Treść opublikowana przez zaku2_88
-
Logi 1.9 TDI AVF
W samochodzie a poza tym jak sie trzyma na 2000 tys obrotów to czuc jak ten silnik delikatnie kolebie i jest to tez odczuwalne wewnątrz.
-
Uszczelka pod głowicą ???
Tylko ja nie szukam porady bo swoj problem juz dawno rozwiazalem ale sugeruje rozwiazanie jakbys nie zauwazyl.
-
Uszczelka pod głowicą ???
Mialem podobna sytuacje tylko ze w golfie 4 tez ubywal plyn i silnik nie rwono pracowal wiec postanowilem zdjac glowice i tez nibybwszystko ok moze na jednym cylindrze przeciekalo ale uszczelka wygladala dobrze. Kupilem nowa uszczelke zrobilem glowice i zlozylem i efekt taki ze silniczek pracuje jak nowy i juz sporo sie wyjezdzil i ani gram plynu nie wciaga.Takze ja bym to skladal na twoim miejscu.
-
Logi 1.9 TDI AVF
A to, ze trochę nie stabilnie pracuje na wolnych obrotach jaka przyczyna może być. ---------- Post dopisany 06-12-2013 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 22:11 ---------- Może ktoś jeszcze sie wypowiedziec objawy nie ustapily
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Ja kupiłem teng tools z pewnego zródła za okolo 250 zl ten sam zakres co kolega wyżej i daje rade w tych sprawach
-
Falowanie obrotów
A to masz takie silne wibracje czy raczej takie mrowienie?
-
Logi 1.9 TDI AVF
Prosze czy jakas mádra glowa moze sie wypowie na temat logow: Silnik 1.9 TDI AVF 130 KM Dynamiczne: Grupy: 004,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi statyczne Basic Settings: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi statyczne Means Block: Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dzieki z gory. Pozdrawiam
-
[B5 AWT] Mrowienie na fotelu i podłodze przy 3000 obr
Ja zmieniłem auto i pomogło;)
-
podłączenie poduszki fotela kierowcy
ok dzięki za pomoc
-
podłączenie poduszki fotela kierowcy
włąsnie jet brązowy ale on nie jest poodpięty nigdzie patrząc na fotel pasażera.
-
podłączenie poduszki fotela kierowcy
Witam mógłby ktoś sprawdzić u siebie podłączenie poduszki? Tam jest kabelek biały i zielony idący z wiązki samochodowej a fotel ma kabelki koloru niebieski i czarny i który z którym ma być połączony? ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 19:44 ---------- Mógłby ktoś zdjęcie tej wtyczki zrobić?
-
Prośba o ocenę logów.
Te sruby muszą być dokręcone nakrętką.
-
Polecane opony letnie
Tez mnie ciekawi opinia na temat tych opon a konkretnie w rozmiarze 235/45/ R17
-
Jakie macie czasy na 3 biegu 70-140km/h
Wstaw filmik z przyspieszenia.
-
Blenda na szybe sedan
Właśnie o takie cos mi chodziło jak te w środku na zdjęciach zeby nie odstawała od szyby. Bo kto wie a może to i pewne, że weżmę się za zewnętrzny pakiet narazie mam na myśli zrobić programik.
-
Blenda na szybe sedan
Z tym ze lotka to juz jest i oryginał czyli ogólnie nie polecacie tego zabiegu?
-
Blenda na szybe sedan
Witam chcę sobie sprawić taką przyjemność ja blenda na szybę i w związku z tym może ktoś polecić sprzedawcę żeby wszystko pasowało? A może poprostu ktoś sie tym zajmuję na forum?
-
Wysokie obroty podczas zmiany biegu, nie dzilaja wycieraczki błąd 1753
Jaká masz skrzynie w tym aucie?
-
Wysokie obroty podczas zmiany biegu, nie dzilaja wycieraczki błąd 1753
Czyli załóżmy ze zmieniasz bieg wciskasz sprzęgło i puszczasz gaz i obroty sie utrzymuja a nie amleja? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- A co do wycieraczek to najpierw bezpiecznik a potem mechanizm i czy wogóle napięcie dochodzi. Masz Vaga?
-
synchronizacja rozrządu
Jeszcze sprawdze szczelność dolotu dzisiaj pod ciśnieniem i zobaczymy co wyjdzie ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Szczelność sprawdzona wszystko ok więc gdzie szukać dalej?
-
synchronizacja rozrządu
Ale to chyba od rozrządu coś może tak być? ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 23:14 ---------- Niech sie ktos jeszcze wypowie bo do rozrządu to jednak trzeba troche rozebrac zeby sie dostac takze chciałbym sie co do tego upewnic.
-
synchronizacja rozrządu
a w grupie 93 i 90 jak to wygląda w twoim BFB ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Powiedzcie sami powinien być troszkę żwawszy III bieg
-
synchronizacja rozrządu
Dalsze logi grupa 002 i 020 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 115 031 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 118 i 37 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- A tutaj co widac u pacjenta?
-
synchronizacja rozrządu
Czyli co moze byc powodem skoro wszystko szczelne bo nawet zemienialem zawór dv na nowy i sprawdzalem. Wlasnie teraz auto jezdzi jakby mialo 150 km a nie 163 bo mam porownanie do mojego poprzedniego auta. To gdzie szukac teraz?
-
synchronizacja rozrządu
Juz sa wlasnie porawilem temat