Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szpec

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szpec

  1. Dzięki Ci dobry człowieku. Miałem dzisiaj wyciągać wszytko z bagażnika i niepotrzebnie bym się namęczył.
  2. Witam. Nigdzie nie znalazłem to zakładam temat. Jak jest gdzieś już to poruszone to proszę scalić. Szukam złączki/kostki która łączy lewy tylny czujnik ABS z resztą instalacji? Przeszukałem okolice koła, bagażnik, pod kanapą z tyłu i nigdzie nie ma. Kabel od czujnika chowa się pod osłony tłumika. Na razie nie chce rozbierać pół auta, więc stąd moje pytanie. A problem polega na błędzie lewego czujnika tj. czujnik liczby obrotów tylni lewy. przerwa lub zwarcie do plusa Zanim go kupie to chciałbym połączenia posprawdzać.
  3. Ja polecam : komp: Stag4 red: Acr01-250 listwa: dragon Cena: 2600-2800
  4. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w Audi A4/S4 B6
    Alu 17" - opona michałek 225/50/17 Muszę poszukać 215 na przód bo lipnie się jeździ. Troche za szeroko
  5. Auto hamowane w serii : -156km i 232Nm Założony downpipe 2,5" ,wtryski Bex i wgrany wirus - 202km i 304Nm Wszystko kompleksowo robione u Grześka w Jaśle -------> http://gregor10.pl/ Minęło kilka dni od modów a banan na twarzy cały czas jak wciskam pedał gazu w "dechce" Dzięki Grzechu jeszcze raz
  6. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w Audi A4/S4 B6
    Mała aktualizacja: Po małych modyfikacjach u forumowicza gregora10 ------------> http://gregor10.pl/ przybyło troszkę km i Nm .. Na serii było 156km i 232Nm Po założeniu downpipa i wytrysków bex aytko wypluło 202Km i 304Nm. Wyniki przyzwoity. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto wydać trochę stówek i waha się czy jechać do Jasła...... to niech łapie za telefon, dzwoni do Grześka, pakuje tyłek w auto i robi mody.. Uwierzcie.... naprawdę warto
  7. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w Audi A4/S4 B6
    kurcze nie wiem. nie przymierzałem. Jeżdże jeszcze na alu. Hamulce to seria więc chyba nie będzie problemu. Jak założe to dam znać
  8. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    Tak. Można wyciągnąć kolektor bez ruszania turbiny. 1. trzeba ściągnąć plastiki z góry silnika i filtra pow. 2. wyciągnąć cały airbox (odpiąć kostki i wszystkie wężyki) 3. odkręcić blaszkę izolującą silnik od turbiny i wydechu 4. będzie widoczny cały koletor. Do kolektora przykręcona jest turbina (3 śruby.Nie ma problemu z dostępem, ale przeważnie któreś są zapieczone i trzeba się namęczyć żeby je odkręcić) 5. Odkręcamy kolektor od turbiny (tu jest uszczelka) 6. zostaje sam kolektor 7. Po kolei odkręcamy wszystkie śruby od kolektora i wyciągamy go. (warto tu zaopatrzyć się w jakąś solidną końcówkę z magnezem bo pod nakrętkami są podkładki które ciężko będzie ściągnąć palcami - brak miejsca) 8. Wymieniamy uszczelkę i składamy wszystko w odwrotnej kolejności. Pierwszy raz to robiłem u znajomego mechanika. Zajęło to nam 2,5 godz. ale jest w końcu cicho
  9. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    Wymieniłem uszczelke pod kolektorem wydechowym i na łączeniu kolektora z turbo. Jest w końcu cicho. Koszt uszczelek 40zł..tak nie wiele a banan na twarzy do teraz :-):-) Można zmykać temat. Problem z głowy.
  10. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    Pozaglądam przy czasie też na kolektor. Żeby naprawić szpilkę to ściągałeś cały? została stara uszczelka?
  11. szpec odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    to u mnie chyba coś nie tak bo spalam 14l gazu . Prędkość 90-120 km/h. Jazda emerycka. Zapalam auto jadę 20 kilometrów do pracy z czego 2 km przez miasta (małe natężenie ruchu) Czasami wyskocze "po bułki".
  12. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    A co masz zamiast kata? Może to faktycznie te uszczelki. Zmieniałeś je, czy składałeś na starych? Mam być niedługo u "gregora10" i ma mi montować DP więc czekami narazie. Nie pcham rąk samemu bo nie ma sensu wymieniać uszczelki jak za kilka dni będzie to znowu wszystko rozkręcane.
  13. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    Zawór SAI zmieniony. Przy okazji wyczyszczone rurki . Poskładane wszystko do kupy i........ dalej to samo Wychodzi na to że będą to uszczelki między turbo a katem / katem a dalszą częścią tłumika lub sam katalizator.
