Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Passat b51.8t
Witam serdecznie , znajomy posiada Passata AEB i jest problem tego typu że nie mogę sprawić grupy 110 ani żadnej do sprawdzania turbiny , auto strasznie dużo pali wydaje mi się że w ogóle turbina nie wstaje i cały czas wyskakuje błąd 16989 pamięci rom , nie wiem jak sprawdzić czy posiada immo czy zostało usunięte i przez to ten błąd czy może komputer . Jest ktoś w stanie podpowiedzieć jak to ugryźć?
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Dzięki wielkie kolego .
-
climatronic swiruje.
Witajcie , szukam na forum ale nie widzę podobnego problemu co występuje u mnie , mianowicie mam ustawione 21 stopni i czasami leci tak gorące powietrze że wytrzymać nie można a czasami chłode , czasami pomaga podniesienie temperatury na max i powrót do 21 jest tak ze na max nie daje tak gorącego powietrza jak na mniejszych temperaturach , robiłem kalibracjie oraz brak błędów , czy może być uszkodzony czujnik w środku od temperatury i dlatego tak świruje?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witaj kolega kupił właśnie audi dało by rade sprawdzić vin? WAUZZZ8E25A405387
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Od grzeje temat . Poszukuję materiału podobnego do sline , ma ktoś sprawdzony?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
U mnie okazał się uszkodzony czujnik . Wymiana pomogła .
-
Piszczenie klocków.
Macie może jakieś namiary na te tuleje z przodu sanek?
-
Piszczenie klocków.
Przednie sanki kolego mają luz
-
Piszczenie klocków.
Dziś byłem na kolejnej stacji gość stwierdził że zawieszenie jest ok amory ok ale mówi że mam dość duże luzy tulej na sankach czy one mogą powodować takie wibracje i prowadzenie się auta?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej też bym prosił ? WAUZZZ8E84A050384 Z góry dzięki ?
-
Piszczenie klocków.
Skrzyni była zmieniona , od strony kierowcy jest czerwona czyli chyba do wymiany , ale przy ręcznym i ruszaniu do tyłu czy przodu silnik jest sztywny . Już chyba sprawdziłem wszystko co możliwe
-
Piszczenie klocków.
Dodatkowy obiaw przy przedziale między 2tys a 4tys drży całe auto najbardziej czuć to na 3, skrzynia?
-
Piszczenie klocków.
Słuchajcie tył sprawdzony na sto procent więc chyba z przodu to tak przenosi i doszło jeszcze to że jak skręce w prawo słychać ostre tarcie ale nie zawsze , przy małej prędkości to występuje , jakieś sugestie? Wiecie może jak sprawdzić magiel ?
-
Piszczenie klocków.
Byłem na dwóch i nic nie wyszło.....
-
Piszczenie klocków.
Przy hamowaniu brak różnicy , wiesz co doszło jeszcze to że przy skręceniu w prawo strasznie piszczy i tak jak by coś tarło ale to z przodu ..... Brak sił już mi na to c najgorsze jest to że każdy twierdzi że ok ? brak dobrych mechaników ?
-
Piszczenie klocków.
I tak zrobione . Chyba kupię drugi zestaw klocków i zobaczę bo takie odczucie że to jest problem ale dziwne że występuje w przedziale 100 a150.
-
Piszczenie klocków.
Założone i daj to samo między 100 a 150jest masakra przenosi wibracje na całe auto i ten dźwięki.... Co jeszcze sprawdzić? Ktoś coś?
-
Piszczenie klocków.
Serio? ? to muszą tak ciężko wchodzić?
-
Piszczenie klocków.
-
Piszczenie klocków.
Nie to nie takie buczenie , to takie jak by łożysko , hamulece . Powiedz te blach montażowe w tylnich klockach muszą być czy nie?
-
Piszczenie klocków.
Sprawdziłem wszystko i niby ok ale zauważyłem że dwie górne kości przy prawyd przednim kole na podniesionym aucie mają dość duży luz wyczowalny ręką , czy są do wymiany?
-
Piszczenie klocków.
Nie udało mi się uchwycić tego dźwięku próbowałem kilka razy ? ok właśnie doszły łączniki to od razu to sprawdzę , dzięki za pomoc
-
Piszczenie klocków.
Opony były sprawdzane dwa razy i zmieniałem też na zupełnie inny zestaw , więc to nie to . Nie posiadam quattro . Chyba jutro zamówię nowe klocki , łożysko wymieniłem bo miałem problem z pierścieniem . Złożyłem wszystko tak jak było i dalej to samo , ręce opadają . Jutro zmienię łączniki z przodu to posprawdzam wszystko kolejny raz ?
-
Piszczenie klocków.
Chodzi o blache gdzie posuwa się klocek , one wtedy tak usztywniaja klocki że ich ruszyć nie idzie więc ich nie wkładałem . No właśnie mam takie odczucie jak by coś wchodziło w wibracje .
-
Piszczenie klocków.
Witaj wszystko z tyłu sprawdzone i dalej to samo powyżej 100km słychać buczenie , tarcze zmieniłem na stare nic to nie dało , a może muszę być te małe blaszki między klockami a jarzmami ?