Treść opublikowana przez casavio
-
B8 TrOOOOp
Kolega sprawdzał mi jakimś gamebojem nie wiem nie znam się na tym błąd z czytany z silnika Świeciła mi się rano kontrolka od diagnostyki silnika potem zgasła po przejechaniu paru km i ponownym odpaleniu Auto nie kopci ma moc wydawało by się że wszystko ok ale błąd jest i koleś nie mógł go skasować
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam błąd P009000 co trzeba wymienić by usunąć usterke?. Jak by ktoś miał to nr części poproszę.
-
B8 TrOOOOp
Czyli ten typ tak ma bo u mnie jest dokładnie tyle samo Strasznie nisko w porównaniu do mojego starego b6 Dzięki Wam za odp. Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
W wlepce mam 1BE A moze ktos podesłac linka żeby odczytać te kody bo gdzieś widziałem na forum a teraz nie mogę znalezć I jeszcze jedno produkcje mam 09/09 czy mam jeszcze stary napęd pompy oleju czy już po zmianie? rej 10/09
-
B8 TrOOOOp
He sporo siana za TV myślałem że jak jest MMi 3G to jest w pakiecie A co do sprężyn to auto 3 lata woziło w bagażniku wzorniki kafelek a one nie są lekkie stąd moje pytanie.
-
B8 TrOOOOp
Witajcie Mam pytanko czy każde MMI 3G ma TV bo u mnie nie ma TV i teraz nie wiem czy koleś mi coś namieszał Vagiem czy go nie miałem bo auto mam od dwóch tygodni i nie jestem pewien. I jeszcze jedno mam B8 125kw i sportowe zawieszenie czy ktoś ma taką wersje jak ja i mógł by mi zmierzyć odległośc od rantu błotnika do podłoża, bo wydaje mi się że tył mi przysiada zmienił bym sprężyny na nowe tylko nie wiem może ten typ tak ma? Czekam na odp. Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Hej Pany paradzcie co zrobić kolo założył mi alarm i wsio jest ok tylko że po zamknięciu bagażnika jako ostatnich drzwi w aucie włącza sie pro alarm i migają kierunki jeżeli zamknę ostatnie jakieś inne drzwi to wtedy jest ok. Jak zamknę ostatni bagażnik to muszę poczekać ok 1 min i zamknąć auto wtedy pro alarm się nie włącza. Czy w bagażniku lampka wyłącza się pózniej czy co, bo mam wrażenie że trzeba odczekać jak jakiś odbiornik się wyłączy. Czekam na sugestie.
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak ogarnąć spolszczenie do MMi 3G bo chłop który mi robi pewne żeczy w aucie mówi że nie ma softu Macie jakiś patent? ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- A i po odblokowaniu ukrytego menu nie pokazuje stanu naładowania akumulatora co trzeba zrobic żeby pokazywało?
-
B8 TrOOOOp
Hej Pany Właśnie stałem się posiadaczem A4B8 Czytam temat od początku jego rozwinięcia ciekawe żeczy sie juz dowiedziałem, ale napiszcie co z tymi akcjami serwisowymi Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Dzięki no a co z chromami to też dowolna konfiguracja?