  14. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w Audi A4/S4 B6
    Stalówki pewnie wejdą bo ori miałem też 15'' tylko alu. Tak wygląda teraz Doszły ciemne szyby obręcze 17'' i zniknęły znaczki z klapy i został naprawiony prawy błotnik
  15. szpec odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  16. nie wiem czy lubicie ale:
  17. Osobiście polecę gsx-f 600 (jajko) Sam od takiego zaczynałem. Moto nie docenione przez ludzi, ale swoimi zaletami (jak na pierwszy sprzęt) bije poważnie konkurencje. 1. Niskie, wygodne siodło. 2. Pozycja 70% turystyka, 30% sport (bardzo wygodna) 3. Ciężki.. przez co idealnie sprawuje się w zakrętach 4. Silnik i konstrukcja obciążają przód i nie ma tu mowy o jakieś shimie lub niekontrolowanym podniesieniu koła przedniego. 5. Oczywiście moto chłodzone olejem.(nie znam osoby która zabiłaby serducho w gsxf ) Nie przegrzewa się a jego żywotność to spore tysiące kilometrów. 6. Ceny bardzo atrakcyjne w porównaniu do konkurencji. 7. Jak na swoje lata to wygląda całkiem młodo. 8. Wybacza błędy kierowcy Z minusów to jedynie hamulce. Średnia półka. Nie są najlepsze ani najgorsze. Szczerze polecam osobom które nie wiedzą czy chcą spor czy turystykę.
  18. szpec odpowiedział(a) na k_szyba temat w 1.8TFSI
    Tak jak pisze MaciekW. Pościągaj plastiki z silnika i zobacz na zawór egr. Jak go nigdy nie czyściłeś i tam nie zaglądałeś to na 90% jest "spocony" i kapie z niego na kolektor wydechowy lub katalizator Sorry..dopiero teraz przeczytałem że masz 1.8T . Moja odp. tyczy się 1.9Tdi
  19. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    soulmaster3m dzięki śliczne za wyjaśnienia. Pisząc EGR kierowałem się tym http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-passat-b5-zawor-egr-06b131817e-i4708356197.html wpisując w wyszukiwarce allegro "zawór b6 1.8T SAI bądź COMBI" nie wyskakuje nic, a wpisując "zawór EGR b6 1.8T" jest mnóstwo pozycji. Poszukam używki w pobliżu, tak żebym mógł to dotknąć, ewentualnie sprawdzić i dopiero zapłacić. Kupno przez telefon to loteria
  20. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    Filmik nakręcony na wolnych obrotach. W momencie gwałtownego wciśnięcia gazu zaczyna "piszczeć" Już wiem że tak na 99% te dźwięki wydaje zawór Egr z tyłu silnika za głowicą. Pompa(odkurzacz) jest ok. Głośno pracuje ale równomiernie dmucha. Nakierował mnie w to miejsce "gregor10" Teraz pytanie? Czy moge kupić używkę po kodzie silnika czyli AVJ czy muszą być na używce takie same numery jak na moim zaworze?
  21. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    Ściągnąłem kratke. Wszystko na swoim miejscu.
  22. szpec opublikował(a) temat w 1.8T
    Dziwny dźwięk(piszczenie) wydobywa się z okolic katalizatora/turbiny. Kiedy motor ma 90 st. i go wyłącze na 5 min. wtedy coś ostyga i po ponownym odpaleniu słychać przez może minutę właśnie to piszczenie. Rano jak odpalam (przy temperaturze +10st.) to nawet nie trzeba gazować bo "to coś" już piszczy. Jak było cieplej to było ok. Turbina ładnie pracuje, obroty nie falują. Rozrząd zmieniony 15tyś km temu. Olej 1tyś km. temu. Nie mam pojęcia co to? Macie jakieś pomysły? Pod tym linkiem filmik View My Video
  23. szpec odpowiedział(a) na szpec temat w Audi A4/S4 B6
    właśnie w tym problem że powoli się złotówki kończą na następne zabawki do A4 . Mam czarne stalówki 15" z michałkami z poprzedniego auta. Będą na razie zwykłe.
  24. szpec opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Moje kolejna a4 bo już trzecia Wcześniejsze modele to b5. Zakupiona w sierpniu 2014. Sprowadzona od Niemca. Przebieg 200 tyś.km potwierdzony książką i sprawdzony po vinie. Ogólnie to jestem zadowolony z zakupu. Do tej pory: - wymienione oleje,filtry. - kupione obręcze 17" - przyciemniłem szyby, - założona inst. LPG - ściągnięta miska olejowa, wyczyszczony smok - wyprostowany prawy błotnik - pozbyłem się znaczków na tylnej klapie (A4 i 1.8T) W Planach: - listwa bex - downpipe - wirus Zdjęcia (kilka dni po zakupie) Na dniach postaram się o fotki teraźniejszego wyglądu Gdy ktoś chciał to alu z oponami ze zdjęć są do sprzedania
  25. cześć. Jestem Wojtek. Podkarpacie(Rzeszów, Jarosław) Jeżdże A4 B6 1.8T z 2001r. To moja 3 a4 Wcześniejsze to wersje b5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.