Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

botshek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez botshek

  1. Panowie gdzie porządnie mi wyważą koła we Wrocku ? Mam drgania kiery przy prędkości 70-100 i wydaje mi się, że to mogą być koła
  2. Vagtune Oborniki
  3. Odebrałeś? I jak wrażenia z pracy Mirka? jednak się przedłużyło, parę rzeczy doszło i będę odbierał poniedziałek, wtorek
  4. ja oddałem do VAGtune w Obornikach, jutro odbieram
  5. taa to była jedna rzecz, która mi się nie podobała przy zakupie trzeba będzie je ogarnąć
  6. Witam wszystkich forumowiczów Ponad miesiąc temu zakupiłem Avanta LY7W Produkcja: 12.2003 I rejestracja: 07.2004 BEX Quattro 2xsline zawieszenie 1BE Szwed z przebiegiem 211k (tak sprawdzone na stronce) Aktualnie jestem w trakcie wymiany wszystkiego co trzeba, później będzie hamowanie i wtedy zapadną decyzje co dalej poniżej kilka zdjęć zaraz po zakupie w wolnym czasie pouzupełniam resztę istotnych wiadomości
  7. i jak tam opinia ? mają coś ciekawego ?
  8. a co powiecie o ECUproject ? robią bieżące naprawy itd czy tylko tunning ?
  9. botshek opublikował(a) temat w 1.8T
    https://youtu.be/jKPf-ciuQG8 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Panowie na szybko bo oglądam auto. To łańcuch do wymiany? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Panowie ktoś z Gorzowa chętny na jutro okolice 11 na pomoc przy oględzinach auta ??
  11. botshek opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Panowie z okolic. Czy ktoś zna to auto, może to forumowe (ja nie znalazłem). Z góry dzięki za odpowiedź. https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-bfb-s-line-quattro-205km-2003-r-lpg-CID5-IDhybj7.html
  12. botshek opublikował(a) temat w Dolnośląskie
    Panowie czy ktoś zna tego sprzedającego z Wrocławia, albo widział to auto. Dosyć długo wisi na allegro z tego co widzę to do zrobienia z blachy będą 3 elementy. Może ma ktoś ochotę się ze mną wybrać i oglądnąć/ sprawdzić to auto ? http://allegro.pl/audi-a4-s-line-1-8t-190km-bex-quattro-175-000km-i6519034895.html#thumb/5
  13. Cześć. Mam na imię Marek. Od 6 lat jeżdżę Audi A3 8L. W najbliższym czasie noszę się z zamiarem zmiany na A4. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.