Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pio

  1. Nie moge za Chiny znaleźć w necie, powiedzcie, a najlepiej pokażcie gdzie jest EGR w a4 1.9tdi [1z] z 96 roku. Proszę. temat zmieniony
  2. ja niedawno przechodziłem wyjmowanie całej wykładziny podłogowej. wykładzina sie suszyła, a ja z drugą osobą (która polewała samochód wodą) szukałem przecieku. okazało się, że jest dwu milimetrowa dziurka w blasze pod filtrem kabinowym. tamtędy prowadzi odpływ wody z podszybia. woda lała sie w okolicach nóg pasażera z przodu a z tyłu pod dywanikiem było z milion litrów wody. także jak nie znajdziesz przecieku przy gumce od linki otwierania klapy, braku korka w otworze technologicznym w podłodze albo przecieku z szyberdachu to zwracaj uwagę na najmniejsze dziurki i otworki! i szczerze mówiąc nie wiem jak to można wysuszyć suszarką czy farelką. jak się ściśnie tą gąbkę pod wykładziną to z niej płynie i płynie.. i płynie. POWODZENIA!
  3. mam prośbę do użytkowników, którzy dokładali sterownik centralnego zamka z pilotem. mianowicie - może znajdzie się ktoś kto zechce opisać jak to się robi (w którym miejscu podłączać, jak i co). chce kupić taki sterownik za ok 100zl i sam to zmontować bo fachowcy biorą 100 za samo założenie. moje auto jest z 1996 roku. pozdrawiam!
  4. przyłączam się, mam to samo tyle, ze pedal wydaje skrzypiący dźwięk gdy go odpuszczam. Również się tam dostałem, popsikałem WD-40 gdzie tylko mogłem i nie dało to rezultatu.
  5. tak sie sklada, ze to ja bylem tym gosciem w ciemnym a4(jedynym oprocz twojego na zlocie). Podłączalismy vaga ale zabraklo wiedzy zeby poradzic sobie z kątem. Do zobaczenia na kolejnym zlocie. PIOtrek
  6. Pio odpowiedział(a) na Pio temat w Audi A4 B5
    dla mnie to jak po chińsku, bylbym wdzięczny jakbys napisal co za kin i na jakim wale, jak to można zdiagnozować i jak leczyć
  7. Pio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Problem z moim autem polega na tym, że co raz to silnik wydaje inny dzwięk. Przy nagrzanym silniku i przy takim samym stylu jazdy raz silnik jest cichutki, przyjemnie sie jedzie, po prostu płynie a za innym razem wyje, przy podobnych obrotach, jazda staje się nie przyjemna. Dodam, że z zewnątrz też dostrzegalna jest róznica - czasem jest cichutki ledwo słyszalny klekot, a raz terkocze głośno. Nie widzę żadnej regularności i nie mam pojęcia z czym to może być związane. Auto jest po diagnozie i nie ma problemów z silnikiem (prawdopodobnie). Silniek to 1Z. Czy macie jakieś sugestie? Co może powodować 'wycie' silnika? Może dodam, że to wycie wygląda tak, że gdy jadę np 2000rpm to wyje tak jakby to było z 3500rpm.
  8. ostatnio przejechalem na niecalych 90 litrach 1500 km czyli ok 9 na 150 km, czyli 6 na 100. cykl mieszany, na autostradzie do lódz-poznan i z powrotem 180km/h bez przerwy, troche spokojnej troche cięższej jazdy
  9. tez to znalazłem, pod tylną kanapą mniej więcej miejsce za kierowcą, zastanawiałem sie co to jest, a wystarczyło dokładniej przyjrzeć się naklejce na tym urządzeniu - ABS
  10. ja tez chetnie sie zapoznam ze zdaniem kogos kompetentnego, bo juz 2 razy ten srodek zostal mi polecony.
  11. Pierwsze foty mojego auta. Jest w błocie, bo w Białymstoku plucha. Kolejne foty będą po czyszczeniu, jak się błyszczy to jest piękne. No to jak się podoba?
  12. Pio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kontrolka miga bo masz malo plynu wlasnie jak sie przechyla to sie zapala kontrolka. a co do wymiany termostatu to dzis zaplacilem 30zl, chyba twoj mechanik upadl na glowe
  13. Pio odpowiedział(a) na Senior temat w 1.9TDI
    cześć. ja również mam podobny problem problem tyle, że trudno określić na jakim zakresie obrotów występuje u mnie buczenie. a dodatkowo to buczenie nie jest jednostajne tylko raczej (trudno to określić dokładnie pisząc post) naprzemienne z częstotliwością zależną od obrotów tzn. im większe tym częstotliwość jest większa. jak to wygląda u Was? buczenie jest stałe czy również niejednostajne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.