Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie da rady to po regeneracji i proszkowo malowane .....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To co teraz zrobić? Szukać alu? Dystansow czy hebli ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No wydawało mi się że kupię zestaw i będzie latać a tu takie cyrki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No ale co te nie pasują? Dopiero je kupiłem więc już powoli głupieje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A powiedział byś jak sprawdzałeś bicie ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No ale to są od kolegi z forum , twierdzisz że są lipne?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Niby pisze na alu 17x75j i et 15 lub 45
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
10mm czy jakieś inne? Tak żeby nie uszkodziło nadkola :-/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak właśnie zrobiłem , teraz mam problem taki że alu 17 nie wchodzą bo są potrzebne dystanse , jakie założyć?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hej właśnie wymieniam hamulce na 320 i może ktoś powiedzieć jak puści kabel od złożycia hamulców?
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Dzięki za szybko odpowiedź zaraz idę sprawdzić . Pozdrawiam
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Witajcie . Kupiłem bluetooth do aux wszystko ładnie chodzi zasilanie podłączyłem pod radio i wszystko gra tylko że cały czas daje mi zasilanie na bluetooth a radio po 15minutach wyłącza się tak jak powinno po wyłączeniu kluczyka i Zablokowaniu auta . Pod co podłączyć zasilanie żeby też się wyłączało?
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Tylko wymiana , miałem to samo . Łatwo idzie ja wymienić , trochę chęci i pojedzie dobrze .
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
Dzięki za odpowiedź , kupiłem zestaw u dzika.:-P
-
Zestaw naprawczy. 1lt 1kp
Witam serdecznie . Czy może ktoś jest wstanie podać jakieś namiary na zestaw naprawczy hamulców 1lt 1kp ?
-
bfb po wirusie.
W stronę gruszki
-
bfb po wirusie.
prosze Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
bfb po wirusie.
Dziura w dololocie ?
-
bfb po wirusie.
witam czy ktoś mógł by sprawdzić logi bo wywalił mi błąd 16683-unknown error code 002- lower limit exceeded- intermittent Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Piszczenie klocków.
Kupie obie strony całe zestawy może być skf ? Czy szukać swaga ?
-
Piszczenie klocków.
Brałem to pod uwagę ale osoby które pracują na stacjach diagnostycznych wykluczyły je od razu ponieważ jak to powiedział słychać było by przy skręconych kołach...... Ok wymienię je zaraz szukam jakiej firmy warto . Dzięki kolego za pomoc oby to było to
-
Piszczenie klocków.
Siema wszystkim , problem do tej pory nie rozwiązany , może ktoś ma kogoś sprawdzonego jakiegoś mechanika? Może ktoś z okolic jest chętny pokierować i ocenić co może boleć to auto bo naprawdę nie mam już cierpliwość..........
-
Passat b51.8t
Może ktoś powie od czego zacząć?
-
Passat b51.8t
No ok już szukam , ale czy ten błąd jest normalny?