Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lachim20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lachim20

  1. Generalnie czujnik i kamera mam wpiete w kabel wychodzący z mce do lewego wstwcznego czyli podaje dzięki temu sygnał na kamerę i czujniki że jest wsteczny. Teraz dodatkowo w ten kabel wpialem jeszcze kabel.do przekaźnika. Mce podaje sygnale osobno na lewą swiatlo i prawe światło wsteczne. Jutro sprawdzę bezpieczniki jeszcze raz .
  2. Witam koledzy podpialem tak jak wyżej i przestał mi działać czujnik cofania kamera cofania i światła cofania o co chodzi co mogło walnąć i dlaczego??
  3. Auto z Polski czy sprowadzane? Może źle było przekodowane a po rozladowaniu akumulatora wróciło do ustawień powiedzmy fabrycznych? Raczej dziwne zeby się nagle wyłącznik zepsuł po rozpakowaniu aku. Sprawdź jakie masz aktualne kodowanie swiatel
  4. z tym ze ja mam zólty kabelek w pinie 13 a w 11 jest kabelek który idzie do MCE 32/5
  5. Witam. Proszę o pomoc bo nie wiem o co chodzi. Zmieniłem wlacznik swiatel w swojej b7 z wersji 8E0 941 531 A na 8E0 941 531 D ( po instalacji lusterka i clh) i nie mam przeciwmgielnych na pozycji swiatel mijania. Są natomiast na pozycji swiatel postojowych. Coś nie tak podłączone czy wina przełącznika?? pozdrawiam
  6. Witam Potrzebuje przewod do Gps z jednej strony damski smd A z drugiej strony fakra. Długość od bagażnika do radia rnse. Chciałbym po zmianie radia na rnse wykorzystać antenę dachową dla gps (mam teraz antenę podłączona do nawigacji w bagażniku). Ktoś coś wie kto z forum takie coś ogarnia lub gdzie można kupić? Dodatkowo chciałbym aby ta jedna antena działała albo na rnse albo na bns 4.2. Nie chciałbym kupować drugiej anteny A też nie chce wyrzucać nawigacjibz bagaznika) Czy jest opcja wykorzystania splittera? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
  7. Tutaj znalazłem artykuł o czyszczeniu cd chyba w rns-d:
  8. Witam, Jako że nie znalazłem na tym forum jak wyczyścić laser w odtwarzaczu dla nawigacji w bagażniku BNS 4.2 (może też innych) dlatego opisze jak wyczyściłem laser u siebie: 1. Należy wyiągnąć nawigację z uchwytu za pomocą wyjmaków 2. ściągnąć górną osłonę nawigacji 3. Odkręcić kóło przytrzymujące płytę CD -zdjęcie - ( uwaga: pod śróbką jest blaszka która wchodzi w rowek który znajduje się na plastikowym kółku. Przykręcony uchwyt plastikowego kółka po odkęceniu śrubki należy wysunąć. Po skręceniu kółko musi sie swobodnie poruszać) 4. Ujzymy soczewkę lasera 5. Należy przedmuchać wszystko spręzonym powietrzen (SUCHYM - do elektroniki) a następnie za pomocą patyczka i izopropanolu ( lub środkiem do czyszczenia optyki) wyczyścić laser. 6. Po czyszczeniu należy złozyć wszystko w odwrotnej kolejnośći. W załączeniu zdjęcia Pozdrawiam Michał
  9. A tak mi się napisało... chodziło o kierunki ktore pokazuje fis przy bns 4.2
  10. Witam, Chciałem wymienić radyjko Concert II na RNS-E. NIe znalazłem na forum odpowiedzi na pytanie wiec zadaje wam pytanie koledzy: Czy radyjko wymienia sie P&P po zastosowaniu kostki Quadlok oraz adaptera Diversity czy trzeba jeszcze jakies piny zamieniac ciągnąć dodatkowe kable? Czy podczas uzywania nawigacji z RNS-E bedzie działąc razem z fisem z BNS 4.2 (tzn. np szczałki prowadzące bedą na fisie?) Czy po zastosowaniu RNSE - BNS 4.2 jest całkowicie bezuzyteczne? Czy panel dla nawigacji w tunelu jest uzyteczny przy RNSE czy tez bezuzyteczny? Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za odpowiedz Michał
  11. Witam, Chciałem wymienić radyjko Concert II na RNS-E. NIe znalazłem na forum odpowiedzi na pytanie wiec zadaje wam pytanie koledzy: Czy radyjko wymienia sie P&P po zastosowaniu kostki Quadlok oraz adaptera Diversity czy trzeba jeszcze jakies piny zamieniac ciągnąć dodatkowe kable? Czy podczas uzywania nawigacji z RNS-E bedzie działąc razem z fisem z BNS 4.2 (tzn. np szczałki prowadzące bedą na fisie?) Czy po zastosowaniu RNSE - BNS 4.2 jest całkowicie bezuzyteczne? Czy panel dla nawigacji w tunelu jest uzyteczny przy RNSE czy tez bezuzyteczny? Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za odpowiedz Michał
  12. witam, chciałbym przerobic swoją lampkę ale niestety nie widac zdjec prosze o pomoc i szczegolowe info np. odnosnie jakich diod uzyc pozdrawiam
  13. wiem ze kostki są te same ale czy sterowniki które mam beda mialy na tyle pinow zeby dzialaly swiatelka i klamki?
