Treść opublikowana przez Zylu
-
"Uluksusowienie" audi a4 b5
Wsiądź do jakiegoś Opla w podobnym wieku co Twoja A4 to wtedy sobie posłuchasz jak skrzypią czy stukają plastiki
-
Żółta Kontrolka Oleju (Konewka) i napis "Sensor"
Też miałem z tym problem, ale samo się uspokoiło po ok 2 miesiącach "świecenia". (odpukać)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Do ok 360 tys był AJM potem wsadzony AVF. Obecnie na zegarach 378tys km.
-
DVB-T w RNS-D
O, mam podobny zestawik, tylko inaczej pomontowany. Wszystko mam w bagażniku, a do schowka mam tylko pociągnięty USB no i "pstryczek" z zasilania też jest "pod ręką". A pytanie mam , co zrobić żeby obraz był w trakcie jazdy? Jakiś kabelek przeciąć?
-
Brak oswietlenia tablicy rejestracyjnej.
A przewód który idzie między kabiną, a klapą bagażnika jest cały? Sprawdź jeszcze bezpieczniki, bodajże nr 4 (5A)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Artek, opolskie - serdecznie witam forumowiczów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka! Chciałem się z Wami przywitać Pozdrawiam !