Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Piszczenie klocków.
Z tymi klockami to sprawdzę , może wymienię znowu całe zestawy kupię klocków bo szału idzie dostać z tym Piszczeniem i buczenie tak to słychać jak by klocki właśnie gdzieś tarły plus to buczenie tyłu . Jaka firmę włożyć klocków?
-
Piszczenie klocków.
Sprawdzę ale kolego czy nie pokazało by na stacji diagnostycznej? Jak sprawdzić te łączniki stabilizatora?
-
Piszczenie klocków.
Wiesz też właśnie nad tym myślę , może od razu wymienić gumy na stabilizatorze?
-
Piszczenie klocków.
Dzięki kolego te sprawdzę tył i to słychać z tego koła co jest nowa piasta . A wiesz może co może powodować to nie stabilne prowadzenie się audi? Może drążek kierowniczy , ale chyba by pokazało na stacji?
-
Piszczenie klocków.
Tak , można ją zdjąć ponownie?
-
Piszczenie klocków.
Wracm z problem ponownie , auto dalej wydaje dźwięk Buczenia i to jest z tylniej osi , w poniedziałek założę stare tarcze hamulcowe bo wydaje mi się że to jest problem a po za wymiana tarcz z tyłu plus klocki wymieniłem Piaste skv też to sprawdzę i tu jest do was pytanie auto strasznie zaczęło się prowadzić nie stabilnie przy wyprzedzaniu oraz przy gwałtownym ruszaniu (to problem z przednią osią) i do tego przy skręcaniu w lewo auto dziwny dźwięk jak by coś tarło albo blokowało , auto sprawdzone na dwóch stacjach nie wykazało żadnego błędu nie mam pojęcia co jest nie tak , może stabilizator?
-
Piszczenie klocków.
Witajcie pedal łapie normalnie od góry ale jak jest na lewarku i kręcę kołem dalej coś trzyma i to nie jedno koło a wszystkie dosyć ciężko się kręcą , klocki były wymieniane przód i tył plus tarcze tył i od tamtej pory czary się dzieją , już sam nie wiem co może być nie tak , jakieś propozycje?
-
Piszczenie klocków.
Nie właśnie , słychać delikatne tarcie i pedal łapie tak od połowy kolego
-
Piszczenie klocków.
No ok zrobię tak a powiedz czy mogę na razie jeździć tak do wtorku czy lepiej nie?
-
Piszczenie klocków.
Czyli wyjąć zacisk i zabezpieczyć drzewem lub kluczem do wkręcania tłoczka i powinno być ok?
-
Piszczenie klocków.
Tak robiłem ale powietrza nie było i dalej mi hamuje tylnie prawe koło muszę chyba linkę zobaczyć , przez jakiś czas koło normalnie delikatnie się kręciło teraz ewidentnie trzyma go hamulec . Dzięki za pomoc
-
Piszczenie klocków.
A i czy mogę zrobić to vagiem?
-
Piszczenie klocków.
A wszystko na zgaszonym? Muszę podnosić auto? mogę robić po 4 serie 3razy pedal trzymam do końca i luzuje odpowietrzanie i tak każde koło , a sprzegło w ten sam sposób? Gdzie mam odpowietrzanie?
-
Piszczenie klocków.
Witaj dzięki za odpowiedź musiałem wymienić tłoczek i gumy w tylnim prawym kole bo też były wymieniamy zestaw tylko teraz pedal wpada w podłogę i teraz tylko odpowietszac to koło czy muszę wszystkie?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Dzięki za odpowiedź , wymienię czujnik i zobaczymy , ustawiałes jakąś konkretną przerwę? A i jakiej firmy szukać czujnika?
-
Piszczenie klocków.
Witam wszystkich mam problem wymieniłem klocki z przodu , wszystko cyste zrobione jak trzeba a klocki dają o sobie znać w ostatniej fazie hamowania i jak skrecam to słychać ten sam pisk już nie mam pojechać co może być , jakieś paddy?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Ok dzięki
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Właśnie też obstawiam pompę ? jeśli włożył bym wtryski bex to korektę muszę robić? A turbo może tak wstawać ciężko od dołu np przez kata? Bo może się zawalił?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
witajcie wymieniłem przepływke zrobiłem logi mógł by ktoś sprawdzić ? wydaje mi się że auto na biegu 1,2,3 idzie bez turbo albo bardzo późno wstaje turbina , mógł by ktoś coś doradzić ? http://vaglogi.pl/log-002_033_42Hje.html http://vaglogi.pl/log-003_020_7zC4s8.html http://vaglogi.pl/log-115_118_EF0QE9Z.html auto po wymianie ma problem z odpaleniem na zimnym , jak złapie to po dodaniu gazu gaśnie i tak kilka razy aż złapie delikatnie temperatury i wtedy niby ok , może pompa ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Chłopaki a mam takie pytanie auto przy odpuszczaniu gazu przyspiesza , i na fisie pokazuje spalanie z kosmosu i jak go odpale zimnego to czuć paliwo jak by go zalewało czy to ta przepływka daje takie info? już ją zamówiłem czekam teraz tylko na nią ale chciałbym wiedzieć czy ona
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Kolejny dziwny obiaw auto zimne kontrolka w ogóle się nie pali ale gdy auto się rozgrzeje i o dziwo lewe koło i tarcze są bardzo gorące zapala się kontrolka , dodam że w porównaniu do prawego koła lewe parzy , może przez temperaturę tak grzać czujnik?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Niby powinny być pod tylnia kanapa ale tam nie ma tego , patrzyłem w passacie i pod kanapa są kable i widać że to od czujników w mojej audi są miejsca ale są zaslepione więc gdzie ich szukać?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Więc tak piasta z pierscieniem jest w bardzo złym stanie te zęby są ukruszone nie której a czujnik po przejechaniu papierem pokazuje cały czas błąd , więc wymienię czujnik i Piaste ale nie mogę znalezc wtyczki bo chciałbym sprawdzić oporność , czy ktoś mógł by powiedzieć gdzie jej szukać?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
No tak sprawdziłem i jest ok czyli kupuje druga znalazłem w jakimś sklepie internetowym i są dwie o tych samych numerach i bosha i jestem 300 drugi 390 te same , tyle może kosztować?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Tak mam ten sam numer, nie ma możliwość sprawdzenia jej?