Treść opublikowana przez lachim20
-
Dyfuzor na 2 wydechy z sedana do avanta a4 b7
Witam, podepne się do wątku. chce kupić/wymienic zderzak tylny do mojego avanta A4 B7 2.0TDI od S4 B7. Napewno różnią sie dyfuzorem. Stąd moje pytanie czy moge przełożyc dyfuzor ze starego zderzaka? ja mam wyciecie na dwie rury z lewej strony a w s4 są na dwie rury z lewej i dwie z prawej.
-
ADAPTACJA klimatyzacji audi A4 B7
Witam, Mam pytanie czy któryś z szanownych forumowiczów z Krakowa lub okolic mógłby mi pomóc w zaadaptowaniu mojej klimatyzacji? chodzi o fizyczne podłączenie autka pod kompa i daptacja. Szaleje na trybie Auto więc podejzewam ze cos z polozeniami. Dodam ze mechanik jak sprawdzał błędy to na klimie nic nie było. Pozdrawiam
-
Jaka różnica pomiędzy kierownicą 8E0117335K a 8E0117335N
dzięki zamykam temat
-
Jaka różnica pomiędzy kierownicą 8E0117335K a 8E0117335N
Witam tak jak w temacie: Potrzebuje zakupić kierownicę do swojego autka bo jakoś nie było jej jak kupiłem auto i w etce są dwa numery i nie wiem Jaka jest różnica pomiędzy kierownicą 8E0117335K a 8E0117335N? czy ktoś wie?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
dokładnie, tylko musisz sie dowiedzieć czy masz te wałki napędzane łansuchem jak w BLB czy przez zęby jak w BRE. Jak zęby to wałek plus imbus a jak łancuch to albo nowa zębatka łancuch napinacz i imbus lub swap pompy oleju z 1.9..
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
dzięki panowie za odpowiedzi zalewa83: wydaje mi się że musisz to sprawdzić niezależnie od oznaczenia silnika. Ja mam 260 BLB i bede robił swapa. Ale jak masz BRE to imbusik i ewentualnie wałek do wymiany i spokój na kolejne 200 kkm. Lepiej wydać kilka stów niż kilka tysięcy gdy ujżysz czerwoną lampkę alladyna pzdr.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dzięki! Zakupiłem komplet z all... z nową oryginalną pompą. Moze znacie zakład w krakowie który to robi?
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Witam, Mam pytanie czy wykonywał ktoś w tym zakładzie wywalenie wałków z 2.0tdi i wsadzenie pompy od 1.9tdi? Pozdrawiam WITAM, Czy ktoś może robił w MOBIL-TECH swap pompy oleju z 1.9 do 2.0 tdi audi?? polecacie zakład do takiej operacji??
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam , Mam pytanie odnośnie tematu: Zakupić nową oryginalna pompę oleju od 1.9 do swapa czy używana oryginalną???? Jak uważacie?? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ! Obecnie jestem posiadaczem Audi 80 B4 ale kupuje od znajomego Audi A4 avant 2.0 tdi 140 KM. Odrazu po zakupie mam zamiar wymienić pompę oleju na ta z 1.9. Liczę na waszą pomoc w razie potrzeby podczas eksploatowania autka. 5!!!