Treść opublikowana przez botshek
-
Giełda Dolnośląska
Kupię zapas w rozmiarach: 215/50/17 215/55/16 ewentualnie zbliżone rozmiary, oczywiście 5x112; 57,1mm
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
ja też polecam Vagtune i Ecuproject. W Vagtune serwisuje auto i robiłem tez program
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Właśnie na gazie to robili . Może być już też katalizator do du...
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
no auto ma w gazie, może to to
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Na ciepłym, był po odcinku około 40 km
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Kolega był dziś na przeglądzie 1.8T BFB, wrócił do domu bez pieczątki, auto nie przeszło testu emisji spalin... (uprzedzam pytania ma katalizator) cały przegląd trwał około 30 min i trzepane było całe auto
-
Spoty wrocławskie
Ja robiłem program w VagTune - polecam w 100%
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
taki już był jak kupiłem
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
sline, tylko cały pomalowany na czarno
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
-
1.8T quattro BEX
-
Spoty wrocławskie
jaw piątek oddałem auto na kilka modów do Mirka do vagtune czekam na odbiór
-
Czerwona Diablica 3.0 v6 Quattro Sedan
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
Sporo brakuje. Plany są, ale zobaczymy jak będzie z funduszami. Na wakacje wpadnie prawdopodobnie Stage 1 [emoji1] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
Oczywiście że korbotronic [emoji3] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
235/35/19 1BE
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
- Spoty wrocławskie
Panowie ktoś w poniedziałek wieczorem ma może chwile na podłączenie do kompa ? Okolice Maślic ew. dojadę w inną część miasta ?- Spoty wrocławskie
nie wiem jak z TDI, ale ja wymieniałem w swoim 1.8T w VAGtune w Obornikach - polecam- Cieknie płyn chłodniczy po misce olejowej
jak na moje oko króciec z tyłu bloku - miałem tak w 1.8T- BEX Q (LY7W) z Wrocławia
kreski już ogarnięte, ten wykres nieaktualny,był zrobiony zaraz po ogarnięciu olejów, rozrządu itd., żeby zobaczyć jak to wygląda, nowy wykres będzie po programie- BEX Q (LY7W) z Wrocławia
Kilka miesięcy minęło, auto praktycznie ogarnięte mechanicznie: - rozrząd - filtry - płyn hamulcowy - olej Millers + płukanka i wymiana smoka - nowe świece i przewody - zregenerowane Turbo - wtryski wymienione na BAM (+ mapa pod nowe wtryski) - zregenerowany zacisk - czyszczenie SAI - wymieniony króciec wody to chyba wszystko z mechaniki ogarnięty tłumik, schowane końcówki Turbo przeładowywało, ale podczas wymiany wtrysków Mirek z VAGtune wszystko poprawił, nowy wykres po poprawie będzie po nowym sofcie, ale to za jakiś czas- Spoty wrocławskie
to teraz muszę policzyć jaki będzie koszt całego swapu, bo przy regeneracji zacisku zapewne i tak będę musiał wymienić obie tarcze i klocki 312- Spoty wrocławskie
mam serię 312, właśnie zastanawiałem się nad 320 w momencie jak się zorientowałem, że zacisk jest do roboty. Będzie aż taka różnica między 312 a 320?- Spoty wrocławskie
Panowie gdzie polecacie we Wrocku oddać auto na sprawdzenie ew. naprawę hamulców. Nie mam czasu, żeby jechać do Obrornik do VAGtune, a mam prawdopodobnie do regeneracji zacisk z przodu - Spoty wrocławskie