  14. Witam, posiadam silniki w drzwiach przód B tył A. Chciałbym założyć ori wiazke z klamkami podświetlanymi i lampki cZerwona i biała w drZwi. Czy w te silniki wepnę się kostka z tej wiązki i czy będzie wszystko działać?
  15. no włąsnie czytając post jedni piszą ze przy niektórych modułach komfortu nie bedą chodzić lusterka a zwłaszcza prawe a inni ze nie ma nic wspolnego dlatego chciałbym to wyjasnic. Jeden forumowicz pisał ze przy MK ...BG chodzą mu skladane wiec domyslam sie ze mi tez powinny chodzic. Jesli chodzi o moduły drzwi to raczej musze wymienic na ...G, E, lub F
  16. witam, chciałem o cos zapytac: posiadam moduł 8E0959433 BH oraz sterowniki drzwi 8E1959801B, 8E0959801A, 8E1959802B, 8E0959802A Chciałbym zamontować składane lusterka z fotochromem lub lusterka fotochrom. Czy moj moduł i sterowniki na to pozwolą?? Jeżeli nie to proszę o podanie jakie opcję (numery czesci: moduł + sterownik) wchodzą ww grę. Pozdrawiam
  17. Dziękuje za odpowiedz! No cóż szkoda ze tak jest. Bede musiał kiedys jesli sie zdecyduje na przód kupic inny moduł. Dla tych którzy chcą rezać przod i tył a boją sie zabawy z kabelkami, wtyczkami, lutowaniem moze zaciekawić taki kabelek: - prosze na ebay.de wpisać w wyszukiwarce : "audi a4 b7 pdc 33869" Troche drogi ale oryginalne rozwiązanie Pozdrawiam
  18. Witam, Potrzebuje się dowiedzieć dwóch rzeczy a mianowicie: 1. Czy sterownik PDC 8E0919283 z a6 c5 bedzie pasował do audi a4 b7 czy lepiej kupić 8E0919283E 2. Chce kupić moduł 8 kanałowy ale podpiąć tylko sam tył (przód może w przyszłośći) stąd pytanie czy na 8 kanałowym module będzie chodził sam tył bez żadnych problemów, błędów? Pozdrawiam Michał
  19. Witam Panowie pilnie poszukuje odpowiedzi! Mam problem z klapą gaszącą moja wywala dwa błędy 19558 i 19557 czyli padnięta na stówe elektronika (zalana olejem). Pytanie brzmi tak: Mierzyłem napięcie na pinach kostki 1-4 (11,7V) i 4-buda auta (11,7V) natomiast na akumulatorze mam 12,2V. Czy taki spadem napięcia może mieć wpływ na działanie przepustnicy?? Jezeli tak i musi być na kostce identyczna wartosc jak na aku to prosze o pomoc gdzie szukac przyczyny. Dodam ze kupiłem uzywaną podpiołem błędów nie ma ale widac ze nie dziala poprawnie poniewaz sie nie zamyka tylko delikatnie widac jak drgnie (pewnie tez sie sypie a sprzedawca zapewniał ze sprawna-trzeba bedzie oddac). Chce zaczerpnąc wiedzy przed zakupem nowej i sporym wydatkiem. Proszę o pomoc Dzieki.
  20. witam, musisz delikatnie podwazać od strony kostki (na boki do góry wkoncu pusci) ponieważ sa tam dwa piny ktore wchodża w blaszki zatopione w plastiku od strony zebatek. Powoli do przodu a zejdzie
  21. moze ktos uaktualnic linka do usuniecia usterki bo niestety nie działa! dzieki
  22. Czy zderzak z s4 b7 tylny podejdzie do zwykłej a4 b7 chodzi o avanta. I czy da się przełożyć bez problemu dyfuzor zderzaka z jednego do drugiego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.