Treść opublikowana przez bobx
-
Ocena logów czy silnik Seat Leon 1.8T domaga i nadaje się na zwiększenie mocy
- Poziom LPG na zegarach i przycisk.
Cześć. Ta reszta rezanych czujników to od czego? Też poproszę info co j jak.- Lampy przód. Światła Bi xenon
I się nie połączysz. Obsługuje trzy programy wurtha delphi i opus.- Jak włączyć regulowanie w dwustrefowym klimatroniku temperaturą przyciskiem od strony kierowcy na obie strony?
Dziękuje, samo przyciśnięcie dłużej "auto" wystarczyło.- Prosba o ocenę stanu paska rozrządu i napinacz -pilne!
- Prosba o ocenę stanu paska rozrządu i napinacz -pilne!
Nie, nie wkoło komina Tylko że 1.8 nie wiem czy ma znaczanie.- Prosba o ocenę stanu paska rozrządu i napinacz -pilne!
Ja w mojej starek b5 jeździłem prawie 7 lat, ale przebiegu miałem coś ponad 40tyś- Jak włączyć regulowanie w dwustrefowym klimatroniku temperaturą przyciskiem od strony kierowcy na obie strony?
Miłem już tak włączone, ale niechcący wyłączyłem i za cholerę nie mogę już wygooglować.- Słabo działająca klimatyzacja
Dziękuje.- Słabo działająca klimatyzacja
WItam. W zeszłym roku regeneracja sprężarki i dobicie czynnika. Nie było nieszczelności. Teraz na LO i max nawiewy ledwo chłodzi. Na vcds takie wyniki Na pierwszym na wyłączonym silniku na drugim na włączonej klimie i LO na max nawiewy. Błędów żadnych nie ma. Wiadomo, że sam nie zrobię, ale przynajmniej mnie w konia nie zrobią.- Dezent 5x112 7j17 et38 + opony 205/50 ??
EDIT: Koła kupione i założone. Wszystko gra auto bardziej przyklejone niż 16. Nic nie wystaje. Komfortu trochę mniej, ale bez przesady.- Dezent 5x112 7j17 et38 + opony 205/50 ??
to akurat wiem, ale jest okazja na 205/50/17 podejdą?- Dezent 5x112 7j17 et38 + opony 205/50 ??
Do a4 b6 zawias 1BE. Będzie pasować- Wymiana parownika klimatyzacji . Pomocy.
@konard1 szukałeś pomocy. Ktoś będzie szukał pomocy. Wypada POMÓC.....- Mam problem z Audi a4b6
Zobacz wątek - [A6 C5 2.0 ALT] Remont silnika, bierze olej • .: AUDI KLUB POLSKA :. • WWW.AUDIKLUB.ORG inni mają gorzej https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1265669.html Wszędzie doradzają: POZBĄDŹ SIĘ GO. To tak półżartem- Mam problem z Audi a4b6
chyba litra na 1000km- Kupione auto :(
Gość nawet pewnie nie zatrybi z tym dislem- Ktoś pomoże w wyborze laptopa?
