Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Straszny golasek.

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Straszny golasek.

Wiem ale ciężko znaleźć coś do 60k nawet b8 . Albo po prostu ja ślepy jestem 

Opublikowano

W tym budżecie nie porywaj się na B9.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

W tym budżecie nie porywaj się na B9.

To ile za b9 ? 

Opublikowano

75k-80k

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

75k-80k

No ok nie było by problemu te 75 ale ciężko coś znaleźć.  Może mam zakupiony duże wymagania 

Opublikowano
2 minuty temu, Dragon7820 napisał(a):

Może mam zakupiony duże wymagania

Po tym co wrzuciłeś wyżej raczej nie można tu rozmawiać o wysokich wymaganiach. Tam praktycznie nic nie było.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Po tym co wrzuciłeś wyżej raczej nie można tu rozmawiać o wysokich wymaganiach. Tam praktycznie nic nie było.

Wiesz co to dlatego że to taka w miarę co na pierwszy rzut spodobała się w mojej okolicy . Do tej pory byłem nastawiony na benzynę w c7 do 80k wymagania były taki ze led bądź matrix i pełen s line.  A że okazało się ze musze mieć szybko drugie auto to już na każde patrzę. 

 

Teraz dostałem c7 3.0 ta 245 zrobiona na 300 wyposażenie bogate z przebiegiem 190tys za 65 z 2013r 

Opublikowano

Poczytaj sobie o wadach (kosztach napraw) i zaletach silnika 3.0 TDI (w tym przypadku CDUC). Jak nie masz na spontaniczne naprawy sięgające kilka (naście) tyś., to się w to auto nie pchaj.

Opublikowano
16 godzin temu, Dragon7820 napisał(a):

Co myślicie o niej 

WWW.MARKTPLAATS.NL

Algemene informatieAantal deuren: 5Kleur: GrijsTechnische informatieVermogen: 140 kW (190 PK)Transmissie: AutomaatAcceleratie (0-100): 7,2 sTopsnelheid

 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Poczytaj sobie o wadach (kosztach napraw) i zaletach silnika 3.0 TDI (w tym przypadku CDUC). Jak nie masz na spontaniczne naprawy sięgające kilka (naście) tyś., to się w to auto nie pchaj.

No właśnie doczytałem z tym silnikiem . Dzięki za info 

 

Godzinę temu, lukasz1868 napisał(a):
WWW.MARKTPLAATS.NL

Algemene informatieAantal deuren: 5Kleur: GrijsTechnische informatieVermogen: 140 kW (190 PK)Transmissie: AutomaatAcceleratie (0-100): 7,2 sTopsnelheid

 

A jestes w stanie pomóc ogarnąć? 

Opublikowano
Godzinę temu, Dragon7820 napisał(a):

A jestes w stanie pomóc ogarnąć? 

Stoi koło mnie sam bym ją wziął ale juz kupiłem podobną ale bez Quatro, mogę pomóc a co mi tam he, wiem ze jak na export to na pewno poszła by w okolicach 14 tyś euro. masz wiadomość priv z nr tel

Opublikowano
  • Autor

Zracji że audi od kolegi lukasz1868 posza na momencie i nie będę już zakładał nowego tematu to mam do was pytanie a mianowicie co sądzicie o tej b8 

 

Opublikowano

Silnik CGLC więc należy mieć na uwadze, że nie wykluczone, że pożera olej. Patrząc na końcówki wydechu myślę, że tak właśnie jest, lub dpf został wycięty lub jest uszkodzony.

Opublikowano

Szukasz jednocześnie B8, B9 i C7.  ?

Opublikowano
18 godzin temu, Dragon7820 napisał(a):

Zracji że audi od kolegi lukasz1868 posza na momencie i nie będę już zakładał nowego tematu to mam do was pytanie a mianowicie co sądzicie o tej b8 

 

Jak Cię interesuje coś podobnego to swoje będę wystawiać pod koniec lutego. Kombi, 2014r., pierwsza rejestracja styczeń 2015, manul, 2xsline, nagłośnienie b&o, 2.0 tdi 163KM (silnik ten sam co wersje 190KM) po sofcie u Darona, bezwypadek, bezszkodowa. Przebieg teraz 274tys i może z tysiaka zrobię do momentu sprzedaży, do końca serwis aso w holandii. Cena wywoławcza około 49tys. Mogę przesłać caly raport z serwisami z aso.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.01.2025 o 09:46, matbruk napisał(a):

Szukasz jednocześnie B8, B9 i C7.  ?

Tak to chyba nie problem ze te 3 auta mnie interesują ale na każde inny budżet bo przecież za b8 nie dam 70tys. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.01.2025 o 11:01, przem8 napisał(a):

Jak Cię interesuje coś podobnego to swoje będę wystawiać pod koniec lutego. Kombi, 2014r., pierwsza rejestracja styczeń 2015, manul, 2xsline, nagłośnienie b&o, 2.0 tdi 163KM (silnik ten sam co wersje 190KM) po sofcie u Darona, bezwypadek, bezszkodowa. Przebieg teraz 274tys i może z tysiaka zrobię do momentu sprzedaży, do końca serwis aso w holandii. Cena wywoławcza około 49tys. Mogę przesłać caly raport z serwisami z aso.

Jeśli nie znajde to się przypomnij w prywatnej .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.01.2025 o 18:38, Muskel1 napisał(a):

Silnik CGLC więc należy mieć na uwadze, że nie wykluczone, że pożera olej. Patrząc na końcówki wydechu myślę, że tak właśnie jest, lub dpf został wycięty lub jest uszkodzony.

Dzieki za informację.  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.