-
2.0tfsi 35tfsi losowe wypadanie zapłonu na wolnych obrotach
Tak mam wtryski mpi, podczas jazdy auto nie szarpie i nie generuje błędów, najlepsze jest to że czasami chodzi normalnie i nic się nie dzieje
-
2.0tfsi 35tfsi losowe wypadanie zapłonu na wolnych obrotach
Przebieg to niecałe 80tys logi robiłem i wszytko wygląda jak najbardziej wporzadku
-
2.0tfsi 35tfsi losowe wypadanie zapłonu na wolnych obrotach
Witam wszystkich w mojej A4 b9 35tfsi 2.0 tfsi po nagrzaniu silnika na jałowym biegu czuć delikatne wypadanie zapłonów, na różnych cyl, jest to sporadyczne check się nie zapala, podczas jazdy nic nie szarpie nie przerywa, świece nowe ori, odma nowa też ori, paliwo 98,wszystkie parametry są wporzadku, rozrząd też ok, spotkał się ktoś z taką usterka? Mieszanka długoterminowa - 3.5% i krótko terminowa - 0.8. Parametry rozrządu ok. Dzieje się to zarówno na wtryskach mpi jak i na wtryskach bezpośrednich. W bloku pomiarowym widać wypadanie, i czuć w aucie.
-
"Klekot" silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B9
Udało się dojść przyczynę?
-
Terkotanie przy zapalaniu na zimnym silnik w Audi A4 B9 2.0 TFSI
U mnie nawet nie wiedziałem że występuje taki dźwięk bo po odpaleniu po 20sek wrzucam na D, jadę, i nic nie slychac.
-
Terkotanie przy zapalaniu na zimnym silnik w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Ja mam podobnie jak zejdzie z obrotów to podobnie terkocze, tylko u mnie jak odpalę i wrzucę na drive to tego dźwięku wogole nie ma, udało się rozwiązać problem?
-
"Klekot" silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B9
Witam mam podobny dźwięk w swojej A4 b9, udało się ustalić z kad ten dźwięk?
-
[ALL TDI PD] Głowica - używka czy regeneracja ?
Powiem wam z doświadczenia ze sporo tych glowic przecuciłem i każda miała więcej bądź mniej wyrobione gniazda na pd lekko papierkiem przeszlifowac żeby ostre niebyly nowe uszczelnienia i będzie ok. Auta które robiłem jeżdżą do dzis i to sporo
-
wymiana uszczelki karoseryjnej
Wielkie dzieki rozjasnilo mi to sporo pozdrawiam
-
wymiana uszczelki karoseryjnej
Witam musze wymienic uszczelke ta w drzwiach, tylko chodzi o ta karoseryjna ktora idzie po progu , slupku , niewiecie czy jestnona wklejana czy tylko wciskana moze ktos juz z was to robil wiec prosze o wszystkie rady pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Dziwne buczenie w filtrze powietrza
U mnie tez buczy ale ja szukam walka powoli bo juz podjechany jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszytkich
golfmaniac22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta