Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Dragon7820 napisał(a):

Tak to chyba nie problem ze te 3 auta mnie interesują ale na każde inny budżet bo przecież za b8 nie dam 70tys. 

Spoko , nie mówię że to problem , szczerze skupilbym  się na b9 najmłodsza konstrukcja.  Jak kupisz z cyfrowymi zegarami i jakieś ciekawe wnętrze to będzie duża różnica w odbiorze wnętrza w porównaniu do B8 i C7. No i silniki już mało problemowe jeśli chodzi o TFSI.

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, matbruk napisał(a):

Spoko , nie mówię że to problem , szczerze skupilbym  się na b9 najmłodsza konstrukcja.  Jak kupisz z cyfrowymi zegarami i jakieś ciekawe wnętrze to będzie duża różnica w odbiorze wnętrza w porównaniu do B8 i C7. No i silniki już mało problemowe jeśli chodzi o TFSI.

No wlasnie wiem wpadła teraz 190koni benzyna i szukam opini o nim

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzeje trochę temat bo dosyć długo nie bylo mnie w pl i z tej tez przyczyny zakup poszedł na drugi plan . Ale juz jestem i dalej poszukuje b9 . Może ktoś coś powie o tej ? 

Pisałem że właścicielem auto z Niemiec przyjechało.  A ze ode mnie to prawie 400km to może ktoś doradzi ?

 

WWW.OTOMOTO.PL

Interesuje Cię Audi A4? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o...

 

 

Opublikowano

Zapytaj o VIN i rozkoduj wyposażenie, bo opis się nie zgadza. Po pierwsze w opisie podaje przebieg 190 kkm, a na blacie widoczne ponad 8000 więcej. 

Po drugie brak przycisku PDC na konsoli, więc na pewno nie ma PDC z przodu. 

Po trzecie nie ma radarów, czyli ani ACC ani Audi Side Assist. Ma zwykły tempomat.

Niestety nie widać dokładnie na tych zdjęciach ale na pierwszy rzut oka wygląda mi na to, że kamery też nie ma.

 

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Zapytaj o VIN i rozkoduj wyposażenie, bo opis się nie zgadza. Po pierwsze w opisie podaje przebieg 190 kkm, a na blacie widoczne ponad 8000 więcej. 

Po drugie brak przycisku PDC na konsoli, więc na pewno nie ma PDC z przodu. 

Po trzecie nie ma radarów, czyli ani ACC ani Audi Side Assist. Ma zwykły tempomat.

Niestety nie widać dokładnie na tych zdjęciach ale na pierwszy rzut oka wygląda mi na to, że kamery też nie ma.

 

 

 

Widzę ze kolega ma pojęcie o b9 ja nawet uwagi na to nie zwróciłem. Napisałem do niego o vin . A moze byc bez czujników przód?  A to radary w takim razie od czego sa ?

Opublikowano

Jeżeli nie ma przycisku PDC na panelu to z przodu nie ma czujników. Tylne czujniki są widoczne w tylnym zderzaku.

 

Przednie radary są do aktywnego tempomatu (ACC).

Tylne radary są do asystenta zmiany pasa ruchu (Audi Side Assist).

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli nie ma przycisku PDC na panelu to z przodu nie ma czujników. Tylne czujniki są widoczne w tylnym zderzaku.

 

Przednie radary są do aktywnego tempomatu (ACC).

Tylne radary są do asystenta zmiany pasa ruchu (Audi Side Assist).

Dzieki wielkie za piekne wyjaśnienie temu.  Ogólnie gość za 80tys pojdzie dziwnie dużo chce urwać 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
WWW.OTOMOTO.PL

Interesuje Cię Audi A4 Allroad? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o...

Panowie czy tu sa matrix? 

 

Pa

Opublikowano

Nie. Tylko full led.

Opublikowano

Dodatkowo ekran też nie jest dotykowy i na 80% nie ma asystenta martwego pola.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dodatkowo ekran też nie jest dotykowy i na 80% nie ma asystenta martwego pola.

Dzieki bo właśnie mam problem zawsze z matrixami . Szukam dalej 

Opublikowano

Niestety w większości przypadków jest to niewiedza handlarzy lub po prostu omyłkowe nazewnictwo. Zauważyłem, że w PL tak się przyjęło, że ludzie nazywają tylne lampy z dynamicznym kierunkowskazem matrixami. Jest to kategorycznym błędem, gdyż pojęcie matrix dotyczy tylko i wyłącznie przednich lamp, a nie tylnych, a dokładnie mówiąc dotyczy to tylko funkcji wycinania pojazdów z wiązki światła i nie ma nic wspólnego tylnymi lampami i kierunkowskazami.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Niestety w większości przypadków jest to niewiedza handlarzy lub po prostu omyłkowe nazewnictwo. Zauważyłem, że w PL tak się przyjęło, że ludzie nazywają tylne lampy z dynamicznym kierunkowskazem matrixami. Jest to kategorycznym błędem, gdyż pojęcie matrix dotyczy tylko i wyłącznie przednich lamp, a nie tylnych, a dokładnie mówiąc dotyczy to tylko funkcji wycinania pojazdów z wiązki światła i nie ma nic wspólnego tylnymi lampami i kierunkowskazami.

Wiesz piszą to dlatego ze ludzie nie potrafią odróżnić tak jak ja np i wierzą w opis 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Niestety w większości przypadków jest to niewiedza handlarzy lub po prostu omyłkowe nazewnictwo. Zauważyłem, że w PL tak się przyjęło, że ludzie nazywają tylne lampy z dynamicznym kierunkowskazem matrixami. Jest to kategorycznym błędem, gdyż pojęcie matrix dotyczy tylko i wyłącznie przednich lamp, a nie tylnych, a dokładnie mówiąc dotyczy to tylko funkcji wycinania pojazdów z wiązki światła i nie ma nic wspólnego tylnymi lampami i kierunkowskazami.

I w ogóle zaczyna mnie przerażać kupno auta powoli tracę cierpliwość.  Powiedz ile realnie moze kosztować b9 z matrix i s line silnik bez znaczenia czy tdi czy benzyna 

Opublikowano

Od-do. Wszystko zależy od przebiegu, rocznika i dalszego wyposażenia.

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Od-do. Wszystko zależy od przebiegu, rocznika i dalszego wyposażenia.

Ok szukam dalej . Dzięki 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.07.2025 o 10:20, Muskel1 napisał(a):

Od-do. Wszystko zależy od przebiegu, rocznika i dalszego wyposażenia.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-ID6HxGYm.html

Opublikowano

Znowu bajkopisarz:

 

nie  ma lamp matrix (tylko full fed),

nie ma z przodu pływających kierunkowskazów,

nie jetst to wersja s-line,

nie ma klimatyzacji 3 strefowej (tylko jednostrefową),

najlepsze jest to: "Wysokiej Klasy Nagłosnienie AUDI" :grin:

 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Znowu bajkopisarz:

 

nie  ma lamp matrix (tylko full fed),

nie ma z przodu pływających kierunkowskazów,

nie jetst to wersja s-line,

nie ma klimatyzacji 3 strefowej (tylko jednostrefową),

najlepsze jest to: "Wysokiej Klasy Nagłosnienie AUDI" :grin:

 

Ha ha ha ha ha no to grubo . Reszta pewnie tez nie do końca prawda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.