Kupiłem dwa miesiące temu i polecam HP 15s-eq0017nw 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win10 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD WWW.EURO.COM.PL Laptop HP 15s-eq0017nw 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win10 w RTV EURO AGD. Ekran: 15,6 cala, 1920 x 1080 pikseli, Procesor: AMD® Ryzen 5 3500U 2,1 - 3,7 GHz, Pamięć: 8 GB... Ten sam z oleole na allegro HP 15s-eq0017nw 15'' Ryzen 5 3500U 8GB RAM 512SSD 9047807347 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 2149 zł - HP 15s-eq0017nw 15'' Ryzen 5 3500U 8GB RAM 512SSD (9047807347). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Ekran Sva matowy, SSD 512 na m2 i naprawdę fajna obudowa i klawiatura. Co do gier to nie wiem, bo do gier mam xboxa. Z minusów 2gb z ramu zabiera wbudowana grafika, ale ztego co wiem to standard przy ryzenie i Radeon Vega 8. Nie ma lanu i napędu dvd. Windows startuje w około 8 sekund I najważniejsze zwrot HP 200pln. Tylko musisz zgłosić przed zakupem. Co i jak wujek google. Ja kupiłem w cenie 2300 na rtv agd, ale to chyba przez wysoki kurs dolara podrożało.- Witam mam pytanie mianowicie co oznacza ta informacjia
W takim układzie- 1.8 T 163 km
W razie większej ilości tego typu pytań to masz tu kompendium Audi A4 B6 Sedan 1.8 T MT (163 KM) - specyfikacja, dane techniczne | Autokult.pl AUTOKULT.PL ... Brytyjczycy z kanału Car Throttle wzięli na warsztat audi a4 B6 z nieśmiertelnym silnikiem 1.9 TDI. Samochód przez kilkanaście lat swojego życia przejechał aż 540 tys. mil, co odpowiada... a tu masz realne- Wykupienie OC. Pytanie
Czego nie rozumiecie w zdaniu. Oc przechodzi automatyczne na nowego wlasciciela? Powiem wam w tajemnicy tylko nikomu nie mówcie. Na ubezpoeczeniu można napisać, żema się prawo jazdy 15 lat chociaż ma sie rok. Mozna też napisac,że ma sie trójkę dzieci, chociaż nie ma sie żadnego. Jesli bedzie kolizja to ubezpieczyciel może wtedy ubiegać sie TYLKO o różnicę w składce za czas ubezpieczenia. Pozdrawiam- Wykupienie OC. Pytanie
Kolego nie będę się już więcej kłócił. Cytuję fragment z linku poniżej: Poprzedni właściciel czyli zbywca zgodnie ze spoczywającym na nim obowiązkiem przekazuje Ci dowód zakupu polisy i od tej pory wszystko pozostaje w Twoich rękach. Zgodnie z prawem możesz skorzystać z ważnego jeszcze ubezpieczenia OC lub wypowiedzieć polisę w dowolnym momencie. Co się dzieje z OC po przerejestrowaniu samochodu? - CUK Ubezpieczenia CUK.PL Kupiłeś samochód z ważnym OC? Sprawdź, co możesz zrobić z polisą po zbywcy! Drugi cytat link poniżej: 2. Korzystać z ochrony do końca jej trwania Każdy nabywca auta może korzystać z OC poprzedniego właściciela do końca trwania umowy. Podstawowym obowiązkiem sprzedającego jest przekazanie polisy kupującemu, ale też poinformowanie na piśmie zakładu ubezpieczeń o tym fakcie Sprzedaż samochodu a OC - czy polisa "przechodzi" na nowego właściciela? | Rankomat.pl RANKOMAT.PL Co dzieje się z naszym ubezpieczeniem OC przy sprzedaży samochodu? Proszę daj mi jakiś link w którym napisane jest, że ty jako sprzedający sam możesz sobie wypowiedzieć umowę. Możesz jedynie i musisz wskazać nowego nabywcę i tyle twojego. Jeśli ja jako kupujący wypowiem umowę ty jako kupujący dostaniesz zwrot za niewykorzystany czas. Ja kupiłem auto poszedłem do ubezpieczalni i nic mi nie kazali robić, bo miałem więcej zniżek niż sprzedający. Po jakimś czasie dostałem list, że OC przeszło na mnie automatycznie po sprzedającym. Jak napisałeś ty nie wypowiadasz umowy tylko informujesz ubezpieczyciela, że sprzedałeś auto. Gdybyś wypowiedział to byś dostał zwrot kasy za niewykorzystany czas. Dostałeś?- Wykupienie OC. Pytanie
Być może tak było kiedyś. Powtórzę na dzień dzisiejszy OC przechodzi razem z pojazdem na nowego właściciela. Stary właściciel nie może wypowiedzieć ubezpieczenia OC bez zgody nowego właściciela.- Wykupienie OC. Pytanie
Panowie żebyście się nie pogubili. Kupiłem auto w lutym z ubezpieczeniem do czerwca. Opłacona tylko pierwsza rata. Ubezpieczenie przechodzi na nowego właściciela. Jeździsz normalnie auto ubezpieczone. Przed końcem ubezpieczenia wypowiadasz umowę i wykupujesz nowe. Ważne!! Przechodzi tylko OC. Jeśli było NW Opony Asistance, czy cokolwiek innego przepada. AMEN.- Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Zerknij jeszcze raz na mój post edytowałem Co mówi VCDS?? - Poziom LPG na zegarach i przycisk.