u lakiernika i nawet roku nie wytrzymało a skasował mnie jak za całe auto.... Może jest ktoś ma forum kto chciał by podjąć się doprowadzenia tego auto do dobrego stanu bo nie ukrywam lubię je i szkoda mi go bardzo .
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jest może ktoś z forum który ma pojęcie o montażu wentylacji mechaniczne w domach? Bo jestem na etapie rozkładania i miały bym małe pytanie?
-
Dziwna praca AJM.
Kabel będę miał w sobotę , sprawdziłem przepustnice i wydaje mi się że tam gdzieś puszcza olej , do tego nie przybywa mi oleju a auto czasami na wolnych gaśnie , chyba to nie będą te uszczelnienia . Jutro zrobię krótki filmik żeby pokazać jak mocno faluja obroty
-
Dziwna praca AJM.
Wiem kolego szukam tu kabla jak tylko znajdę dam znać
-
Dziwna praca AJM.
Ludzie czy moje pytanie dotyczy kupna kabla??? Jeśli mógł bym go dostarczyć tu to bym z domu swój wysłał....
-
Dziwna praca AJM.
Czytasz ze zrozumieniem? Jestem po za granicami kraju kupienie na serwisie w pl odpada problem odbioru . Wystarczy czytać cały wątek a nie jedna wypowiedź.
-
Dziwna praca AJM.
Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź , szukam kabla co może być ciężkie ?
-
Dziwna praca AJM.
Tak auto normalnie jeździ i oleju też nie przybywa? dobrze wiedzieć tylko jest jakiś sposób żeby sprawdzić?
-
Dziwna praca AJM.
Właśnie szukam kabla żeby kupić . Ale czy wtedy też na wysokich obrotach by nie zariował?
-
Dziwna praca AJM.
Witajcie posiadam drugie auto z tym silnikim 1,9tdi o jakiegoś czasu zauważyłem że auto strasznie rzuca na wolnych obrotach tak jak by miało zaraz zgasnąć wtedy są bardzo duże skoki obrotów , to samo się dzieje jak dojeżdżam do skrzyżowania albo świateł , wszystko to dzieje się na ciepłym silniku , na zimnym zero problemu . Mógł by ktoś coś doradzić? Aktualnie jestem po za krajem i muszę coś z tym zrobić żeby wrócić?
-
Jakie łożyska A4 B6
O dzięki wielkie
-
Jakie łożyska A4 B6
Czy można osobno kupić Piaste? Czy wymienić łożysko od razu?
-
Jakie łożyska A4 B6
Hej muszę wymienić Piaste bo ma bicie , macie może numer do bfb?
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Spokojnie dasz sobie radę tylko trzeba się przyłożyć przy lampce i tam uważać :-)
-
Tylni głośnik .
Jutro zrobię zdjęcie i napisze
-
Tylni głośnik .
Z tym może być ciężko ? chyba że kupić drugi taki ale też nie ma pewności że będzie sprawny :-/
-
Tylni głośnik .
A jak mogę sprawdzić czy to wzmacniacz czy radio? Dzięki w ogóle za pomoc