Treść opublikowana przez dampol
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
dokladnie zgadzam sie z przedmowcą i Pikusiem
-
Warczy jak Polonez........Czy to koniec katalizatora???
bardzo możliwe ze mniej z 0,5 litra, no a ja zrobiłem tak jak ty chcesz zrobić wspawac rurke zamiast kata LECZ na wysokich obrotach DALEJ jest głos jak z POLONEZA! ja tak zaczałem jak ty az cały układ zmieniłem wyciałem kata,środkowy, końcowy też i zamiast kata struminice,zamiast srodkowego rurka, i koncowego przelotówka i koncówka ultera teraz jest troszke na zewnątrz głośno w srodku srednio! ale praktycznie odgłosu "poloneza" sie pozbyłem :P
-
Ile pali a4 1,8 benz?
tez tak myśle :P:P 10 to chyba na trasie:P:P
-
1.8 ADR '95 - świece!
no ja mam własnie NGK i własnie jedno elektrodowe(chyba nie moge opakowania znalesc) ale raczej napewno! i PRZEDEWSZYSTKIM NGK NGK NGK! najlepsze dla audi:)
-
Ile pali a4 1,8 benz?
norma, walkowane bylo! nawet z spalanie gazu w 1,8 pozdro
-
[ALL B5] Założyć LPG?
niestety to normalka! 10-11 litrów a na trasie 8,5 litra benzyny oczywiscie bo gazu analogicznie po 2 litry wiecej słyszałem ze 1,8turbo pali tyle samo co zwykle 1,8 Tak to jest mieć bardzo oszczedny silniczek:) (chociaz 1,8 T musi jezdzic na 98 oktanów a to juz robi "prawie" różnicę) ja kupiłem w elpigazie do mają jakies doświadczenie niby 12letnie instalke Stella za 3450pln narazie jezdzi zrobilem 7 kkm
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
u mechanika zaplacilem 2 stówy bez faktury
-
Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
a ile audi ma sond?
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
hehe to nie mam co zdejmować, bo narazie to mam zamiar to kupić, bo spoko sprawa a tylko balem sie zeby sie w lecie nie przegrzewał za bardzo
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
nie, nie sam. u mechanika, ale z tego co widzialem to odkrecil srobe i sie wylało noi ruszal kierownicą, zawsze taki jestem ze jak nie dokonca sie znam to wole u mechanika pozniej jestem spokojniejszy! pozdro
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
mowisz ze kiera chodzila ci ciezko a teraz po wymianie chodzi lzej???czyli jak zaczyna kiera ciezej chodzic to znak ze trzeba wymienic plyn?? piotr szczerze powiedziawszy czy ze ciezej chodzi kierownica to znak ze trzeba wymienic ja miałem na minimum płynu wspomagania a nie wiedzialem co było wczesniej wlane wiec wlałem inny od nowa i fqaktycznie mi chodzi lżej niz wczesniej....a noi tego syfu lejąc tak płyn moim zdaniem nie ma sensu ale moge sie mylic, poniewaz i tak na przekładni ten syf zostaje, chyba ze to pod ciśnieniem jakoś zrobisz :D ale nie wiem jak pozdro
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
to do mnie było?
-
[ADR 1.8] czy zakładał ktos do 1.8 turbo?
wiesz co mam juz swoje 1,8 juz rok prawie noi tyle do niego dolozylem kasy totez serca ze az zal by mi bylo go sdprzedawac, narazie jezdzimy:P
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
podłączając sie do tematu, ja mam gaz i wiadomo reduktorek podnosi temperaturke(a jak bedą upały)? czy osłona pod silnik nie spowoduje ze bedzie jeszcze cieplej? bo w zimie wiadomo lepiej bo silniczkowi cieplutko ale lato..... hmmm...
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
ja własnie zmieniłem był miodowy teraz jakis zielony mi wlali ale audiowski(z aso) to pewnie bedzie git! bo teraz leciutko chodzi ze niech mnie drzwi ścisną pozdro
-
[ADR 1.8] czy zakładał ktos do 1.8 turbo?
hah odrazu jak odrazu bo nie dalo sie odrazu pomyslec, szukałem 3 miesiace turbo ale wszystkie byly tak wyj.... ze szkoda gadac, a tu trafilo sie 1,8 bez turbo stan igła 94 tyś przebiegu(org.przebieg bo sprawdzilem zanim kupilem) i jeszcze w dobrej kasie, wiec sie namówiłem jakbym poczekał jeszcze z pół roku to bym mógł prawie w turbach przebierać pozdro
-
Silnik 1.6.Jakie przewody do świec polecacie??
beru lub ngk ale beru napewno , napisz za ile zalatwiles te beru jak kupisz juz
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
no wejdzie ja wlałem 63,5 z pomocą dzyndzelka:P
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
aha odnośnie olejów mam pyt bo jak kupilem to po znajomosci zalałem BP VISCO 7000 0w40 czy to dobry olej uzywał lub slyszal ktos cos? i czy zmienić firmę i gęstośc mam 106 tyś przebiegu...... (sorka musiałem powtorzyc posta bo to wazne aw nikt pewnie nie widzi:P)
-
Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
jak wyciszyłeś wydech? czym?
-
[ADR 1.8] czy zakładał ktos do 1.8 turbo?
moje pytanko czy zakładał ktoś turbo do zwykłej 1,8 ADR? i ile to kosztowało co i jak dokładnie! czekam na odp z niecierpliwością!
-
hydronapinacz do A4 1.8
witam temat juz byl tu http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=198&postdays=0&postorder=asc&start=15 ja wlasnie zmienilem! wzystko nowej generacji pasuje i hula bez problemu
-
TŁUMIK DEDYKOWANY np: ULTER czy ktoś taki zakładał.......
ja w sumie to tylko końcówke ultera założyłem reszte składałem sam i mi sie dźwięk podoba ale powoli robi sie głośno,// usunąlem katalizator wspawałem strumienice,// srodkowy wyciąłem wspawałem rure,// i koncowy wyciąłem i zamiast niego wspawałem przelotówke i końcówke ultera super wyglada i fajny ma głos! w sumie nie miałem tego w planie lecz po wycięciu katalizatora( niestety cos sie podtapiał,bylem zmuszony) audiczka miała głos jak polonez! wiec wspawałem strumienice i tak sie zaczęło.......
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
aha odnośnie olejów mam pyt bo jak kupilem to po znajomosci zalałem BP VISCO 7000 0w40 czy to dobry olej uzywał lub slyszal ktos cos? i czy zmienić firma i gęstośc mam 106 tyś przebiegu
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
napewno sprinter masz racje, a "stary, nowy" bierze sie stąd ze do mojego silnika byly dwa rodzaje ten "stary" był wadliwy wiec go wycofali i dali napinacz nowej generacji! i chyba tak zrobie własnie lecz z tego co wiem z dzisiajszego dnia to napinacz nowy w intercarsie jest do zamowienia taki i kosztuje 1000zł choc na AKP ktos pisał ze w aso 300zł około jak tyle to jestem w stanie go kupić jak 1000zł to troszke szkoda.... Noi zmieniłem rozrząd calutki, bez problemu dało sie założyć rozrząd nowej generacji(choć miałem starej) i jak narazie wszystko wporządeczku ta "zabawa" kosztowała mnie lekko ponad 1000zł ! ale przynajmniej głowa spokojna! pozdro w razie pyt chetnie odpowiem