Treść opublikowana przez botshek
-
Wyważenie kół Wrocław
Panowie gdzie porządnie mi wyważą koła we Wrocku ? Mam drgania kiery przy prędkości 70-100 i wydaje mi się, że to mogą być koła
-
Spoty wrocławskie
Vagtune Oborniki
-
Spoty wrocławskie
Odebrałeś? I jak wrażenia z pracy Mirka? jednak się przedłużyło, parę rzeczy doszło i będę odbierał poniedziałek, wtorek
-
Spoty wrocławskie
ja oddałem do VAGtune w Obornikach, jutro odbieram
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
taa to była jedna rzecz, która mi się nie podobała przy zakupie trzeba będzie je ogarnąć
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
Witam wszystkich forumowiczów Ponad miesiąc temu zakupiłem Avanta LY7W Produkcja: 12.2003 I rejestracja: 07.2004 BEX Quattro 2xsline zawieszenie 1BE Szwed z przebiegiem 211k (tak sprawdzone na stronce) Aktualnie jestem w trakcie wymiany wszystkiego co trzeba, później będzie hamowanie i wtedy zapadną decyzje co dalej poniżej kilka zdjęć zaraz po zakupie w wolnym czasie pouzupełniam resztę istotnych wiadomości
-
Spoty wrocławskie
i jak tam opinia ? mają coś ciekawego ?
-
Dobry mechanik z wroclawia lub okolic
a co powiecie o ECUproject ? robią bieżące naprawy itd czy tylko tunning ?
- ?ancuch
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Panowie ktoś z Gorzowa chętny na jutro okolice 11 na pomoc przy oględzinach auta ??
-
Ktoś zna ?
Panowie z okolic. Czy ktoś zna to auto, może to forumowe (ja nie znalazłem). Z góry dzięki za odpowiedź. https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-bfb-s-line-quattro-205km-2003-r-lpg-CID5-IDhybj7.html
-
BEX Wrocław
Panowie czy ktoś zna tego sprzedającego z Wrocławia, albo widział to auto. Dosyć długo wisi na allegro z tego co widzę to do zrobienia z blachy będą 3 elementy. Może ma ktoś ochotę się ze mną wybrać i oglądnąć/ sprawdzić to auto ? http://allegro.pl/audi-a4-s-line-1-8t-190km-bex-quattro-175-000km-i6519034895.html#thumb/5
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Mam na imię Marek. Od 6 lat jeżdżę Audi A3 8L. W najbliższym czasie noszę się z zamiarem zmiany na A4. Pozdrawiam