Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Nie znalazłem nie szczelność nigdzie szukać takiej samej z bosha?
  2. Więc tak kompresor mam taki lipny że pół bara i cały czas pompuje i trzyma mi tyle więc szukać przepływki ?
  3. Dzięki bartez90 dziś będę sprawdzał bo zebrałem potrzebne rzeczy , a nie wiesz czy podeszła by od Passata 1.8t AEB?
  4. Chłopaki a jest możliwość sprawdzić jakoś przepływke?
  5. Kolego przepływka jest seria ale jest wgrany wirus , co sugerujesz że jest uszkodzona? Czy może dolot nie szczelny?
  6. Właśnie tak myślałem że jest problem z doładowaniem i szczelnościa , jutro sprawdzę szczelność
  7. prosze o to logi; http://vaglogi.pl/log-115_118_f36GJ6.html http://vaglogi.pl/log-002_033_h521DC.html http://vaglogi.pl/log-003_020_thlC43F.html mógł by ktoś sprawdzić ?
  8. Dzięki kolego a jaki numer ma czujnik? Dodam że ostatnio wymieniłem klocki i tarcze z tyłu i chyba po tym się pojawił błąd , jeśli coś może to pomóc
  9. Dzięki wielkie zaraz zrobię logi i wrzucę ?
  10. Witajcie nie chce zakładać nowego tematu więc tu zapytam bo auto ma lekko móła jakie logi zrobić?
  11. Witajcie mam podobny problem w swojej audi wczoraj podczas jazdy zapaliły się kontrolki esp i abs do tej pory sporadycznie paliła się od esp po zgaszeniu i odpaleniu jest ok do dziś po zapaleniu się kontrolek nic nie pomogło , po podłączeniu vag są dwa błędy tzn: 00290 - ABR wheel speed sensor rear left(G46) 27-00 implausible signal 00526- brake light switch f 36-10 open circuit- intermittet Dodam że światła mam stopu co może być grane?
  12. Dzięki właśnie zaczynam szukać rzeczy ?
  13. A chodziło czy brałeś numery z tego wątku ? to zaraz napiszę do chłopaków:-P na pewno sprawdzę jak prace u ciebie idą ?
  14. I kolego jak ci idzie? ? wszystko z tej strony bierzesz?
  15. Witajcie , nie bd zakładał nowego tematu i śmiecił forum , więc założyłem rns-e za 1 din wszystko ładnie gra , pokazuje na wyświetlaczu zegara muzykę oraz nie muszę wpisywać kodu ale nie mogę połączyć się za pomocą kabla przy próbie połączenia słychać tak jak by strzelanie z głośnika( coś jak łączyć się z zegarami) i po chwil wyskakuje błąd połączenia zbyt wiele błędów , co może być nie tak? Z góry dziękuję.
  16. Dzięki kolego za szybko odpowiedź czy szukać wszystkiego ?
  17. Witajcie , wiecie może czy gdzieś można kupić cały zestaw naprawczy na tył?
  18. Witajcie przepraszam że dopiero teraz ale nie miałem kiedy . Więc tak na sprężynach nie mam wcale kropek żadnych ? i jak teraz wymienić kupić?
  19. Kolego a może szukać takich samych a kupić mocniejsze amory bo jak stylu ktoś siedzi to już masakra jest a jak zmienię sprężyny to pójdzie do góry i straci swój urok chyba:-P
  20. Dzięki kolego za szybko odpowiedź a powiedz jak ich szukać? Po numerach po wadze? A oryginalne gdzie dostać?
  21. Chłopaki mam do was pytanie mianowicie narzeczona była na przeglądzie i muszę wymienić tył tzn sprężyny i teraz pytanie wymienić od razu z amorkami i całość czy jak? I czego szukać co warto włożyć?
  22. Słuchaj po poprawieniu przewodu od spryskow pomogło zero błędu i normalnie pali prawdopodobnie gdzie musiało lac na kable .
  23. To sprawdzę gumy i zamówię podkładki i nowe gumy , dziękuję wszystkim za pomoc:-)
  24. Jak myślisz kolego te 1.5wystarczy?
  25. Będę chciał te podkładki bo sprężyn raczej na razie nie ma potrzeby wymieniać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.