Treść opublikowana przez Timek
-
po Czyszczeniu przepustnicy nie odpala
A zrobiłes adaptacje przepustnicy ? Ja swoja tez czyscilem i po adaptacji wszystko za***iście cyka
-
Spalanie w 1.6
Ja wleje 20 l i zrobię ze 160 km.. I teraz myślę nad wstawieniem staga bo kieszeń boli
-
jaki gaz ?
Witam mam audi a4 b5 z 99r. Po lifcie 1.6 benzyna i chce założyć gaz. Teraz pytanie czy macie jakies konkretne firmy na poleceniu ? Albo jakieś konkretne pochodzenie firmy? Np. Włoska firma ? Pomozcie. I jak możecie to tak mniej więcej ile muszę liczyć na taka instalacje ?
-
1.6 - ile km wytrzyma?
Każdy na tym forum poleci ci Audi
-
Przepustnica?
Witam. Z tym błędem co jest ukazany na filmiku autora posta, nie ma odzewu. Ale ja i tak zrobilem tak jak radziliscie czyli wyczyszczenie przepustnicy oraz adaptacja. Pomoglo i polecam wszystkim tym co to samo się dzieje. Jak będę miał chwile to nagrań filmik i pokaże wam jak jest dobrze
-
1.6 - ile km wytrzyma?
Ja powiem tak. Nigdy nie kupuje auta ze znanego źródła bo może być tak ze cie wydyma krotko mówiąc.kumpel niby kumpel ale tak najszybciej kogoś oszukac ponieważ niby mu ufasz a on ci wciska żeby sie pozbyć. Jakbym się zdecydował na auto od kumpla to i tak radził bym wjechać na kanał obejrzał co i jak i podstawa podpiac pod komputer czy nie ma bledow. I wtedy targowac się z cena jak wg będzie wart. Kanał wszystko powie.nigdy nie wierz na słowo nawet kumplowi. Czy jest wart? Nie wiem bo nie widziałem. Dużo nie opisales nawet ceny nie podales ani rocznika tylko przebieg. Przebieg nigdy nie patrzę bo 80% aut używanych jest kręcone.
-
jaki gaz ?
Witam, jest ktoś może z Gdańska i okolic ? I może polecić mi firmę która założy dobrą instalacje gazową do mojego Audi A4 B5 1.6 101 km z 99 r po lifcie ? Jakbyscie mogli podać jakieś namiary i jak to wygląda cenowo bym był wdzięczny
- rezerwa
- rezerwa
- rezerwa
- rezerwa
-
Przepustnica?
Wyjaśniła się juz sprawa wyczyszczenia tej przepustnicy ?
-
Przepustnica?
To czekamy na twoje wiadomości tylko nie zapomnij mam nadzieje ze to tylko czysczenie przepustnicy.
-
Przepustnica?
jak cos to daj znac czy pomogło bo ja dopiero w przyszłym tyg znajde chwile aby cos zobaczyc
-
Przepustnica?
Tylko ze w naszym przypadku nie ma już żadnego błędu
-
Przepustnica?
Ja mam dokładnie to samo i ten sam silnik. I tez jeszcze tego nie rozgryzlem. Chyba ta przepustnice przeczyszcze i zobaczymy.
-
Przepustnica?
Mam ten sam problem. Wymienilem czujnik temperatury bo na kompie pokazał błąd. Wymienilem świece ale nic nie zmieniło. Mechanik powiedział ze być może to sonda lub brudna przepustnica. Co do sondy to wymiana a co do przepustnicy jest możliwość wyczyszczenia i adaptacji ale powiedział mi tez ze przepustnica może po tym zwariowac i wtedy będzie trzeba wymienic proponuje uderzyć pierw w sondę i chwile po jeździć ja tez tak będę robił jak nie pomoże to wtedy ryzykować z przepustnica najwyżej trzeba będzie wymienić.
-
Dlawi się po odpaleniu
Spróbuj z ta przepustnica w necie jest dużo poradników jak to zrobić samemu.
-
Dlawi się po odpaleniu
Czujnik temperatury wymien i wyczyścić oraz zaadoptuj przepustnice powinno pomoc miałem to samo
-
panel klimatyzacji
A macie jakieś sprawdzone sposoby na wyciągnięcie panelu? I czy jak wyciągnę odłącze rozkrece wyczyszcze i później ja podłącze i włoze to muszę cos ustawiać czy po prostu będzie działał jak wcześniej ? I czy jest ryzyko ze mogę cos zepsuć ? Na co muszę uważać ? Z gory dzięki
-
Falujące obroty 1.6 ADP
a co jak się tego nie zrobi? Obroty dalej będą szalały ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
panel klimatyzacji
A nie ma jakiś środków na psikniecie czy cos ? Bo w przypadku klawiatury komputera wiem ze są tylko pytanie czy to pomoze. A i jak się rozbiera ta klime ? Podwarzam klawisze i wychodzą czy jak ?
-
spadające obroty przy odpalaniu
Ale ja nie mam LPG i tutaj mam problem. Wiem ze gaz ma dużo więcej problemów z obrotami ale jamam czysta benzynę co jeszcze radzicie czy tylko ta przepustnica ?
-
panel klimatyzacji
witam, posiadam taką klimatyzacje : i teraz pytanie co mogę zrobić bo niektóre "klawisze" ciężko chodzą i nieraz nie działają. Wydaje mi się ze poprzedni właściciel wylał na nią jakiś słodki sok. Efekt jest taki jak z klawiaturą komputera ze jak ktoś wyleje na klawiaturę jakiś sok to klawiatura ciężko odbija i nieraz nie działa. co o tym sądzicie ? co mogę zrobić ? czy musze wymieniać cały panel klimatyzacji ? czy mogę to jakoś sam zrobić albo oddać gdzieś do przeczyszczenia ? )