-
B8 TrOOOOp
Witam Podpowiedzcie mi czy występowała taka opcja żeby grill był chrom ramki na szybach chrom a reling czarny w B8? I czy w roku modelowym 2010 ledy z tyłu były w standardzie czy w opcji? Rozglądam się za B8 dlatego pytam
-
Wymiana rozrządu
To zależy bo masz auto 2009 i tak: jeżeli rok modelowy masz 2009 to 180tys, jeżeli 2010 to 210tys
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Witam Mam do sprzedania mod 2003 czarny, ori 258tyś, ori lakier, 100% bezwypadkowy, sport-pakiet, stan perfekcyjny Jak ktoś zainteresowany to zapraszam 668353918
-
napęd pompy oleju
Witajcie zainteresowani tematem, widze że na szczęście wszystkich posiadaczy B8 nikt nie zgłasza problemów z napędem pompy. W autach o których pisałem wyżej przebiegi już ok 300 tyś. I pompy biegają od nowości. Pozdrawiam
-
napęd pompy oleju
Nio i pewnie ta twoja pompa biega już w innym aucie bez PRZERÓBEK-- chyba że znowu się myle. Pozdrawiam
-
napęd pompy oleju
Heh nie wydaje mi się aby ta część była z twojego auta jeżeli wymieniłeś to pare dni temu.Pompa oleju jak z nazwy pracuje w oleju to nawet w kilka dni leżąc w wilgoci nie było by takiej korozji. To moje skromne zdanie --może się myle, kilka osób powie pewnie że napewno się myle, zastanawia mnie tylko jeden fakt dlaczego promowany jest wiadomy warsztat i osoba która to wykonuje? Dodam jak już wspominałm kilka postów wcześniej ASO Polskie nie miało zdażenia ani zgłoszenia awari napędu pompy oleju w CR nawet w autach z przebiegami 200-260 tyś km Pozdrawiam
-
napęd pompy oleju
Witam Przymieżam się właśnie do kupna A4 B8 2.0 TDI CR z 2008r. wiem że napęd pompy oleju jest wadliwy jak w 2.0 PD Tylko mam pytanie czy ktoś zna przypadek uszkodzenia tej właśnie pompy w CR ??? Bo wiele tu spekulacji na ten temat, ale żadnych uszkodzeń. Znam trzech właścicieli 2.0 CR 2008r. z przebiegiem od 200tyś do 290 tyś realnych i z napędem pompy nie ma problemów. Pozdrawiam i czekam na odp.
-
Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni
Otóż wiem że logi ok bo sprawdzałem a pojęcie "pompowtryskiwacze" to tak ogólny temat że laik gotów pomyśleć że czeka go wymiana 4 szt za kosmiczne pieniadze. Poza tym "pompowtryskiwacze" mowi kazdy mechanik i naciaga na worek kasy przy czym zaciska tylko piny w kostkach. Wiem ze nikt nie wróży z fusów na forum i każdy przypadek może byc inny, ale właśnie forum jest po to aby uniknąć niepotrzebnych kosztów u mechanika naciągacza. Dobra kończe moje wywody Pozdrawiam
-
Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni
Witam Podbijam temat u mnie podobne objawy logi ok korekcje w normie błędów nie ma Macie jakieś pomysły??? ---------- Post dopisany 04-08-2012 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 09:09 ---------- Witam ponownie Jak zwykle przekonałem się że na tym forum podpowiedzi polegają na tym aby zrobic logi i sprawdzic inne oczywiste temety i nic konkretnego nie wnoszą do rozwiązania problemu. I jak zwykle sam sobie odpowiadam na pytania, otóż w moim przypadku wine ponosiła kostka pierwszego PD a dokładniej jej styki które nie łączyły. Po dociśnięciu ich wsio jest ok. Tak więc może to byc wskazówką dla potomnych. Pozdrawiam zainteresowanych.
-
Pojawia się czerwona lampka akumulatora- co to może powodować?
Miałem to samo i padł mi wirnik w alternatorze, podobno częsta usterka w alternatorach valeo 140a
-
Problem z czujnikiem pedału hamulca
Czytajcie ze zrozumieniem przecież BossMan dokładnie tak to opisał --- przekręcić czujnik przy puszczonym pedale hamulca
-
Fotele do B6
Kolego audiKSP ja mam taki fotel tylko że bez grzania
-
Napinacz paska klimatyzacji
Witaj ina 531 0309 10- napinacz do osobnego paska na klime. Przy jednym pasku na wszystko jest inny napinacz
-
Zamiennik pompy paliwa
Witam. Są np:MEAT & DORIA 77085, HOFFER 7507085
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
To co zaraz powiecie że każdy co ma ponad 200 tyś ma wymieniać szklanki co? Bzdura jakaś