Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniell-gda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniell-gda

  1. po co przepłacać tylko lifta montować , nie maluj go bo to się nie będzie trzymać tak jak oryginał
  2. że zacisk ?? a tu widać ładny 6 tłoczkowy piękne brembo
  3. o teraz będzie lift tył :D s-line :D
  4. to będzie zacisk nie odpadnie carbon od temperatury
  5. jest mała różnica między tłumikiem z a4 - a5 tłumik z a4 jest dłuższy o około 8 cm a jak rozpoznać tłumik z a4 , tłumik z a4 ma małe wybicie (oczko) na końcówce wydechowej po obydwu stronach
  6. ADS przełącznik MODUŁ : 8K1 959 673 E V10 a jest jeszcze 8K1 959 673 D V10 czy to jest to samo ?? i jeszcze jedno pytanko dla jasności w przełączniku ADS jest są 3 piny nr.1 plus nr.2 masa nr.3 sterowanie
  7. Witam, i jak wyszło z wyciekiem ?? coś robiłeś ? u mnie widziałem że jest podobnie ale wydaję mi się że ten ojej został wydmuchany z łączenia gumowej rury z przepustnicą
  8. 8,5j et 43 5x112 z oponą 255.35.19 ten rozmiar pasuje i nie ociera już kilka osób to potwierdziło
  9. tyle byłeś tam że już miałeś dosyć i zapomniałeś o wykresie hehe
  10. bez programu był by mułek straszny na kołach 19 cali
  11. program pomaga przy rozpędzaniu auta na szerokich kołach
  12. jak jest różnica między przyciskami 8K2959674A 8K2959674G http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-wielofunkcyjn-audi-8k2959674a-i5116512391.html a http://allegro.pl/panel-przycisk-esp-pdc-8k2959674g-audi-a4-a5-s5-q5-i5244714933.html w działaniu chyba żadna tylko inny opis i obrazek
  13. 3.0tdi to 90tys pewnie składane i biedne http://allegro.pl/limuzyna-audi-a6-3-0tdi-aut-skora-navi-xenon-led-i5209846872.html http://allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-c7-quattro-mocca-banan-xenon-led-i5242693669.html
  14. a5 to to samo jak a4 więc trochę nuda rezać to samo , a6 c7 to już inne auto najtaniej 80tys golas lub a7 120tys
  15. koła z przodu wystają czy jest na równo z błotnikami ??
  16. W D3 montowali przeważnie na przód tarcze 360mm chcesz go zamontować do b8 ?
  17. B9 2016 ......najlepiej 1.4 TFSI Niczym graty będą to jeszcze trochę minie graty u nas są szybciej niż auta w salonach
  18. Bagażnika rowerowego nie da się zarejestrować a tablicy 3 nie można posiadać jest to nie legalne , chore jest to prawo ale mówią nie ryzykujesz nie jedziesz http://rowery.trojmiasto.pl/Bagazniki-rowerowe-na-hak-a-polskie-prawo-n84482.html
  19. ja kiedyś na runflacie dowaliłem felgę jeździłem bez powietrza nawet tego nie czułem taka sztywna jest ta opona , felga pękła w dwóch miejscach , nie polecam !
  20. a na taki bagażnik już chyba nie trzeba nic http://allegro.pl/bagaznik-rowerowy-na-hak-thule-xpress-970-2-rowery-i5120062995.html
  21. Za te pieniądze ????!?!?!?!?!? Aleś mu polecił https://www.mall.pl/bagazniki-rowerowe-hak/thule-rideon-2-rowery-9502?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info nie proponuje , tylko dałem zapytanie czy taki bagażnik bo nie rozumiem czemu trzeba go rejestrować , chyba wystarczy dodać tablicę rej, którą można sobie na allegro zamówić
  22. za daleko wolał bym Gdańsk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.